میکاپ چشم


خدمات میکاپ چشم

بهتر است برای میکاپ کردن چشمان خود از مدل میکاپ چشم مخصوص به فرم چشمتان استفاده کنید چرا که هر فرم چشمی آرایش مخصوص به خود را دارا می باشد. بنابراین پیش از اینکه شروع به آرایش کردن بکنید لازم است فرم چشم های خود را تشخیص بدهید. به گوشه های انتهایی چشم های خود دقت کنید. افتاده، صاف و رو به بالا بودن آن ها در میکاپ بسیار مهم است.

انواع خدماتی که توسط تهران تاتو سنتر اراوه می شود شامل: کاشت ناخن، میکاپ چشم و ابر، انواع مدل میکاپ چشم جدید، تاتو ابرو ، میکاپ چشم مشکی می باشد.

 

انواع میکاپ چشم

 

میکاپ چشم ریز

افراد بسیار زیادی علاقه دارند که چشمانشان درشت تر به نظر بیاید. این کار به سادگی با ترفند های آرایشی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از چند ترفند ساده ریز بودن و گودی چشمانتان را پوشش دهید و بسیار زیبا تر در نظر دیگران جلوه کنید.

مهم ترین عامل ریز تر به نظر رسیدن چشم ها، تیرگی و پف زیر چشم می تواند باشد. بنابراین در مرحله اول باید تیرگی و پف زیر چشم را برطرف کنید. برای این کار کانسیلر یا پنهان کننده ها بهترین گزینه هستند. یکی دیگر از عواملی که باعث ریز تر جلوه کردن چشم ها می شود استفاده از مداد مشکی در داخل چشم می باشد. بنابراین این افراد باید از مداد سفید در داخل چشم خود استفاده نمایند تا چشمانی درشت تر داشته باشند. همچنین استفاده از خط چشم نازک در طول مژه های بالایی باعث درشت تر دیده شدن چشم ها می شود.

 

میکاپ چشم گرد

چشم گرد با میکاپ تغییر زیادی می کند. اگر ترفندهای آرایشی را ندانید ممکن است چشم های شما کوچک، گود و ریز به نظر برسد. این نوشته به شما در مورد میکاپ چشم گرد و پف دار کمک خواهد کرد.

 

اگر چشم های گردی دارید، باید به میکاپ چشم و ابرو به صورت همزمان دقت کنید. به این صورت که قوس کوچکی در ابرو های خود ایجاد کرده و انتهای آن را به صورت تیز بردارید. آرایش ابرو ها برای چشم گرد باید به صورت میکاپ لایت باشد.

 

برای بیشتر دیده شدن رنگ پشت پلک، از یک لایه پرایمر استفاده کنید. برای برطرف کردن هرگونه سیاهی و بی رنگی دور چشم، استفاده از کانسیلر ضروری به نظر می رسد. اضافه کردن کمی سایه ی بی رنگ به استخوان ابرو و پلک، گودی چشم ها را برطرف کرده و چشم هایتان را روشن تر نشان می دهد. سعی کنید سایه ای را انتخاب کنید که با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد. برای روشن تر جلوه کردن چشم ها می توانید از یک سایه ی روشن تر از رنگ پوست خود در مسیر اشک و همچنین زیر ابروهایتان استفاده کنید. استفاده از فرمژه و ریمل باعث می شود چشم های شما گرد تر به نظر برسد.

 

به منظور میکاپ چشم گرد باید از مدل هایی استفاده کنید که چشم شما را کشیده و خوش فرم نشان دهد. به علاوه میکاپ شما باید به گونه ای باشد که زننده به نظر نرسد زیرا آرایش زننده به چشم های گرد فرمی نامتناسب می دهد.

 

سایه های غلیظ و پررنگ در گوشه ی چشم ها، فرمی بسیار زیبا به چشم های گرد می دهد. به علاوه کشیدن خط چشم رو به بالا زیبایی چشمانتان را تکمیل می کند. همچنین بهتر است خط چشم را در نیمه ابتدایی به صورت باریک کشیده و هر چه به سمت انتها می روید به ضخامت خط چشم بیفزایید. و اگر تمایل به کشیده تر به نظر رسیدن چشمانتان دارید می بایست خط چشم و سایه را تا بعد از قسمت انتهایی چشمان خود ادامه دهید.

 

اگر چشم هایتان بیش از حد طبیعی از هم فاصله دارند می توانید برای میکاپ چشم ها از خط چشم های گوشه دار استفاده کنید. به علاوه می توان برای میکاپ چشم های گرد از خط چشم های نازک استفاده کرد، به این صورت که خط چشم را تا گوشه ی داخلی چشم ادامه دهید. برای زیبا تر جلوه کردن چشم ها بهتر است خط چشم را تا لبه ی بینی ادامه داده تا فاصله بین چشم ها کمتر به نظر برسد. همچنین کشیدن خط چشم روی پلک پایینی باعث جذابیت بیشتر چشم های گرد می شود.

خدمات تخصصی میکاپ چشم در تهران

مرکز زیبایی و میکاپ تهران تاتو سنتر

 

جهت مشاوره یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید

 

میکاپ چشم درشت

برای میکاپ چشم درشت باید از رنگ های ملایم برای آرایش داخل چشم استفاده کنید و همینطور که به انتهای خارجی پلک نزدیک می شوید، سایه های تیره تر را به کار ببرید. استفاده از فرم 7 و رو به بالا برای کشیدن سایه چشمانتان را درشت تر نشان می دهد. از سایه های روشن برای زیر ابرو های خود استفاده کنید، چرا که با ایجاد خطای دید چشمان شما بزرگتر و زیباتر دیده می شود.

استفاده از خط چشم های بلند، پهن و گربه ای برای افرادی که چشم های درشت دارند، زیبا و دلربا خواهد بود. چشم های درشت بهترین فرم چشم برای آرایش عربی و خلیجی است و به راحتی می توان این نوع آرایش را بر روی این افراد پیاده کرد. استفاده از مداد استخوانی یا سفید در داخل پلک پایین، چشمان شما را درشت تر نشان می دهد.

 

آموزش میکاپ چشم ساده و لایت

از آنجا که بسیاری از خانم ها میکاپ ساده و در عین حال زیبا را ترجیح می دهند، طرفداران میکاپ ساده نسبت به میکاپ غلیظ بیشتر است. شما با آرایش چشم ساده و لایت می توانید چشم هایی جذاب و گیرا داشته باشید در عین حال می توانید تیرگی دور چشم را نیز مخفی کنید. همچنین اگر چشم های ریزی دارید با استفاده از روش هایی  به سادگی قادر خواهید بود که آن ها را درشت جلوه دهید.

 

در این نوع آرایش اصولا از سایه هایی با رنگ های ملایم مانند هلویی، گلبهی، یاسی و صورتی به مقدار کم استفاده می شود و در مورد خط چشم نیز باید بدانید که به صورت کوتاه و بسیار نازک کشیده می شود.

برای اینکه آرایشی ساده و شیک داشته باشید می توانید این مراحل را دنبال کنید:

ابتدا با زدن پرایمر با استفاده از یک براش تخت ماندگاری سایه تضمین می کنیم. سپس با انتخاب یک سایه هم رنگ پوست، پشت پلک خود را سایه بزنید.این سایه می تواند روشن، براق و یا هایلایت باشد. در مرحله بعد یک سایه ی تیره برای گوشه های چشم انتخاب کرده که رنگ آن می تواند قهوه ای، مشکی و یا متناسب با رنگ لباس شما باشد. به این ترتیب چشم های شما درشت تر جلوه می کند و پلک ها زیبا تر به نظر می رسند. سپس می توانید با استفاده از براش های آرایشی مرز بین سایه ها را محو کنید. سپس می توانید با همان رنگ سایه ای که برای گوشه های بیرونی چشم استفاده کردید در زیر چشم ها نیز بزنید. بر اساس مدل چشم خود داخل چشم ها را نیز مداد بکشید. در نهایت با استفاده از ریمل و یا مژه مصنوعی می توانید مژه هایتان را پر تر، زیبا تر و بلند تر نشان دهید.

 

آموزش میکاپ چشم

یکی از ساده ترین و سریع ترین ابزار های آرایش چشم، سایه می باشد. به وسیله ی سایه چشم می توان عمق و ابعاد بیشتری به چشم اضافه کرد و میکاپ چشم ساده ای داشته باشید. بسته به نوع ترکیب رنگ ها، طیف آرایش چشم با سایه می تواند متفاوت باشد. با دانستن اصول ترکیب بندی رنگ ها شما قادر خواهید بود تا میکاپ چشم بسیار خیره کننده ای داشته باشید. در صورتی که اصول اولیه ی میکاپ چشم با سایه را بدانید می توانید چشمانتان را به هر شکلی که بخواهید بیارایید.

برای این کار شما به یک سایه چشم برهنه، پرایمر سایه چشم، سایه چشم کبود، سایه چشم قهوه ای متوسط، ریمل مژه و ابرو، مژه های مصنوعی و کرکی ترکیب برس سایه چشم احتیاج دارید.

حال برای اینکه میکاپ چشم زیبا و جذابی داشته باشید باید یک سری مراحل را به ترتیب و با دقت طی کنید:

مرحله اول استفاده از پرایمر سایه چشم بر روی چشم است. پیش از استفاده از سایه چشم می بایست از پرایمر برای زیرسازی استفاده شود. حتی می توان به جای پرایمر از پودرهای شفاف استفاده کرد.

مرحله ی دوم استفاده از یک سایه ی چشم برهنه است که به وسیله ی آن بتوان رنگ پوست چشم ها را با رنگ پوست صورت یکدست کرد. این کار به واضح دیده شدن روشنی پشت پلکتان کمک می کند.

در مرحله سوم یک سایه چشم قهوه ای را با استفاده از یک قلموی کرکی بر روی چشم خود بزنید. اگر در پشت چشم خود از ترکیبی از رنگ ها به صورت خطی استفاده کرده و آن ها را به سمت خارج چشم ادامه دهید، ترکیب رنگ بسیار زیبایی خواهید داشت. در صورت استفاده از کانتور، کانتور حتما باید از سایه چشم تیره تر باشد.

در مرحله ی چهارم شما می توانید چند رنگ دیگر را نیز اضافه کنید. به عنوان مثال از یک سایه چشم کبود استفاده کنید اما این رنگ بهتر است تنها در گوشه های خارجی چشم متمرکز شود. همان رنگ را برای خط شلاق استفاده کنید.

در مرحله ی آخر شما می توانید با استفاده از ریمل و نیز با آرایش ابروی پر زرق و برق، جذابیت میکاپ چشمان خود را چندین برابر کنید.

 

آموزش میکاپ چشم عروس

از مهم ترین و خاطره انگیز ترین وقایع زندگی برای هر خانمی، مراسم عروسی او می باشد. بنابراین نوع میکاپ عروس مهم ترین مسئله در مراسم عروسی به حساب می آید. از آنجایی که آرایش چشم ها از اهمیت بالایی در میکاپ برخوردار است، میکاپ چشم عروس باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. میکاپ چشم عروس شامل این موارد می شود:

لنز چشم

افرادی که علاقه به تغییر رنگ چشم و ایجاد تنوع در چهره ی خود دارند می توانند از لنز استفاده کنند. بهتر است رنگ لنزی که انتخاب می کنید، رنگی شبیه به رنگ چشمانتان باشد. توصیه می شود برای انتخاب بهترین رنگ چندین مورد را امتحان کنید. و اما اگر اولین بار است که از لنز استفاده می کنید، باید بدانید که ممکن است دچار سوزش و قرمزی چشم شوید و چشمتان خسته شود.

 

کانسیلر

به منظور زیبا تر جلوه کردن آرایش، می توانید از یک کانسیلر برای صاف و یکدست شدن پوست خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید جوش ها، لکه ها و تیرگی اطراف چشم خود را بپوشانید.

 

سایه چشم

شما می توانید از سایه های تیره، متوسط و روشن استفاده کنید. به این صورت که سایه روشن را در زیر ابرو و گوشه ی داخلی چشم، سایه متوسط را روی پلک و سایه تیره را روی چین پلک و در گوشه ی خارجی چشم به کار ببرید. در نهایت برای ترکیب شدن رنگ ها و برداشتن مرز بین سایه ها از یک براش استفاده کنید.

 

خط چشم

یک موضوع مهم در میکاپ چشم، کشیدن یک خط چشم ظریف و صاف است که باید با نهایت دقت انجام شود. دقت در کشیدن مدل خط چشم با توجه به مدل چشم بسیار اهمیت دارد. بهتر است داخل چشم را نیز مداد بکشید و در صورتی که از چشم های ریزی برخوردارید باید از خط چشم سفید استفاده کنید.

 

مژه

از دیگر لوازم پر کاربرد برای عروس خانم ها، مژه مصنوعی است. مژه مصنوعی به درشت تر و زیبا تر جلوه کردن چشم ها کمک زیادی می کند. با توجه کنید که استفاده از مژه های بسیار بلند و پرپشت می تواند اثر معکوس در زیبایی چهره تان داشته باشد. و بهتر است از مژه هایی که به صورت تارهای جداگانه هستند استفاده کنید. همچنین می توانید در انتها بر روی مژه های خود ریمل بزنید.

 

مرکز آرایشی بهداشتی تهران تاتو سنتر با کادری مجرب و کار بلد در زمینه های آرایشی نظیر: و همچنین برگزاری دوره های آموزشی نظیر: آموزش میکروپیگمنتیشن ،  آموزش میکاپ خدمات خود را به مشتریان گرامیی عرضه می کند.

قیمت میکاپ

هزینه میکاپ صورت با توجه میزان آن و حجم کار متفاوت خواهد بود، به عنوان مثال هزینه میکاپ چشم عروس با میکاپ چشم ساده متفاوت خواهد بود. استفاده از مواد آرایشی درجه 1 و برند تاثیر زیادی در قیمت نهایی خواهد داشت، همچنین هزینه دستمزد میکاپیست ها با توجه به حرفه ای بودن و تخصص آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.

خدمات تخصصی میکاپ چشم در تهران

مرکز زیبایی و میکاپ تهران تاتو سنتر

 

جهت مشاوره یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید

Summary
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
میکاپ چشم
Description
ارائه خدمات میکاپ چشم در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button