نکاتی مهم در رابطه با لمینت ناخن


نکاتی مهم در رابطه با لمینت ناخن

لمینت ناخن یا کاور ناخن به شما در نگهداری ناخن های طبیعی خود کمک می کند. جهت زیبایی ناخن ها راه هایی از جمله مانیکور و پدیکور و کاشت ناخن وجود دارد اما طبیعی ترین راه لمینت یا کاور ناخن بوده که باعث استحکام ناخن ها می شود. در صورتی که ناخن های شما از استحکام پایینی برخوردار است و به راحتی دچار شکستگی می شود و یا رنگ ناخن های شما تیره شده است، لمینت ناخن بهترین راه برای ترمیم ناخن های شما می باشد. کاور ناخن برای افرادی که ضخامت کاشت ناخن را نمی پسندند و یا حالت طبیعی ناخن های خود را دوست دارند، پیشنهاد می شود. خانم های خانه دار به دلیل استفاده زیاد از مواد شوینده ممکن است صدف ناخن های آن ها دچار شکستگی شود، کاور ناخن نوعی محافظ در برابر هر گونه آسیب به ناخن ها می باشد. به طور کلی لمینت ناخن ها روشی جهت استحکام بخشیدن به ناخن ها بدون تغییر در فرم و حالت طبیعی ناخن می باشد.

 

انواع لمینت ناخن

مدل و نوع لمینت ناخن با توجه به نوع ناخن شخص و سلیقه افراد بستگی دارد. ناخن کار لمینت را بر اساس سلیقه و نوع ناخن مشتری انجام می دهد.

 

مواد لمینت ناخن چیست ؟

ابزار مانیکور

پرایمر مخصوص ناخن

ضد قارچ

ژل بیس

مواد لمینت

دستگاه uv

پد الکلی

خدمات تخصصی ناخن از کاشت ناخن تا طراحی و لمینت ناخن

همه در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

مراحل لمینت ناخن

جهت لمینت ناخن ها ابتدا دست ها را به خوبی شسته تا مطمئن شوید که چربی بر روی ناخن ها وجود ندارد. سپس مانیکور ناخن انجام می شود که در آن به وسیله سوهان برقی سطح براق ناخن تراش داده می شود و باید توجه داشت که در این مرحله نباید بر روی سوهان فشار بیاورید. پس از سوهان کشی باید پودرهای روی ناخن را به وسیله یک دستمال پرز دار تمیز کنید و سپس محلول ضد قارچ را بر روی سطح ناخن قرار دهید.

پس از خشک شدن محلول ضد قارچ، نوبت به گذاشتن پرایمر بر روی صدف ناخن می باشد که لازم است به مدت 30 ثانیه در دستگاه uv خشک شود. نکته: پرایمر به عنوان یک زیر ساخت برای بهتر چسبیدن مواد می باشد.

پس از قرار دادن پرایمر، ژل بیس با دقت و به صورت محکم، مجدد دست را به مدت 30 ثانیه در دستگاه uv قرار دهید.

پس از انجام مراحل بالا لمینت ناخن شروع می شود. لمینت مانند لاک بصورت لایه نازک بر روی ناخن زده می شود. بطور معمول این مرحله تا سه مرتبه تکرار می شود و در هر مرحله ناخن ها را به مدت 120 ثانیه در دستگاه uv خشک کرده و لایه بعدی زده می شود.

کارهای لازم در هنگام لمینت ناخن

بهتر است پس از تمام شدن مراحل لمینت، یک پنبه یا پد آغشته به الکل را به صورت محکم بر روی ناخن بکشید تا ناخن ها برق بیفتد و چسبندگی آن از بین برود. مواد لمینت دارای تنوع رنگی گوناگونی می باشد، اما معمولا افراد فرم و رنگ طبیعی ناخن خود را ترجیح می دهند.

 

موارد استفاده از لمینت

لمینت ناخن برای افرادی که از کاشت ناخن خسته شده اند مناسب می باشد زیرا پس از ریمو کردن مواد ناخن ، ناخن ها نازک و شکننده شده اند و جهت محکم کردن ناخن ها می توانید از کاور ناخن استفاده نمایید. استفاده از این روش برای افرادی که ضخامت کاشت ناخن را نمی پسندند مناسب می باشد. از کاربرد های دیگر لمینت ناخن مواقعی است که صدف ناخن دارای قوس و پستی و بلندی باشد این روش باعث برطرف شدن این مشکل و زیبایی بخشیدن به ناخن بدون آسیب دیدن ناخن ها می شود. برای افرادی که علاقه مند به داشتن ناخن های زیبا و مرتب هستند و می خواهند در عین زیبایی حالت طبیعی ناخن هایشان حفظ شود، لمینت ناخن مناسب ترین گزینه می باشد.

 

زمان مورد نیاز برای لمینت ناخن

با توجه به اینکه لمینت نیاز به سوهان کشی زیادی ندارد، مدت زمان مورد نیاز جهت لمینت یا کاور ناخن حدودا نیم ساعت به طول می انجامد.

 

مزیت های کاشت لمینت ناخن

از مزیت های لمینت و یا کاور ناخن، حفظ فرم و حالت طبیعی ناخن می باشد. و همچنین از مزیت دیگر کاور ناخن، استفاده از لاک و طراحی ناخن بعد از کاور می باشد. و علاوه بر آن لمینت ناخن، باعث استحکام ناخن ها و پوشاندن ناخن هایی که دچار تغییر رنگ شده اند و زیباتر شدن ناخن ها می باشد.

 

عوارض لمینت ناخن

استفاده طولانی مدت از لمینت ناخن امکان قارچ گرفتگی دارد. بنابراین بهتر است که پس از مدتی لمینت انجام نداده تا ناخن ها هوا بخورد و سپس لمینت ناخن انجام شود.

 

ترمیم لمینت ناخن

مدت زمان مورد نیاز جهت ترمیم ناخن ها بین 3 الی 4 هفته می باشد که زمان دقیق آن به مواد لمینت و میزان مهارت متخصص بستگی دارد و همچنین میزان رشد ناخن ها نیز در زمان ترمیم تاثیر گذار است.

 

مزیت های لمینت ناخن در مقایسه با کاشت ناخن

از مزیت های کاور ناخن در مقایسه با کاشت ناخن، سبک تر و قابل انعطاف تر بودن لمینت ناخن در مقایسه با کاشت ناخن می باشد. و همچنین لمینت ناخن در مقایسه با کاشت ناخن، آسیب کمتری به صدف ناخن می زند. لمینت ناخن به دلیل انعطاف پذیری و حفظ فرم و رنگ طبیعی ناخن، حس غیر طبیعی ناخن را ندارد و به دلیل سوهان کشی اندک در مقایسه با کاشت ناخن به ناخن ها آسیب اندکی می رسد. لمینت ناخن زمان کمتری را در مقایسه با کاشت ناخن به خود اختصاص می دهد و برای افرادی که زمان برایشان مهم است، مناسب می باشد.

 

هزینه لمینت ناخن

قیمت لمینت ناخن به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله عواملی که بر روی قیمت لمینت یا کاور ناخن موثر است، نوع مواد به کار رفته، دستمزد فرد متخصص، هزینه سالن و … می باشد.  جهت اطلاع از هزینه لمینت می توانید با مشاوران ما در تهران تاتو سنتر تماس حاصل نمایید.

 

تهران تاتو سنتر با مدیریت شقایق منصوری، دارای بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات زیبایی به بانوان عزیز می باشد. این مرکز با توجه به فرم دست ها و ناخن های شما، بهترین فرم را برای ناخن های شما استفاده می کند. جهت مشاوره و یا رزرو وقت می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

از جمله خدمات این مجموعه برگزاری کلاس های آموزش کاشت ناخن، و همچنین ارائه خدماتی نظیر فشن بروز ابرو را انجام می دهند.

خدمات تخصصی ناخن از کاشت ناخن تا طراحی و لمینت ناخن

همه در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
3 based on 2 votes
Service Type
لمینت ناخن
Description
لمینت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button