میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران


میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران

مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران خانم شقایق منصوری یکی از حرفه ای ترین مراکز میکروپیگمنتیشن ابرو و هاشور ابرو می باشد که کلیه خدمات مربوط به ابرو را با بهترین کیفیت و مواد انجام می دهد.

هاشور ابرو امروزه به دو روش امکان پذیر است میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلدینگ ابرو ، هر دوی این روش ظاهری طبیعی به چهره می بخشد اما دارای تفاوات های جزیی نیز هستند در ادامه به تفاوت روش میکروپیگمنتیشن می پردازیم.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست

میکروپیگمنتیش ابرو توسط دستگاه ها و رنگ های استاندارد انجام می شود در نتیجه ایمنی و بهداشت این کار بالا است و این دستگاه ها دارای کاتریج های یکبار مصرف است هر رنگی که در میکروپیگمنتیشن استفاده می شود دارای حداقل رنگ می باشد در روش میکروپیگمنتیشن، کاشتی که انجام می شود از عمق کمی برخوردار است عوض کردن مدل، رنگ و شکل بر روی آن راحت تر است. با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابرو می توان رنگدانه ها را به عمق مشخصی از پوست انتقال داد و شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد و یا ابرو ها را در جهت پر پشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود. زمانی که میکروپیگمنتیش به اصطلاح جا می افتد تشخیص مرز بین پیگمنت ها و ابروی خود شخص به سختی صورت می گیرد.

در میکروپیگمنتیشن ابرو، پیگمنتر می توان ناحیه ی خارجی ابرو را بالا ببرد و به ابرو شکل جدیدی بدهد چهره ی فرد را جذاب تر وجوان ترکند. همچنین اگز نیاز باشد که رنگ و مدل ابرو تغییر داده شود ابرو را اصلاح می کند. در این روش ، رنگ مانند دانه های مو و در جهت رویش موهای ابرو روی پوست می نشیند و تارهایی مانند مو با سوزن نازکی داخل ابرو کشیده می شوند که خیلی هم پر رنگ و مشخص نیستند بلکه رنگی طبیعی دارند. همانطور که قبلا گفته شد  در میکروپیگمنتیشن ابرو عمق ی که رنگ باید تزریق شود برای کاشت ابرو ، کم است و نیاز به ترمیم دارد به همین منظور تعداد جلسات ترمیم با توجه به موضع پیگمنت و داشتن تاتوی قبلی متفاوت است.

 شخصی که میکروپیگمنتیشن ابرو را برای افراد انجام می دهد باید از طراحی فوق العاده ای برخوردار باشد. و ساختار ویژگی های پوست و اصول طراحی چهره و ترکیب رنگ را به خوبی بداند. روش میکروپیگمنتیشن یک روش تهاجمی برای پوست است و ممکن است تا چند روز بعد از انجام آن احساس درد و یا ناراحتی داشته باشید. میزان درد و ناراحتی شما بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو به آستانه درد خودتان و مهارت تکنسین انجام خدمات بستگی دارد. با این حال، روش‌های مختلفی برای کمک به تسکین درد بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو از جمله بی حسی موضعی وجود دارد.

 

افراد زیراز میکروپیگمنتیشن ابرو می توانند، بهرمند شوند 

** افرادی که ابروهای کوتاه دارند و مطابق سلیقه شان دوست دارند ابروانشان کشیده تر باشد.

** میکروپیگمنتیشن ابرو برای افرادی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند، مناسب است

** کسانی که ابروهای نامتقارن دارند و می‌خواهند با این روش ابرویشان را متقارن کنند

** افرادی که دوست دارند تغییراتی در مدل ابروانشان ایجاد کنند.

** ابروی افرادی که بسیار کم و تار موی ابروی  آن ها پراکنده است.

** کسانی که دارای ابروهای مطقارنی نیستند می توانند کاندیدای خوبی برای این روش باشند

 

چه افرادی نمی توانند میکروپیگمنتیشن ابرو انجام دهند؟

** افرادی که مصرف قرص های اعصاب قوی دارند

** افرادی که مخدر مصرف می کنند

** افراد دارای فشار خون

** ناراحتی های قلبی

** زنان باردار و شیرده

** دیابتی ها

 

مزیت های میکروپیگمنتیشن ابرو

ترسیم هاشور طبق رویش موهای ابرو با به کار بردن تکنیک های برتر جهت قرینه سازی

✔ از بین نرفتن موهای طبیعی ابروی خود فرد بعد از انجام میکرو پیگمنتیشن

✔ امکان تغییر مدل ابروها به شکل دلخواه بعد از گذشت 1 الی چند سال

✔ ماندگاری بالا و عدم تغییر رنگ می باشد

✔ توجه به ضخامت تار های موی ابرو

✔ طبیعی بودن

 

 

پیگمنتر یا اجرا کننده میکروپیگمنتیشن ابرو

پیگمنتر مهم ترین کسی است که می تواند میکروپیگمنتیشن ابرو را بسیار حرفه ای انجام دهد.  پیگمنتر باید آموزش  های لازم برای حرفه ای شدن را دیده باشد، یک پیگمنتر حرفه ای به سلامت مراجعه کننده خود بسیار اهمیت می دهد و از دستگاه ها و مواد مصرفی مجاز استفاده می کند و با طراحی مناسب چهره، زیبایی توأم با سلامت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پیگمنتری که میکروپیگمنتیشن ابرو انجام  می دهد،لازم است  واکسن های لازم مثل هپاتیت B و کزاز  را زده باشد و دارای  گواهینامه آموزشی همراه با بیمه ی تخصصی باشد.برای ضمانت، بهتر است یک نظارت پزشکی برای رعایت اصول بهداشتی که توسط  پیگمنترها انجام می شود توسط مراکز مربوطه انجام شود باشد.

 

دوام میکروپیگمنتیشن ابرو

ماندگاری میگروپیگمنتیشن ابرو بالاست و تغییر رنگ آن خیلی دیر انجام می شود. ماندگاری میگروپیگمنتیشن ابرو حدود 6 ماه تا 1سال وکه بعد آن ابروها نیاز به ترمیم دارند.

 

رنگ میکروپیکمنتیشن ابرو

انتخاب رنگ مناسب در میکروپیکمنتیشن ابرو جهت آرایش دائمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگ هایی که براساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه خواهد شد براساس متدهای میکروپیکمنتیشن ابرو رنگدانه ها می بایست توسط کارتریج های استریل از اولین سد دفاعی بدن – اپیدرم – عبور کنند و به لایه درمیس پوست منتقل گردند. به همین دلیل اطمینان از استریل بودن رنگ، عدم سمیت و عاری بودن از هرگونه مواد سرطان زا بسیار حائز اهمیت می باشد. رنگ های بهداشتی و استاندارد به دلیل رعایت اصول زیست سازگاری و عدم آلودگی و عدم سمیت محصول، ممکن است در مقایسه با رنگ هایی که جهت تولید آنها از فلزات سنگین و مواد فاقد استاندارد استفاده شده است ماندگاری کمتری داشته باشند. حال برای تشخیص رنگ ایمن و بهداشتی از سایر رنگ ها می بایست به این نکته مهم توجه داشت که رنگ، دارای تائیدیه از وزارت بهداشت هر کشور باشد. رنگ بی کیفیت به این معنی نیست که رنگ میکرو پیگمنتیشن ابرو بد رنگ و زشت  است .بهترین رنگی که برای اکثر ابروها ازابروی مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود رنگ قهوه ای سوخته بدون قرمزی است که بر روی هر رنگ ابرویی، خود را نزدیک به آن نشان خواهد داد.

 

ماندگاری رنگ میکرو پیگمنتیشن

برای ماندگاری رنگ نمی توان زمان دقیقی اعلام کرد، ماندگاری رنگ  ابروی میکرو پیگمنتیشن با توجه به جنس پوست افراد، شرایط زندگی، شرایط آب و هوایی و نحوه زندگی افراد  باهم فرق دارد و معمولا افراد با پوست های خشک ماندگاری رنگ بالاتری نسبت به اشخاص با پوست چرب دارند. در مجموع ماندگاری میگروپیگمنتیشن حدود 6 ماه تا 1سال وکه بعد آن ابروها نیاز به ترمیم دارند.

چگونگی شناخت مراکز معتبر

مراکز میکروپیگمنتشن و زیبایی با متخصصین حرفه ای، با تجربه و آگاه، با استفاده از برترین و مدرن ترین دستــگاه ها و همچنین با استفاده از وسایل یک بار مصرف و کاملا ضد عفونی شده  با رعایت تمام موارد بهداشتی و بدون هیچگونه درد و خونریزی تمام تلاش خود را انجام داده اند که  مراجعین را از بهترین خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو ( هاشور ابرو – سایه ابرو ) بهره مند کنند.

 

کارهایی که لازم است بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو انجام داد 

 در هفته ی اول هر روز 2الی 3 مرتبه روی ابرو را پماد بزنید 

 آرایش خود را با استفاده از یک صابون ملایم یا شامپوی بچه خیلی آرام و بصورت ضربه زدن به صورت خود پاک کنید به هیچ وجه ابرو های خود را مالش ندهید

خشک کردن ابروها  باید آرام و ملایم انجام شود و به صورت ضربه های آرام باشد. از مالش ابروها خودداری کنید

بهتر است در مدت زمانی که رو به بهبودی هستید از رفتن در زیر آفتاب مستقیم خوداری کنید

 از قرار گرفتن  زیر دوش آب به مدت طولانی خوداری کنید مراقب باشید آب دوش مستقیم روی ابرو شما نریزد

در هفته اول بهبودی بهتر است صبح ها و عصرها، روی ابروها کمپرس آب یخ قرار داده و این کمپرس را به مدت ۱۰-۱۵ دقیقه روی ابروها نگه دارید. این کار را می توانید در چهار روز اول هم انجام دهید.

 

 

عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو

** پوست شما باید نسبتاً سریع به حالت طبیعی بازگردد زیرا هرگونه عوارض جانبی ناشی از میکروپیگمنتیشن ابرو مانند تورم یا قرمزی به طور کلی خفیف است.

** واکنش‌های آلرژیک به لوازم آرایشی دائمی بسیار نادر است. به همین دلیل است که برخی از تکنسین‌ها قبل از انجام میکروپیگمنتیشن ابرو به شما توصیه می‌کنند تا آزمایش حساسیتی انجام دهید و به این منظور در یک بخش از پوستتان این کار را امتحان می‌کنند تا پاسخ پوست شما را بررسی کنند.

** سوزن‌های میکروپیگمنتیشن به شدت در پوست فرو می‌روند و ممکن است سبب خونریزی، پخش شدن رنگدانه‌ها و آسیب به فولیکول‌های مو شوند.

** بروز زخم بعد از انجام میکروپیگمنتیشن ابرو بسیار نادر است و معمولاً به دلیل خطا توسط تکنسین انجام درمان رخ می‌دهد.

** توصیه می‌شود که به مرکز مطمئنی برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو مراجعه کنید تا به خطر بیفتد.

 

تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتو

میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتوی سنتی تفاوت هایی دارد، اولین تفاوت در دستگاه میکروپیگمنتیشن است  بهتر است برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرواز دستگاه های مدرن و استاندار استفاده شود و همچنین توسط پیگمنتر حرفه ای انجام گیرد. بهترین عاملی که  می توانند برای  کیفیت میکروپیگمنتیشن ابرو مهم باشد سوزن و نوع سوزن استفاده شده برای انجام کار است. 

در دستگاه های میکروپیگمنتیشن از کارتریج های یک بار مصرف به جای  سوزن های یکبار مصرف در دستگاه های سنتی تاتو به کار می رود که با سیستم بست های که دارند، از برگشت خون و انتقال آن  از فردی به فرد دیگر جلوگیری می کند. به همین علت ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا و خطر انتقال بیماری بسیار کم است.  باید از تمیز بودن کارتریج ها مطمعن بود  و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام می دهند. تفاوت پیگمنت با تاتو در روش اجرای آن ، همچنین بدون درد و خونریزی بودن آن است که در نتیجه التهاب کمتری در افراد ایجاد می کند. در گذشته فردی که تاتو انجام می داد ممکن بود تا مدت ها از فعالیت های روزانه خود دور شود یا نتواند در اجتماع ظاهر شود ولی در این روش  بسته به نوع پوست و ویژگی های بدن افراد ، التهاب و زخم بوجود آمده بسیار کم است.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو در دوران بارداری

دردوران بارداری نوزاد از طریق خون مادر تغذیه می شود و با انجام میکروپیگمنتیشن ابرو، مواد شیمیایی و سرب دار وارد خون نوزاد شود و ممکنه سقط جنین هم منجر شود و همچنین پوست مادر در این دوران کشیده می شود و بعد از فارغ شدن به حالت اولیه خود باز می گردد و باعث تغییر حالت بی کیفیت شدن کار می شود در این دوره هورمون های بدن فعال است و پوست رنگ پذیری مطلوبی نخواد داشت، تمام سیستم هورمونی زنان در دوران بارداری تغییر می کند و امکان ایجاد خطر و گوشت اضافه و عفونت و ریزش رنگ می شود و همچنین امکان ایجاد خطر برای جنین هم وجود دارد و بعداز فارغ شدن هم بهتراست تازمانی ک بچه از شیر مادر تغذیه می کند این کار انجام نگیر دیادرصورت انجام دادن چند ساعت قبل و بعد از انجام کار مادر به بچه شیر ندهد و یکبار شیر را بدوشد و دور بریزد بعد به نوزاد شیر بدهد.

 

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد، مـثلا به مهارت پیگمنتر، هر چه تبهر پیگمنتر بیشتر باشد دستمزد آن هم بیشتر است همچنین هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو به مقدار رنگی که استفاده می شود برای ابرو و مارک رنگی که استفاده می شود نیز بستگی دارد، میکروپیگمنتیشن ابرو که ظرافت کاری زیادی می خواهد و به طبع مواد بیشتری هم مصرف می کند در نتیجه بر قیمت آن تاثیر می گذارد. بعد از انجام میکروپیگمنتیشن ابرو ، ابرو ها بعد از گذشت مدت زمانی نیاز به ترمیم دارد که این مسئله هم بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

 

 

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
میکروپیگمنتیشن ابرو
Description
میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button