نکات مهم و اساسی در رابطه با میکروپیگمنتیشن صورت

هاشور ابرو

نکات مهم و اساسی در رابطه با میکروپیگمنتیشن صورت

میکروپیگمنتیشن صورت القای ریز دانه های رنگی در بین پوست زیرین و رویی آن بوده و این کار جهت رنگین کردن قسمت های دلخواه صورت می گیرد. این روش کار سختی نبوده و باید توسط افراد حرفه ای و لوازم یکبار مصرف انجام شود. این روش کاشت رنگدانه ها در عمق تعیین شده ای از لایه پوست بوده تا حداقل آسیب را به بافت بزند.

 

موارد استفاده میکروپیگمنتیشن صورت

زیباتر شدن ظاهر پلک ها، بهبود خط لب، ترمیم ابروها، پر پشت کردن مژه ها، خط چشم دایمی، قرینه سازی ابروها، از بین بردن ماه گرفتگی، بازسازی هاله سینه از مواردی است که با استفاده از میکروپیگمنتیشن می توان برطرف کرد.

 

مراحل میکروپیگمنتیشن صورت

در این روش با استفاده از سوزن های باریک و ریز، رنگ دانه ها به لایه زیرین پوست وارد می شوند. این روش با تاتو تفاوت داشته که از مهم ترین تفاوت آن استفاده از پیگمنت هایی است که متفاوت با جوهر تاتو می باشد.

 

مدت زمان میکروپیگمنتیشن صورت

 مدت زمان انجام میکروپیگمنتیشن زیاد نبوده و بسته به سرعت عمل تکنسین دارد و همچنین ناجیه مورد نظر بر روی زمان انجام آن تاثیر گذار است. میکروپیگمنتیشن صورت به طور معمول بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان می برد و زمان دقیق آن بستگی به سرعت کار فردی که این کار را انجام می دهد، دارد.

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن صورت در تهران 

زیر نظر متخصص میکروپیگمنتیشن ، شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

میزان درد روش میکروپیگمنتیشن صورت

میزان درد این روش با توجه به نقطه مورد نظر متفاوت می باشد ولی در کل دارای درد بسیار اندکی می باشد. برای از بین رفتن کامل درد قبل از انجام میکروپیگمنتیشن به محل مورد نظر داروی بی حسی زده می شود.

 

عوارض بعد از میکروپیگمنتیشن صورت

ممکن است پس از میکروپیگمنتیشن قسمت تزریق شده دچار التهاب و یا ورم شود که این عوارض موقتی بوده و بعد از مدتی از بین می رود. برای سرعت بخشیدن به فرآیند بهبود بر روی آن ناحیه کمپرس آب سرد قرار دهید. افرادی که از این روش برای زیباسازی چشم خود استفاده می کنند، دچار ریزش اشک می شوند. برای بهبود سریع این عوارض، توصیه می شود به قسمت میکروپیگمنتیشن ضد عفونی کننده های مخصوص بزنید. ممکن است پس از میکروپیگمنتیشن رنگ قرار داده شده بسیار پر رنگ بوده و شما را دلسرد کند، در این مرحله نباید نگران شوید زیرا پس از مدتی رنگ قرار داده  کم رنگ شده و ظاهری زیبا پیدا می کند.

 

میکروپیگمنتیشن صورت برای چه کسانی مناسب می باشد؟

افرادی که به لوازم آرایشی حساسند، می توانند از این روش برای رنگ بخشیدن به چهره خود استفاده کنند.

افرادی که دارای لب های رنگ پریده و یا باریک هستند، می توانند از این روش برای بیشتر دیده شدن لب ها استفاده کنند.

این روش برای ایجاد تقارن در صورت کاربرد دارد.

افرادی که دارای پوست چرب هستند، مناسب ترین گزینه استفاده از میکروپیگمنتیشن صورت می باشد.

شاغلین و خانم های خانه دار که زمان کافی ندارند، پیشنهاد می شود از این روش استفاده کنند.

 

فاصله زمانی مراجعه بعدی میکروپیگمنتیشن صورت چقدر است؟

در روزهای ابتدایی پس از میکروپیگمنتیشن، رنگ ناحیه مورد نظر بسیار تیره بوده و بعد از گذشت مدتی رنگ ملایم تر شده و در نتیجه طبیعی تر به نظر می رسد. از این رو برای تثبیت رنگ لازم است یک جلسه دیگر میکروپیگمنتیشن انجام شود.

 

مراقبت های قبل از میکروپیگمنتیشن صورت

بهتر است قبل از میکروپیگمنتیشن مراقبت های لازم صورت گرفته تا ماندگاری بیشتری داشته باشد:

قبل از میکروپیگمنتیشن از قرار گیری در زیر نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.

از رفتن به استخر و جکوزی یک هفته قبل از میکروپیگمنتیشن بپرهیزید.

از مصرف نوشیدنی های الکلی و کافیین دار تا دو روز قبل از میکروپیگمنتیشن خودداری کنید.

 

مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن صورت

تا یک هفته پس از میکروپیگمنتیشن از رفتن به استخر و جکوزی خودداری کنید.

از قرار گیری زیر نور مستقیم خورشید بعد از میکروپیگمنتیشن اجتناب نمایید.

از کندن پوسته های ناحیه میکروپیگمنتیشن شده بپرهیزید.

تا سه الی پنج روز پس از میکروپیگمنتیشن از مصرف لوازم آرایشی خودداری کنید.

از لمس قسمت میکروپیگمنتیشن شده بپرهیزید.

از شستن ناحیه میکروپیگمنتیشن شده تا سه روز پس از آن خودداری کنید.

 

میکروپیگمنتیشن لک صورت

امروزه با توجه به مشغله های زندگی ممکن است خانم ها وقت مورد نظر برای آرایش را نداشته و یا مایل باشند همواره بر روی صورت خود آرایش داشته باشند. از همین رو میکروپیگمنتیشن صورت توانسته در سریع ترین زمان طرفداران زیادی را به خود جذب نماید. برخی از صورت ها داری لک می باشد که می توان با روش از میکروپیگمنتیشن صورت بر طرف سازد.

 

پیگمنتر کیست؟

به شخصی که میکروپیگمنتیشن انجام می دهد اصطلاحا پیگمنتر می گویند. پیگمنتر باید تسلط بر علم زیبایی شناسی صورت داشته تا بتواند متناسب با فرم صورت، بهترین فرم را برای قسمت مورد نظر انتخاب نمایند.

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن صورت در تهران 

زیر نظر متخصص میکروپیگمنتیشن ، شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

مدت بهبودی میکروپیگمنتیشن صورت

میکروپیگمنتیشن به صورت سرپایی انجام شده و زمان زیادی نمی برد و عوارض آن دو سه روز پس از میکروپیگمنتیشن از بین می رود.

 

ماندگاری میکروپیگمنتیشن صورت

مدت دوام میکروپیگمنتیشن صورت حداقل ۶ ماه بوده و عواملی همچون پوست بیمار، مهارت متخصص، مراقبت های قبل و بعد از میکروپیگمنتیشن، کیفیت دستگاه میکروپیگمنتیشن، مواد استفاده شده در میکروپیگمنتیشن، عمق کاشت و … باعث ماندگاری بیشتر آن می شود.

 

تفاوت میکروپیگمنتیشن صورت با تاتو

دستگاه میکروپیگمنتیشن اولیت تفاوت بین میکروپیگمنتیشن صورت و تاتو می باشد. یکی از عواملی که بر روی کیفیت میکروپیگمنتیشن  تاثیر گذار است، سوزن آن می باشد.

 

کیفیت رنگ در میکروپیگمنتیشن صورت

یکی از عوامل مهم میکروپیگمنتیشن انتخاب رنگ مناسب می باشد. رنگ های استفاده شده در این روش باید مطابق با اصول بهداشتی بوده باعث به خطر افتادن سلامتی افراد نشود.

 

 

قسمت های مختلف صورت که کار میکروپیگمنتیشن روی آن ها انجام می گردد:

میکروپیگمنتیشن ابرو

چنانچه ابروهای شما کم پشت شده می توانید با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابروهای خود را ترمیم کنید. این روش با توجه به این که با استفاده از دستگاه انجام می شود، دارای عمق مشخصی بوده و به طبیعی تر شدن ابروها کمک می کند. در این روش رنگدانه ها با استفاده از دستگاه در عمق مشخصی از پوست نفوذ کرده و باعث پر پشت نشان دادن ابروهای شما می شود.

میکروپیگمنتیشن چشم

با استفاده از  روش میکروپیگمنتیشن خط چشم شما می توانید آرایش دایمی بر روی چشمان خود داشته باشید. میکروپیگمنتیشن بر روی پلک نیز قابل اجرا بوده و باعث پر حجم نشان دادن مژه ها می شود. شما می توانید با استفاده از این روش چشم های زیباتری داشته باشید. همچنین این روش برای تصحیح افتادگی چشم، افتادگی پلک و … نیز کاربرد دارد.

 

میکروپیگمنتیشن روی لب

میکروپیگمنتیشن لب یک روش بسیار عالی و کاربردی جهت طراحی مجدد حالت لب، ایجاد تقارن در لب، تقویت رنگ لب، اصلاح چروک لب و افزایش حجم لب کاربرد دارد. با توجه ب این که لب ها در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارند به شما پیشنهاد می شود که از این روش برای زیباتر شدن حالت لب های خود استفاده نمایید.

 

هزینه میکروپیگمنتیشن صورت

میکروپیگمنتیشن صورت دارای قیمت قابت و مشخصی نبوده و عواملی همچون ناحیه میکروپیگمنتیشن شده، دستمزد متخصص، موقعیت مکانی، مواد به کار رفته، میزان مواد مورد نیاز و … بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد.جهت اطلاع از هزینه ها و رزرو وقت می توانید با مشاورین ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

کلینیک زیبایی تهران تاتو سنتر

کلینیک زیبایی تهران تاتو سنتر با داشتن کادری مجرب توانسته در طی سال های فعالیت خود مشتریان زیادی را به خود جذب کند. همچنین متخصصین این کلینیک با علم زیبایی شناسی خود قادرند بهترین روش را برای صورت شما انتخاب کنند. چنانچه شما هم به زیبایی چهره خود اهمیت می دهید می توانید جهت مشاوره و رزرو وقت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن صورت در تهران 

زیر نظر متخصص میکروپیگمنتیشن ، شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button