هاشور ابرو چیست ؟


هاشور ابرو چیست ؟

هاشور ابرو یکی از پرطرفدار ترین آرایش های نیمه دائم به شمار می رود. اگر ابروهای کم پستی دارید و یا می خواهید همیشه ابروهایتان مرتب باشد، هاشور ابرو بهترین پیشنهاد است. هاشور ابرو با روش های متداول مانند تاتو بسیار متفاوت بوده و کاملا طبیعی به نظر می رسد. چشم و ابرو در زیبایی صورت نقش مهمی دارند و توجه به این بخش ها همیشه تاثیر زیادی در جذابیت دارد.

داشتن ابروهایی که همیشه مرتب و پر هستند برای همه ی افراد خوشایند است و به همین علت هاشور ابرو بین افراد بسیار محبوب است زیرا داشتن زیبایی طبیعی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اگر از ابروهای غیر طبیعی و آرایش هرروز برای مرتب کردن ابرو ها خسته شده اید، هاشور با مدل های مختلف به کمک شما می آید.  در روش هاشور  خطوط ریز و باریک در سطح پوست و  در قسمت ابروها ایجاد می‌شود که درست شبیه به تارهای طبیعی  ابرو ا دیده می شود. این خطوط با رنگ‌های مخصوصی پر می‌شوند و ظاهری جذاب و  کاملا طبیعی را برای شما به ارمغان می آورند.

 

هاشور ابرو چیست؟

در این روش خط های باریک و نازکی در سطح و جاهای خالی ابرو کشیده می شوند و یک فرم خاص در ابرو ها ایجاد می کنند. این روش مانند تمامی آرایش های نیمه دائم دیگر مزیت ها و معایب خود را دارد با این حال با رعایت برخی نکات و انجام مراحل هاشور در مراکز تخصصی که دارای استاندارد های لازم می باشند، می تواند بهترین نتیجه را برایتان به ارمقان بیاورد. تهران تاتو با کادری مجرب که دوره های خاص هاشور ابرو را گذرانده اند برای ارائه ی با کیفیت ترین خدمات به شما مشتریان عزیز آماده است.

انواع هاشور ابرو

هاشور ابرو انواع مختلفی دارد که هرکدام ویژگی های خود را دارند و با توجه به سلیقه، ترکیب بندی صورت، فرم و رنگ ابرو و دیگر عوامل برای هر شخص یک مدل را در نظر می گیرند.

هاشور ابرو تیغ ماهی

این مدل یکی از پرطرفدار ترین مدل های خاشور ابرو به شمار می رود. یکی از مزایای این مدل این است که تقریبا به همه می آید و حتی کسانی که بر اثر بیماری ابرو های خود را از دست داده اند و یا قسمت کمی از ابروهایشان مانده است نیز، قابل استفاده است. بویژه کسانی که ابروهای رو به بالا دارند از این طرح استقبال خوبی کرده اند.

هاشور ابرو تیغ ماهی به دو شیوه در ایران انجام می گیرد، ساده و فیبروزر.

تیغ ماهی ساده: در این مدل تار های ابرو در قسمت تاج همگی رو به بالا زده می شوند و هرچه به انتهای ابرو نزدیک می شویم شکل آن به صورت حرف د کشیده می شود.

تیغ ماهی فیبروزر: در این روش انتهای ابرو به عنوان نقطه ی کانونی هاشور در نظر گرفته می شود و همه ی تار ها به سمت انتهایی ابرو زده می شوند. این روش ظبیعی تر است زیرا هاشور ها بیشتر شبه به تار های واقعی خودشان را نشان می دهند.

 

 

سوالات متداول درباره ی هاشور ابروی تیغ ماهی

رنگ هاشور ابرو تیغ ماهی

بهتر است برای این مدل هاشور از رنگی متناسب با رنگ موهایتان استفاده کنید. معمولا یک با دو درجه کمرنگ تر از موها برای تاتوی هاشور ها در نظر گرفته می شود. البته هرچه رنگ تیره تر باشد دوام بیشتری خواهد داشت. پرطرفدار ترین رنگ قهوه ای سوخته است زیرا این رنگ با پوست اکثر ایرانیان سازگار است و با ترکیب صورت زیبا به نظر می رسدوو همچنین می توانید پس از انجام این کار ابروهایتان را رنگ کنید.

  مرکز تخصصی هاشور ابرو در تهران

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

مدل هاشور ابروی آسیایی

نکته ی جالب در این مدل این است که برای آقایان هم استفاده می شود. وجه تسمیه یا علت نامگذرایی این مدل به دلیل آن است که این مد برای کسانی که جهت ابروهایشان تغییر می کند و حالت کلی صورتشان مانند انسانهای شرقی مانند چینی ها است بسیار کاربرد دارند. در این مدل نقطه ی کانونی هاشور در قسمت پایین ابرو ها و بین ابتدا و قوس ابرو در نظر گرفته می شود.

مدل هاشور ابروی کلاسیک

در این مدل هاشور ها روی نقطه ی کانونی  هاشوربروی قوس ابرو قرار می گیرد. کسانی که ابروهای رو به پایین و افتاده دارند از این مدل استقبال می کنند.

 

 هاشور ابروی طبیعی

در این روش ابروها حالتی کاملا طبیعی دارند و تنها پرپشت تر نشان داده می شوند.به این صورت که بافت طبیعی ابرو کاملا حفظ شده و بخش های خالی آن هاشور زده می شود. بسیاری از افراد بخش های خاصی از ابرویشان خالی است و یا در قسمت هایی دچار کچلی شده اند  بهترین انتخاب محسوب می شود. این مدل برای این افراد کاربرد فراوانی دارد. این روش به مهارت بالایی نیاز دارد تا تار ها دقیقا در جهت دیگر ابرو های طبیعی زده شوند. تهران تاتو با کادر مجرب خود تمامی این مدل ها را با بهترین حالت در می آورد.

 

هاشور ابروی کرکی

اگر ابروهای کم پشتی دارید و می خواهید پرتر نشان داده شوند باید از این مدل استفاده کنید. در هاشور ابروهای کرکی تار های نازکی در بخش هایی که بین تار های طبیعی خالی مانده پر می شود. این هاشور ها در جهت رویش سایر تار های طبیعی ابرو زده می شوند و بسیار طبیعی و خوش فرم جلوه می کنند. این تغییر اگرجه کوچک است اما زیبایی چهره تان را چند برابر خواهد کرد. البته در نظر داشته باشید که اگر از قبا تاتو و یا هاشور ابرو انجام داده باشید، دیگر نمی توانید از این روش بهره ببرید.

 

هاشور ابروی خطی

در این روش از ابتدا تا انتهای ابرو را با هاشور هایی به سمت بالا پر می کنند. این روش برای ابروهایی که رو به بالا هستند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

هاشور ابروی دخترانه

هاشور ابروی دخترانه بیشتر برای کسانی مناسب است که می خواهند ابروهایشان کاملا طبیعی به نظر برسد. در این روش هاشور ها در هر قسمت مطابق جهت رویش دیگر ابرو ها زده شده و کادر بندی انجام نمی شود؛ در نتیجه حالت کلی ابرو ها کاملا حفظ می شود در طراحی این ابرو ها، هیچ گونه  کادری در نظر گرفته نمی شود. این سبک برای افرادی که به برئاشتن ابرو علاقه ندارند و در عین حال می خواهند استایل خوبی داشته باشند مناسب است.

 

هاشور ابرو سه بعدی

هاشور ابروی سه بعدی بهترین نوع هاشور برای کسانی محسوب می شود که می خواهند حتی در صورت نداشتن ابرو، هاشور ها کاملا طبیعی نشان داده شوند. در این روش هاشور ها بسیار نازک زده می شوند و با استفاده از تکنیک ها و متد های سه بعدی خطوط کاملا طبیعی به نظر می آیند. هاشور ابرو سه بعدی به دو صورت انجام می شود. این هاشور ابرو بویژه برای کسانی که دم ابروی کم پشت دارند ویا اصلا ندارند، مناسب بوده و با این روش می توانند یک ابروی زیبا داشته باشند. انجم آن بین یک تا دو ساعت طول می کشد. ماندگاری این هاشور بین 3 تا 15 ماه متغیر است. بعد از کمرنگشده هاشور باید اقدام به ترمیم آن کنید. ماندگاری آن با توجه به نوع پوست، مواد استفاده شده، رنگ هاشور ها و مدل آن می تواند متفاوت باشد.

شیوه تغییر رنگ هاشور ابرو

در این شیوه از دو رنگ روشن و تیره برای هاشور زدن استفاده می شود. رنگ آن بر اساس مو و خواست مشتری انتخاب شده و بعد توسط تاتو کار زده می شود. در قسمت های بالا و پایین ابرو از رنگ روشن و مرکز و درون آن از رنگ های تیره تر استفاده می کنند که همین امر باعث ایجاد خطای دید شده و حالت  ابرو ها را طبیعی تر نشان خواهد داد. البته قابل ذکر است که این روش خیلی اصولی نیست اما توسط بسیاری از تاتو کار ها استفاده می شود. تاتوکار باید توانایی انجام آن را داشته باشد تا بتواند خروجی خوبی از کارش بگیرد.

 

هاشور بر اساس متد فیبروزر

در این روش هاشور ها به یکی از روش های تیغ ماهی، آسیایی، خطی و یا کلاسیک و البته بصورت سه بعدی زده می شوند.

 

هاشور ابروی هایلایت

اگر از قبل تاتو یا هاشور کرده اید و حالا می خواهید آن را تغییر دهید و روی آن هاشور بزنید، این مدل مخصوص شماست. در این روش با استفاده از رنگ های تیره و روشن هاشور هایی روی ابروی قبلی شما کشیده می شود و این خطای دید باعث روشن تر شدن ابروی شما شده و جای تاتو یا هاشور قبلی شما را تا حد زیادی محو می کند.

 

هاشور ابروی ترکیبی

 این شیوه میکس هم نام دارد که در آن دم ابرو بصورت سایه و تاج و قیمت میانی هاشور زده می شوند. این مدل ابرو ها را بسیار طبیعی و پر نشان می دهد.

 

دو روش کلی برای هاشور ابرو در انواع مختلف

روش میکروپیگمنتیشن: این شیوه با یک دستگاه مخصوص به نام میکروپیگمنتیشن صورت می گیرد. هاشور ها  به قسمت عمیق تری از پوست نفوذ می کنند و مدت زمان ماندگاری آن بالاست. با این حال روش میکروبلیدینگ ظریف تر بوده و طبیعی تر جلوه می کند. مدل تیغ ماهی و انواع دیگری بطور طبیعی باید به روش میکروبلیدینگ انجام شود، اما برخی افراد برای ماندگاری بیشتر از این روش استفاده می کنند.

روش میکروبلیدینگ: در  این روش هاشور ها به صورت دستی توسط متخصص زده می شوند و این کار با قلم انجام می گیرد. ماندگاری آن نسبت به روش قبل کمتر است اما همانطور که گفته شد بسیار طبیعیست. در تمامی مراحل در هر دو روش از سوزن های یکبار مصرف استفاده می شود و دستگاه ها باید کاملا استاندارد باشند تا تمام مراحل به خوبی طی شوند و تاتو کار باید قبل از شروع کار سوزن  دستگاه را عوض کند.

 

ماندگاری هاشور ابروی تیغ ماهی چقدر است؟ 

این سوال با توجه به شرایط مختلف می تواند بین 6 ماه تا 3 سال متغیر است. عوامل مختلفی در این موضوع نقش دارند. عمق کاشت. اولین عامل موثر در مدت زمان ماندگاری عمق کاشت است. رنگ ها از طریق سوزن هایی وارد لایه های پوست شده و  هرچه تاتوکار شما حرفه ای تر باشد نقاط عمیق تری از پوس را برای تزریق جوهر انتخاب می کند و این ماندگاری هاشور را بالا می برد. هرچه تاتوکار شما حرفه ای تر باشد بهتر می تواند نقاط عمیق پوست را با رعایت ایمنی و استاندارد های لازم هدف گیری کند و بخش های عمیق تری از پوست را برای تزریق انتخاب کند. هرچه رنگ در قسمت عمیق تری از پوست وارد شود دیر تر به سطح پوست می رسد و در نتیجه ماندگاری هاشور بالا تر می رود.

 

شیوه هاشور ابرو

همچنین روش انجام کار هم فرق می کند و میکروبلیدینگ نسبت به میکروپیگمنتیشن ماندگاری کمتری دارد.

پوست

نوع پوست نیز در مدتماندگاری هاشور تاثیر خواهد داشت. اگر پوست شما خشک باشد مدت هاشور ها مدت زمان بیشتری از پوست های چرب روی پوست شما دوام می آورند. البته اگر پوستتان چرب است می توانید پیش از تاتو هاشور صورتتان را اسکراپت کنید، این کار ماندگاری تاتو را افزایش می دهد.

رنگ هاشور

توجه داشته باشید که رنگ های تیره دیر تر از رنگ های روشن پاک می شوند و یا کمرنگ می شوند. رنگ های ارگانیک اگرچه سالم تر هستند اما دوان کمتری دارند.

 عادت ماهیانه

 در این دوران به دلیل تغییرات هورمونی قابلیت رنگ پذیری پوست کم تر بوده و ماندگاری رنگ کاهش پیدا می کند. رنگ هاشور ها کاملا تغییر کرده و به ته رنگ قرمز نزدیک می شوند. بهتر است تا سه روز قبل و سه روز بعد از عادت ماهیانه اقدام به این کار نکنید.

دوران بارداری

در دوران بارداری نیز به دلیل تغییرات هورمونی بهتر است هاشور ابرو انجام نگیرد. اگرچه این کار هیچ خطری برای جنین ندارد اما امکان رقیق شدن خون وجود دارد و همچنین امکان تغییر رنگ بالاست.

دوران شیر دهی

در این بازه ی زمانی هم خون رقیق می شود وهاشور ابرو ها کاملا محو خواهند شد، پس بهتر است پس از دوران شیردهی اقدام به هاشور ابرو نمایید.

  مرکز تخصصی هاشور ابرو در تهران

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی می شود؟

افراد بسیاری بویژه کسانی که برای اولین بار تاتو میزنند و یا از خدمات هاشور ابرو استفاده می کنند، ابتدا از پررنگ بودن آن و بعد از گذشت چند روز از کمرنگ شدن رنگ هاشور ها ناراضی هستند. اما حقیقت این است که نتیجه ی اصلی پس از مدتی قابل رویت است. پس از انجام هاشور طی یک دوره رنگ اکسید می شود. این اکسید شدن باعث ایجاد رنگ دانه های محافظ در سطح پوست شده و از پوست خراش خورده حفاظت می کنندو در واقع این عملکرد طبیعی سیستم دفاعی بدن است. بعد از بهبود زخم ها بین 7 تا 10 روز پس از انجام هاشور، زخم ها می افتند و روی محل های خشک شده پوسته پوسته می شود. این در واقع ریزش پوست است و بعد از احیای طبیعی بدن یعنی با گذشت 2 هفته رنگ طبیعی هاشور مشخص خواهد شد.

معایب و مزایای هاشور ابرو

همانطور که پیش از این گفته شد، هاشور ابرو یک آرایش بصورت نیم دائم است که در زیبایی نقش مهمی ایفا می کند و سبب جذاب تر شدن صورت می شود. با این حال مانند دیگر متد های زیبایی این نوع نیز معایب و مزایای خود را دارد. در ادامه به بررسی کلی برخی از این مزایا و معایب آن می پردازیم.

مزایای هاشور ابرو

زیباسازی ابرو

هاشور ابرو جلوه ی خاصی به تبرو می بخشد. بسیاری از افراد دوست دارند ابرو هایی پرتر و زیبا داشته باشند اما روش های غیر طبیعی برای همه خوشایند نیست. هاشور ابرو با چهره ی همه ی افراد سازگار بوده و بسیار ظبیعی جلوه می کند. همچنین خیلی از کسانی که ابروی گری ندارند و در بخش هایی از آن دچار کچلی یا کم پشتی هستند می توانند به جای روش های نه چندان استاندارد درمانی و یا روش های غیر معمول آرایشی، از هاشور ابرو استفاده کنند.

 

خداحافظی با لوازم آرایش ابرو

آرایش ابرو با لوازم مختلف بسیار وقت گیر است و در نهایت هم فرم یکسانی به دست نخواهد آمد. علاوه بر این موضوع حتی اگر در قسمت های خالی از مداد، ریمل و یا سایه ی ابرو استفاده می کنید، ممکن است بعد از مدتی دچار مشکل شوید. بسیاری از مواد آرایشی شیمیایی هستند و نمونه های اورجینال بسیار هزینه بر. شما می توانید بدون صرف وقت و هزینه ی اضافه زیبایی به مراتب طبیعی تر داشته باشید.

 

مقرون به صرفه بودن

تا به حال هزینه های خرید لوازم آرایشی که برای ابرو پرداخته اید را حساب کرده اید؟ همانطور که گفته شد مارک های معتبر بسیار گران قیمت هستند و دوام زیادی هم ندارند. شما می توانید با پرداخت یک قیمت مناسب، ابروهایی زیبا با آرایش نیمه دائم داشته باشید که ماندگاری و زیبایی آن چند برابر است.

عوارض هاشور ابرو

محو شدن هاشور ابرو

با توجه به عوامل موثر که پیش از این به آن ها اشاره کردیم، مدت زمان ماندگاری هاشور ها حداقل 3 ماه و حد اکثر 13 ماه است. پس از مدتی کمرنگ و محو شده و نیاز به ترمیم خواهد داشت. البته این عیب به نوعی مزیت هم دارد و آن قابلیت تغییر حالت ابرو ها در نوبت دیگر است.

عفونت

امکان عفونت در افرادی که از این شیوه استفاده می کنند و بویژه افرادی که دارای حساسیت های پوستی هستند وجود دارد. اما این اتفاق تنها زمانی رخ می دهد که وسایل استریل نشده باشند و از دستگاه های غیر استاندارد در هاشور زدن استفاده شود. همچنین تاتوکار حرفه ای هم برای جلوگیری از عفونت بسیار حائز اهمیت است. اگر کارتان را به دست افراد بدون مهارت بدهید نمی توانید انتظار بهتریننتیجه را داشته باشید. تهران تاتو با بهترن قیمت و دستگاه های کاملا به روز به همراه کادری مجرب و با مهارت بالا انواع هاشور ابرو و دیگر خدمات تاتو را برای شما انجام می دهد.

آلرژی

اگر آلرژی دارید بهتر است پیش از انجام تاتو یا هاشور به پزشک و یا متخصصین مراجعه کنید و مطمعن شوید پوستتان نسبت به داروهای سر کننده و مواد و رنگ هاشور حساسیت شدیدی ندارد و یا آیا راه درمانی دارد؟ و پس از جمع آوری اطلاعات کافی اقدام به این کار کنید.

 

شاید با پرسش های زیر مواجه شوید

آیا هاشور ابرو سرطان زاست؟

آیا هاشور ابرو درد دارد؟

آیا هاشور ابرو عوارض دارد؟

عوارض هاشور ابرو در بارداری ؟

در جواب باید گفت هاشور ابرو مستقیما با پوست شما سر و کار دارد. تمامی مراحل آن باید توس افراد ماهر و کاربلد و با استفاده از بهترین دستگاه های استرلیزه شده انجام شود. انتخاب یک مرکز مهم تمام این موارد را از بین می برد. درباره ی درد داشتن نمی توان گفت کاملا بی درد است اما با استفاده از مواد سر کننده تا حد قابل توجهی درد کاهش پیدا کرده و کاملا قابل تحمل است. اگر تمامی موارد را رعایت کنید  مراقبت های قبل و بعد از هاشور زدن را رعایت کنید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

 

مراقبت های قبل از هاشور ابرو

 ✔ به هیچ وجه تا چند ساعت قبل از هاشور چای، قهوه و کافئین نخورید.

 ✔ از سه روز قبل مقابل اشعه  یو وی قرار نگیرید.

 ✔  پیش از هاشور   میکرودرم و لایه برداری پوست انجام ندهید.

 ✔ اگر آلرژی پوستی خاصی دارید حتما پیش از اقدام با متخصص تاتو و پزشک مشورت کنید.

 ✔ از داروهایی که باعث تحریک پذیری پوست می شوند دوری کنید.

 ✔ اگر حساسیت دارید تست حساسیت را انجام دهید.

 ✔ برای جلوگیری از زخم شدن از آسیکلوویر استفاده کنید.

 

مراقبت های پس از هاشور ابرو

 ✔ پس از انجام هاشور جای تار های کشیده شده زخم می شود و باید به خوبی از آن ها نگهداری کنید.

 ✔ تا یک هفته صورتتان بویژه قسمت ابروهایتان نشویید.

 ✔ از روز اول تا دو هفته ابروهایتان را با پماد چرب کنید.(برای گرفتن پماد مناسب از تاتوکار کمک بگیرید)

 ✔ فقط زمانی که احساس کردید ابر ها خشک اند چربشان کنید.

 ✔ در صورت خارش و یا پوسته پوسته شدن زخم های ایجاد شده به هیچ وجه به آن ها دست نزنید.

 ✔ یک هفته به استخر و سونا نروید.

 ✔ تا زمانی که بصورت کامل بهبود پیدا کنید جلوی نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

 ✔ برای شست و شووی ابرو بعد از مدت اولیه از آب ولرم استفاده کنید و اگر به شوینده نیاز بود از یک شامپو و یا صابون بچه استفاده کنید. برای خشک کردن یک حوله ی تمیز را به آرامی روی زخم ها نگهداید و بعد با پماد مخصوص آن ها را چرب منید.

 

 قیمت هاشور ابرو

قیمت هاشور ابرو با توجه به مدل و ابروهای شما متفاوت است. متخصصین و تاتوکار های باسابقه و کاربلد مجموعه تهران تاتو پیش از هاشور زدن به شما کمک می کند تا بهترین مدل را با توجه به فرم ابروهایتان انتخاب کنید.  تهران تاتو سنتر با داشتن چندین سال سابقه کاری در زمینه هاشور ابرو یکی از بهترین مراکز هاشور ابرو در تهران می باشد. 

  مرکز تخصصی هاشور ابرو در تهران

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 3 votes
Service Type
هاشور ابرو
Description
هاشور ابرو چیست ؟ هاشور ابرو در تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد.


Call Now Button