میکروشیدینگ ابرو


میکروشیدینگ ابرو

برای زیباتر شدن ابروها بهتر است قبل از انجام این کار با توجه به فرم صورت خود بهترین گزینه ها را برای خود انتخاب کنید. میکروشیدینگ ابرو عبارت است از تزریق پیگمنت یا رنگ زیر پوست. در این روش رنگ ها به شکل نقطه های ریز وارد پوست می شوند. در نتیجه چون آسیب کمتری به پوست وارد می شود برای پوست های حساس گزینه مناسبی می باشد.

 

میکروشیدینگ ابرو چیست؟

میکروشیدینگ یکی از جدیدترین و رایج ترین شیوه اصلاح ابرو بوده که طرفداران زیادی را متوجه خود کرده است. میکروشیدینگ ابرو یک روش برای پر پشت نشان دادن ابرو و رفع هرگونه نقص در ابرو می باشد و نوعی آرایش دائمی محسوب می شود. میکروشیدینگ یک روش جایگزین میکروبلیدنیگ می باشد. در روش میکروشیدینگ برخلاف میکروبلیدنیگ، فضای خالی ابرو با نقاط ریزی پر می شود. میکروشیدینگ برای پوست های چرب و یا پوست های حساس گزینه مناسبی می باشد.

 

آموزش میکروشیدینگ ابرو

شیدینگ ابرو به  روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه به توضیح این مسائل می پردازیم:

سوزن شیدینگ یکی سوزن پاور و دیگری سوزن فلت می باشد.

اولین روش شیدینگ هایی که با سوزن های پاور زده می شود. که از آن می توان هم برای کل ابرو استفاده کرد و هم در نقاط کوچکی که به صورت نقطه ای پر می کنیم.

با سوزن هایی که حالت پاور دارند می توانیم با کم کردن فشار دست سایه ایجاد کنیم.

از سوزن های فلت برای پر کردن داخل ابرو استفاده می شود.

پس از انتخاب نوع سوزن، ابتدا می بایست پوست ابروها را ضدعفونی کنیم، سپس مقداری بی حس کننده زده و یک نایلون کوچک برای ایجاد حرارت و تاثیر بیشتر روی آن قرار می دهیم. حدود پانزده دقیقه مکث کرده تا ماده بی حسی اثر کند. در شیدینگ ابرو با استفاده از نوک سوزن به شکل سطحی شروع به نقطه زنی در لابه لای ابرو پرداخته و در برخی نقاط شروع به سایه زنی می کنیم.

خدمات تخصصی ابرو و مژه در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

فواید شیدینگ ابرو

شیدینگ ابرو یک روش ترمیم کننده ابرو بوده و سبب پر شدن ابروها بصورت طبیعی می شود و همچنین ماندگاری این روش در مقایسه با روش های دیگر بیشتر می باشد.

میکروشیدینگ ابرو

ماندگاری میکروشیدینگ ابرو

از آنجایی که در شیدینگ تزریق رنگ زیر پوست عمیق نیست ماندگاری زیادی ندارد اما این خاصیت می تواند یک مزیت به حساب بیاید زیرا می توان مدل ابرو را پس از مدتی تغییر داد. و نکته دیگر که میزان ماندگاری این تکنیک را افزایش می دهد نوع مواد مصرفی و رنگ استفاده شده می باشد.

میکروشیدینگ ابرو

مراقبت های قبل از شیدینگ ابرو

قبل از انجام شیدینگ از مصرف مواد کافئینی خودداری کنید.

از قرارگیری در معرض تابش اشعه uv جلوگیری کنید.

اگر پوست حساسی دارید از قرص ستیریزین استفاده نمایید.

میکروشیدینگ ابرو

مراقبت های بعد از شیدینگ ابرو

مراقبت های بعد از سایه ابرو در ثبات رنگ و جلوگیری از عفونت بسیار موثر است. بعد از انجام شیدینگ قسمت های هاشور خورده مانند یک زخم باز بوده و ملزم است جهت جلوگیری از عفونت و بهبود آن نکاتی را که در ادامه به آن می پردازیم رعایت شود:

بعد از انجام شیدینگ ابرو بمدت سه الی چها روز از شستن قسمت تاتو شده خودداری کنید.

تا یک هفته بعد از انجام شیدینگ قسمت شیدینگ شده را با استفاده از گوش پاک کن آغشته به پماد چشمی چرب کنید.

بعد از انجام شیدینگ جای زخم آن دچار خارش و پوسته پوسته شدن می شود، از خاراندن و کندن پوسته ها اجتناب کنید.

به مدت یک هفته بعد از انجام شیدینگ از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید.

تا یک هفته بعد از شیدینگ از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم نور خورشید دوری کنید.

میکروشیدینگ ابرو

مدت زمان انجام میکروشیدینگ ابرو

مدت زمان انجام شیدینگ بسته به سرعت دست متخصصی که این کار را انجام می دهد بین یک الی دو ساعت به طول می انجامد.

میکروشیدینگ ابرو

تعداد جلسات شیدینگ ابرو

تعداد جلسات شیدینگ با توجه به پوست شما تعیین می شود. افرادی که دارای پوست چرب هستند قابلیت رنگ پذیری کمتری نسبت به پوست های خشک دارند. برای نتیجه گیری شیدینگ همان یک جلسه کافیست اما برای نتیجه گیری بیشتر، بهتر است بعد از ترمیم زخم ناشی از شیدینگ مجدد ترمیم انجام شود.

میکروشیدینگ ابرو

دستگاه شیدینگ ابرو

این دستگاه شامل  سوزن شیدینگ می باشد که یکی سوزن پاور و دیگری سوزن فلت است که از سوزن های فلت برای پر کردن داخل ابرو استفاده می شود.

میکروشیدینگ ابرو

هزینه میکروشیدینگ ابرو

هزینه شیدینگ ابرو بسته به مواد به کار رفته و قلم های استفاده شده در آن تعیین می شود. و همچنین گزینه بعدی که بر قیمت میکروشیدینگ ابرو تاثیر گذار است فردی است که این کار را انجام می دهد از آنجا که شناخت فرم کلی صورت و انتخاب بهترین مدل برای ابرو یکی از عوامل مهم می باشد انجام این کار بهتر است توسط فردی انجام شود که شناخت کاملی در مورد موارد بالا داشته باشد.  از دیگر عواملی که بر قیمت آن تاثیر گذار است مکانی است که شیدینگ در آن انجام می شود. از آنجایی که برای این کار باید بر روی پوست خراش ایجاد شود مانند یک زخم باز بوده و باید اصول بهداشتی رعایت شود.

میکروشیدینگ ابرو

تهران تاتو سنتر یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین سالن های زیبایی در زمینه میکرو شدینگ ابرو می باشد جهت کسب اطلاع از نحوه کار می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. سایر خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد عبارتند از: آموزش میکاپ، میکرو نانو لب، میکرو نانو ابرو می باشد.

خدمات تخصصی ابرو و مژه در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
میکروشیدینگ ابرو
Description
میکروشیدینگ ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button