میکرو نانو لب


میکرو نانو لب

یکی از پیشرفته ترین روش ها برای تغییر پیگمنت های لب، میکرو نانو لب می باشد. با این روش تمام عیب های ایجاد شده در صورت و اطراف لب و خود لب را بر طرف کرد با این روش می توانید لب های خود را حجیم تر و خوش رنگ تر کنید تا دیگر دقدقه ای برای آرایش لب و کم رنگ شدن رژ لب خود نداشته باشید. برخی از افراد هستند که به دلایل مختلفی نظیر تصادفات، بالا رفتن سن، افتادگی صورت، سوختگی صورت ظاهری نه چندان زیبا دارند که با روش میکرو نانو لب می توانند آن ها را بر طرف کنند.

 

میکرو نانو لب چیست

بعضی از اشخاص که خواهان تغییر رنگ لب و حجیم کردن لب خود هستند، این روش این امکان را به آن ها می دهد تا پس از انتخاب رنگ مورد نظر خود حتی تا 3 درجه رنگ را بالاتر ببرند، این باعث می شود زمانی که پوست ریزی صورت گرفت رنگ دلخواه تان بدست آید و کم رنگ تر نشود. در روش میکرو نانو لب تکنیکی است که در آن با یک دیست کردن پیگمنت های لب رنگ لب را تغییر دهند. افرادی که لب های باریک و رنگ پریده دارند با این روش می توانند رنگ لب های خود را صورتی خوش رنگ و حجیم تر کنند. لب باعث می شود چهره شخص جذاب تر به نظر برسد.

 

اشخاص سیگاری و کسانی که تزیقات پی در پی داشته اند و باعث تغییر رنگ لب خود شده اند با این روش می توانند رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنند و رنگ لب خایشان را تغییر دهند و زیباتر کنند. توجه داشته باشید که پرسه تغییر رنگ و حجیم سازی لب را می توان همزان انجام داد. کسانی که خواهان لب های حجیم تر با رنگ دلخواه خود هستند می توانند روش میکرو نانو لب را استفاده کنند. البته هر دو پرسه را پیگمنت کار در یک جلسه انجام می دهد. نیاز به دو جلسه نیست. اگر لب ها کاملا چروکیده و تو رفته باشند نمی توان تغییر رنگ بر روی آن ها اعمال کرد اما حجیم سازی را می توان انجام داد.

خدمات تخصصی میکرو نانو لب

در مرکز زیبایی ابرو و مژه شقایق منصوری

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید

مزایای میکرو نانو لب

حجیم کردن لب ها و زیبا سازی لب ها

خوش رنگ کردن لب ها، به صورتی که گویی لب هایی شما به طور دائم آرایش دارد

بر طرف کردن ایرادات صورت

بالا بردن اعتماد بنفس افراد برای زیبایی بیشتر

میکرو نانو لب برای چه کسانی کاربردی است؟

افرادی که تمایل به بهبود ظاهر صورت و لب خود دارند.

اشخاصی که به استفاده از لوازم آرایشی حساسیت دارند.

افرادی که  مبتلا به آرتروز شدید هستند

اشخاصی که دارای چشمانی حساس هستند و از که از عینک یا لنز استفاده می کنند.

اشخاصی که لب‌های نازک و رنگ پریده‌ای دارند.

افرادی که لب های چروکیده و فرو رفته نامتقارن دارند.

میکرو نانو لب مناسب برای چه سنی است؟

برای افراد بالای 18 سال مناسب است. اما این روش بیشتر برای افرادی که سن های بالاتری دارن و لب هایشان بر اثر افزایش سن چرو کیده شده اند مناسب تر است.

 

میکرو نانو لب برای چه کسانی مناسب نیست؟

مادران شیرده

بانوان باردار

کسانی که از بیماری خاصی رنج می برند.

افراد زیر 18 سال

کسانی که لب هایی حجیم دارند.

 

عوارض میکرو نانو لب

احساس درد و یا ناراحتی در قسمت لب و اطراف آن

به دلیل جذب رنگ‌ها توسط بدن  احتمال خطر سرطان وجود دارد.

بروز بیماری‌های پوستی مثل گرانولوماتوز و سارکولوئیدوز

تورم یا قرمزی خفیف

بروز واکنش‌های آلرژیک

ماندگاری میکرو نانو لب

میکرو نانو لب بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارد و بعد تمام شده یک دوره  نیاز به ترمیم مجدد دارد. ترکیب رنگ میکرو نانو لب تاثیر مستقیمی درماندگاری رنگ دارد. نوع و شیوه استفاده از رنگ و ترکیب درست رنگ ها در ماندگاری بیشتر رنگ تاثیر دارد. رنگ هایی که تزریق می شود به زیر پوست لب فرد منتقل می شود، به همین دلیل اگر می خواهیم ماندگاری کار بیشتر شود باید ترکیب رنگی را انخاب کنید که دیر تر از بین برود بهتر است رنگ را دو تا سه درجه تیره تر انتخاب شود تا بعد از پوسته ریزی رنگ دلخواه به دست آید. ترکیب رنگی که انتخاب می کنید باید با توجه به پوست فرد باشد. پیگمن تر باید به این نکته آگاهی کامل داشته باشد که در ساخت رنگ لب به هیچ عنوان از یک رنگ استفاده نکند زیرا استفاده از یک رنگ به دلیل داشتن مولکول های درشت، دوام چندانی نخواهد داشت.

 

ترمیم میکرو نانو لب

میکرو نانو لب بعد از شش الی هشت هفته نیاز به یک جلسه ترمیم مجدد دارد تا رنگ بر روی لب تثبیت شود اما پیگمن تر با توجه به نوع پوست شما و ماندگاری رنگ بر روی لب شما تشخیص می دهد که آیا برای ترمیم به تعداد جلسات بیشتری نیاز است یا خیر.

 

نحوه عملکرد میکرو نانو لب

نحوه کار در روش میکرو نانو لب به این صورت می باشد که از سوزن هایی نازک استفاده می کنند که راندها آن شامل: سه ی راند یا همان سه ی پاور ، پنج راند یا پنج فلت و سه ی فلت و هفت فلت می باشد. توجه داشته باشید که هر چه سوزن هایی که برای این روش استفاده می شود ریز تر باشند کار زیباتر و دقیق تر انجام می شود و همچنین ماندگاری آن نیز بیشتر می شود.

 

روش کار به این صورت است که اگر می خواهید خط لب ایجاد کنید باید از سوزن هایی با سه ی راند استفاده کنید اما اگر می خواهید لب را حجیم کنید باید از سوزن های  فلت یا راند با شماره های بالا استفاده کرد.

 

پیگمن تر در لب بالایی از قسمت هفتی لب یعنی از قسمت وسط لب به آرامی  به طرفین لب حرکت می کند همچنین در لب پایینی نیز از وسط لب به آرامی به سمت طرفین حرکت می کند، خطوط را به آرامی پر می کند و رنگ ها را به زیر پوست تزریق می کند یا به عبارت کاشت می کند.

 

برای حجم دهی به لب ها از  سوزن فلت استفاده می شود در اولین مرحله خطوط اطراف لب را کشیده سپس از قسمت پایینی لب پایین به سمت داخل توسط کارتریج های فلت و رنگ، رنگ را به سمت  فضای داخل به اصطلاح شید می کنند. دست را در قسمت پایینی لب گذاشته و به حالت پرتابی، رنگ ها را به لب تزریق می کنیم، این حالت پرتابی از قسمت وسط لب شروع می شود و تا گوشه لب ادامه می یابد. توجه داشته باشید که قسمت بیرونی لب باید تیره تر و قسمت داخلی لب باید روشن تر باشد

 

عوامل موثر در میکرو لب

عواملی که باعث می شود میکرو لب به خوبی انجام شود شامل دقت در کاشت رنگ و زاویه درست دست پیگمن تر و همچنین کیفیت رنگ مورد استفاده و در آخر مهارت  پیگمن تر که سبب می شود کار به درستی انجام شود.

 

چگونه یک مشتری متوجه شود دستگاه کاملا بهداشتی و ایمن می باشد؟

اینکه مراحل کار بدون درد و خونریزی باشد

کارتریج باید یک بار مصرف باشد و فقط برای همان مشتری استفاده شود.

دستگاه بدون صدا باشد.

خون و رنگ توسط کارتریج به داخل دستگاه منتقل نشود.

اقدامات لازم قبل از میکرو نانو لب

چند ساعت قبل از این روش به هیچ عنوان مواد کافئینی دار مانند چای یا قهوه مصرف نکیند

قبل از آن در معرض تابش اشعه  UVاشعه ماورا بنفش قرار نگیرید

توجه داشته باشید قبل از میکرو لب لایه برداری و میکرودرم پوست انجام ندهید.

داروهایی که باعث تحریک  پوست می شوند مصرف نکنید.

مراقبت بعد از میکرو نانو لب

به مدت سه روز قسمت میکرو شده را شستشو ندهید.

روزی 3 بار به کمک گوش پاک کن به مدت یک هفته از پماد ویتامین آ چشمی بر روی لب های خود استفاده نمایید

از خاراندن و کندن پوست های ایجاد شده در محل میکرو خوداری کنید.

از رفتن به سونا و استخر به مدت یک هفته خودداری کنید.

 

هزینه میکرو نانو لب

قیمت میکرو نانو لب بستگی به تبحر و مهارت پیگمن تر دارد و همچنین نوع دستگاه و جنس رنگی که استفاده می شود و تعداد جلسات ترمیم. جهت کسب اطلاع از قیمت میکرو نانو لب از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تهران تاتو سنتر تماس بگیرید.

 

مرکز زیبایی صورت تهران تاتو سنتر  با بیش از ده سال سابقه کاری خدمات زیبایی را به نحوی کاملا حرفه ای ارائه می دهد. تهران تاتو سنتر یکی از بهتری مراکز زیبایی در زمینه انواع کاشت ناخن، هاشور ابرو، کراتینه مو، میکرو نانو ابرو می باشد.

خدمات تخصصی میکرو نانو لب

در مرکز زیبایی ابرو و مژه شقایق منصوری

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید

برخی از نمونه کارهای میکرو نانو لب شقایق منصوری

Summary
User Rating
3.5 based on 3 votes
Service Type
خدمات میکرو نانو
Description
خدمات میکرو نانو لب در تهران در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button