نکات مهمی که باید قبل و بعد از لیفت مژه رعایت کنید


نکات مهمی که باید قبل و بعد از لیفت مژه رعایت کنید

چشم ها همیشه در زیبایی صورت حرف اول را می‌زند، و داشتن مژه‌هایی زیبا گیرایی و جذابیت چشم ها را دو چندان می‌کند. در گذشته و حال از ریمل و فرمژه برای فر کردن و مشکی نمودن مژه‌ها بی حالت و صاف استفاده می‌شد، اما امروزه خانم‌ها برای داشتن چشم هایی زیبا از لمینت و لیفت برای زیبایی دایمی چشم ها بهره می‌برند. در ضمن لیفت مژه نه تنها باعث زیبایی چشم های شما و تیره شدن مژه و فر شدن آن‌ها می‌شود،  برای مژه‌های آسیب دیده نیز خاصیت درمانی دارد.

برای لیفت و لمینت نیاز به تخصص خاص دارد زیرا تخصص نداشتن در این کار ممکن است باعث عوارضی شود و یا آسیب‌هایی به چشم مشتری وارد شود و یا ممکن است لیفت و لمنیت برای بعضی افراد لازم نباشد که عوارض لیفت و لمینت مژه را در قسمت‌های بعدی توضیح داده خواهد شد. برای حالت دادن و مشکی نمودن مژه‌ها نیاز است نکات مهم لیفت مژه را بدانید و دوره‌های مخصوص و آموزش‌های لازم را در سایت تهران تاتو جهت لیفت و لمینت مژه ببینید.

 

لیفت مژه و لمینت مژه چیست؟

یکی از جدیدترین و به روز ترین متدهای آرایشگری لیفت مژه و لمینت مژه است. لیفت مژه روشی است که در آن به وسیله مواد کراتینه مژه‌ها را از بی حالتی درآورده و فر می‌کند و رنگ مژه‌ها مشکی تر شده و کمی ضخامت به آن‌ها می‌دهد که دیگر نیاز به ریمل و فرمژه ندارید. با لیفت کردن مژه‌های خود تا حدود سه ماه نیاز به فر کردن و ریمل زدن ندارید و مژه‌های شما به حالت طبیعی مشکی شده و رو به بالا حالت می‌گیرند.

کلمه لیفت در انگلیسی به معنای بالا دادن است و لیفت مژه یعنی بالا دادن مژه. لیفت مژه در سالن‌های زیبایی و گاهی لیفت مژه در خانه نیز انجام می‌شود. اما بهتر است برای لیفت مژه‌های خود به سالن‌های زیبایی معتبر مراجعه نمایید و این کار را در خانه و بدون تخصص کافی انجام ندهید، زیرا ممکن است مواد استفاده شده برای لیفت مژه وارد چشم شده و آسیب‌های جبران ناپذیری را به چشم‌های شما وارد کند.

لیفت مژه برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت مژه چشم‌های همه بانوان را زیبا و جذاب می‌کند و نیاز به استفاده از ریمل و فرمژه را از بین می‌برد. اما یک دسته از افراد که بهتر است لیفت مژه را حتما انجام دهند:

افرادی که دیگر نمی‌خواهند از ریمل و فرمژه استفاده نمایند و می‌خواهند بصورت دایم مژه‌هایی فر و مشکی داشته باشند.

✔ افرادی که چشمانی کوچک دارند و یا پلکی پف کرده و افتاده دارند، می‌توانند با لیفت مژه چشمان خود را درست تر و بازتر کنند.

✔ دسته ای دیگر از افراد که لیفت و لمینت مژه به آن‌ها کمک میکند، افرادی با مژه‌های صاف و بی حالت است که این عمل زیبایی همیشگی به چشمان آن‌ها می‌دهد.

  مرکز تخصصی خدمات کاشت، لمینت و لیفت مژه در تهران

زیر نظر متخصص مژه ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

چه کسانی نباید لیفت مژه را انجام دهند:

زیبایی را همه افراد دوست دارند و همه می‌خواهند صورتی با جذابیت بیشتر داشته باشند. یکی از راه های زیبایی چشمان لیفت مژه و لمینت مژه است، اما نکته‌ای که بسیار حایز اهمیت است، ابتدا سلامت افراد است بعد زیبایی. درست است که لیفت مژه نیاز به ریمل و فرمژه را برطرف می‌کند و زیبایی را به چشمان شما هدیه میدهد اما قبل از لیفت مژه‌های خود باید این نکات را بدانید که:

✔ کسانی که دارای پوستی حساس هستند

✔ کسانی که عفونت چشمی دارند و یا در معرض عفونت قرار دارند.

✔ کسانی که مبتلا به خشکی چشم مزمن هستند.

✔ کسانی که مژه‌هایی فوق العاده کوتاه دارند.

بهتر است که این افراد لیفت مژه را انجام ندهند، زیرا عوارض لیفت و لمینت مژه برای این افراد بیشتر از زیبایی چشم‌های آن‌ها است. البته در دسته آخر که مژه‌هایی کوتاه دارند عوارض خاصی آن‌ها را درگیر نخواهد کرد، فقط ممکن است بخاطر کوتاهی مژه‌ها، لیفت و لمینت به خوبی جواب ندهد و بهتر است برای بلند نمودن مژه‌ها و سیاه نمودن آن‌ها از روش اکستنشن استفاده نمایند.

چگونگی و آموزش انجام لیفت مژه:

بهتر است برای انجام لیفت مژه از روز قبل، از لوازم آرایشی استفاده نکنید، به خصوص از ریمل و مداد چشم. در مرحله بعد مژه‌های خود را از هرگونه آلودگی و چربی پاک و تمیز کنید تا زمانی که مواد روی مژه‌ها قرار می‌گیرد به خوبی عمل کند. از قطره های استریل چشمی و همچنین باید از قطره های ضد حساسیت لیفت و لمینت مژه قبل از شروع کار، استفاده شود تا حساسیت چشم را کاهش داده و استریل نماید. یکسری پد سیلیکونی برای این کار در نظر گرفته شده است که درون بسته‌های مواد و رنگ وجود دارد و یا باید آن‌ها را جداگانه خریداری نمود.

در مرحله بعد طرف صاف پد سیلیکونی را آغشته به چسب مخصوص به این کار کرده و پد را روی پلک و دقیقا از ریشه مژه‌ها، بصورت موازی می‌چسبانیم. طرف دیگر پد را نیز چسب زده و مژه‌ها را روی آن به کمک ابزار مخصوص لیفت مژه  به سمت بالا می‌دهیم. مواد در سه ظرف مجزا قرار دارند، که شیشه اول مواد لیفت، شیشه دوم تثبیت کننده و سومین شیشه تقویت کننده مژه است و زمان مواد گذاری روی مژه‌ها بستگی به برنزی و نوع مواد دارد. در تمام مراحل باید به نکات لیفت مژه توجه کنید و پس از هر مواد گذاری و اتمام زمان آن مواد را از روی مژه پاک کنید.

مواد لیفت مژه نباید با ریشه مژه‌ها در تماس باشد و باید کمی از ریشه فاصله داشته باشد. بعد از حالت دادن مژه‌ها و فر شدن آن‌ها می‌توانید مواد کراتینه را روی مژه‌ها قرار داده و آن‌ها را مشکی کنید. در صورت تمایل نداشتن به لیفت مژه و جهت برداشتن آن می‌توانید از روش ریمو لیفت مژه استفاده کرده و لطفت را از مژه‌های خود بردارید. تمام مراحل آموزش لیفت مژه و لمینت مژه را در سایت تهران تاتو و با تصویر مشاهده نمایید.

 

برای خواندن مقاله عوارض هاشور ابرو اینجا را کلیک کنید.

 

مراقبت های بعد از لیفت مژه

لیفت مژه فقط یک مرحله از انجام لیفت است و در مرحله بعد مراقبت از مژه‌ها نیز مهم است و اگر مراقبت بعد از آن نباشد به زودی زیبایی مژه‌ها خود را از دست خواهید داد. از موارد مهم مراقبت بعد از لیفت مژه:

✔ تا 24 ساعت و در حالت بهتر تا سه روز از لوازم آرایشی استفاده نکنید و صورت خود را با آب نشویید.

✔ به هیچ عنوان به صورت نخوابید و به مژه‌ها فشار نیاورید.

✔ شما و سونا را برای چند روز تعطیل کنید.

✔ به چشمان خود را در این مدت دست نزنید.

انواع لیفت مژه:

سه روش برای برای لیفت مژه وجود دارد:

✔ لیفت مژه کراتینه: که در این روش مژه‌ها حجیم شده و بلندتر می‌شوند و به چشم ها زیبایی خاصی می‌دهند که دیگر نیازی به آرایش چشم ها نیست. لیفت مژه و لمینت مژه در این روش به دو ساعت زمان نیاز دارد.

✔ بلند و حجیم کننده: این روش برای افرادی مناسب است که مژه‌هایی ضعیف دارند و نیاز به تقویت شدن دارند.

✔ لیفت مژه پریم لش: این روش پوست و مژه واکنش کمتری به سرم و مواد از خود نشان می‌دهد، پس کسانی که حساسیت دارند بهتر است از این روش برای لیفت مژه خود استفاده نمایند.

نکات لیفت مژه

 

برای خواندن مقاله ماندگاری میکروپیگمنتنشن اینجا را کلیک کنید.

نکات لیفت مژه

عوارض لیفت مژه:

✔ تا به حال عوارضی برای لیفت و لمینت مژه گزارش نشده است. اما اگر نکات مهم لیفت مژه را رعایت نکنید ممکن است بعد از لیفت و لمینت دچار عارضه‌هایی شوید. از عوارض لیفت و لمینت مژه می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره نمود:

✔ ممکن است لیفت روی مژه‌ها شما جواب ندهد که باید یکی از علت های ذکر شده باشد.

✔ سوزش و خارش در چشم که در صورت بروز این مشکل باید به پزشک مراجعه نمایید.

✔ بهم خوردن حالت و شکل مژه‌ها که باز ممکن است یکی از موارد مراقبت نکردن بعد از لیفت باشد.

✔ بوجود آمدن آلرژی چشمی مانند قرمزی چشم ها، خارش و یا آمدن اشک از چشم ها.

نکات لیفت مژه

نکات بسیار مهم قبل، بعد و در هنگام انجام لیفت باید بدانید:

قبل از انتخاب محلی که می‌خواهید در آنجا لیفت و لمینت مژه خود را انجام دهید از کار و بهداشت آن مرکز یا سالن آرایشی و از خبره بودن و حرفه ای بودن فردی که می‌خواهد این کار را برای شما انجام دهد اطمینان کامل را حاصل کنید تا در اثر یک اشتباه کوچک، یک عمر پشیمان نشوید. برای پرداخت قیمتی کمتر خود را به دست هرکسی نسپارید و مطمئن باشید که از چه موادی استفاده می‌شود. استرس نداشته باید و وقت کافی برای انجام لیفت مژه بگذارید تا بدون هیچ مشکلی کار شما انجام شود.

قبل از لیفت مژه کمی از مواد ا روی پوست خود امتحان نمایید و در صورت بروز مشکلاتی مانند خارش و سوزش روش لیفت خود را تغییر دهید. هنگام لیفت و لمینت مژه به نکاتی که در بالا مانند نداشتن آرایش، تمیز نمودن مژه‌ها، استفاده از قطره استریل و غیره ذکر شد توجه کرده و حتما عمل نمایید تا لیفت به بهترین نحو انجام شود و نتیجه دلخواه را بگیرید.

بعد از لیفت مژه نیز باید از آب و مواد شوینده برای شستن صورت خود استفاده نکنید و سعی کنید در دو سه روز اول و به خصوص 24 اول به مژه‌های خود دست نزنید تا حالت آن‌ها از بین نرود.

نکات لیفت مژه

  مرکز تخصصی خدمات کاشت، لمینت و لیفت مژه در تهران

زیر نظر متخصص مژه ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button