نکاتی مهم در رابطه با مزایای میکروبلیدینگ ابرو


نکاتی مهم در رابطه با مزایای میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو روشی است که شامل پر کردن ابروهای شما با جوهر خال کوبی نیمه دائمی است تا مانند موهای ابرو به نظر برسد. مشابه با گرفتن خال کوبی ، این روش درمانی از سوزن های ریز استفاده می کند که یک تیغه کوچک را تشکیل می دهد تا رنگدانه را در زیر پوست شما بگذارد. متخصص میکروبلیدینگ ابرو از یک ابزار به اسم میکروبلاست برای استفاده از رنگدانه های رنگی که شبیه موهای واقعی است استفاده می کند. اثر رنگ با گذشت زمان محو می شود .گفته می شود میکروبلاستیک برای ابروهای طبیعی و تعریف شده ابرو ارائه می دهد ، اما این روند به طور معمول مدتی طول می کشد تا کامل شود.روش اولیه ممکن است تا چند ساعت طول بکشد ، و ابرو بلافاصله پس از درمان اولیه تیره تر به نظر می رسد مزایای میکروبلیدینگ ابرو بسیار زیاد است که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

 

میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟

در زیر به بررسی مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو می پردازیم تا به یک جمع بندی مناسب برای جواب این سوال برسیم.

 

فواید میکروبلیدینگ ابرو

اگر در حال بررسی ابروهای میکروبلیدینگ هستید ، برخی از مزایای میکروبلیدینگ ابرو ذکر شده در زیر را بررسی کنید:

✔ نتایج ماندگار

یکی از مزایای میکروبلیدینگ ابرو نتایج ماندگار است میکروبلیدینگ ابرو مانند یک خال کوبی دائمی در نظر بگیرید که ظاهر کاملی به شما می بخشد. فقط باید هر 2-3 سال یک بار موهای خود را با میکرو تیغه بزنید. ابروهای میکروبلیدینگ شده شکل و اندازه خود را برای سالها حفظ می کنند به جز نیاز به چند لمس. بنابراین ، لازم نیست هر بار که به یک مهمانی دعوت می شوید به سالن بروید.

✔ بدون دردسر و بدون نیاز به نگهداری

با استفاده از میکروبلیدینگ ابرو ، نباید در مورد قوس دادن به ابرو به شکل ایده آل ، چیدن اذیت کنید. این یکی از زیباترین روش های داشتن ابروهای بی نقص است.

✔ راه حل آسان برای بازیابی ابرو

از دیگر مزایای میکروبلیدینگ ابرو این است که  برای افرادی که به دلیل بیماری یا شیمی درمانی ، ابروهای خود را از دست داده اند ، مناسب است. این افراد به راحتی می توانند ظرف دو ساعت ابروهای طبیعی به نظر برسند.

✔ بدون درد ، ایمن و موثر

می توانید شکل مناسب ابروهای خود را به روشی تقریبا بدون درد بدست آورید. میکروبلیدینگ ابروهای نیمه دائمی طبیعی به وجود می آورد و کاملاً بی خطر است. از مهم ترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو عوارض جانبی ندارد و همچنین موثر است .

✔ نتایج طبیعی

تقریباً غیرممکن است که بین یک ابرو طبیعی و یک تیغه میکرو تفاوت داشته باشید. بهترین کلینیک های آرایش میکروبلیدینگ می دانند که چگونه می توانند از این تکنیک به نفع خود استفاده کنند و به مشتریان ظاهری مطلوب برای ابرو دهند.

✔ نتایج ضد آب

یک مشکل متداول در مورد ابروهای کشیده شده مصنوعی این است که آنها اغلب تحت تأثیر عرق یا آب دچار لک و لک شدن می شوند. با این وجود ، با ابرو میکرو تیغه ای با چنین مشکلی روبرو نیستید.

✔ فرآیند سریع

بهترین بخش این فرآیند این است که شما نیازی به پنهان کردن داخل خانه به دلیل تورم پوست ، بانداژ ، بریدگی و غیره ندارید. با استفاده از میکروبلیدینگ ، نتایج فوری دریافت می کنید. از تاثیر این ابروها تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. این روش آرایشی دیگر نیازی به زمان بهبودی ندارد. شما می توانید صبح یک قرار ملاقات داشته باشید و بلافاصله پس از پایان کار به مطب خود بروید. با کمک متخصص زیبایی شناسی تهران تاتو سنتر هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد. علاوه بر این ، روند سریع است و می تواند در 2-3 ساعت به پایان برسد. توصیه می شود برای به دست آوردن بهترین نتیجه با یک متخصص حرفه ای میکروبلیدینگ همراه باشید. بنابراین ، اگر در جستجوی میکروبلیدینگ ابرو هستید. به کلینیک زیبایی تهران تاتو سنتر فکر کنید تا ابروهای خود را با حرفه ای ترین میکرو تیغه کنید.

✔  باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد

برای بسیاری از خانم ها این کار روزمره است – هر روز 15 دقیقه برای پر کردن ابروها ، انجام دادن خط چشم و غیره خود وقت بگذارید. اگر ابروهای  باریکی دارید و عادت دارید که هر روز صبح آنها را پر کنید ، خوشحال می شوید بدانید که میکروبلیدینگ ابرو به شما امکان می دهد تا در وقت خود صرفه جویی کنید و به کار های دیگر خود بپردازید.

✔  باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد

 هر سال برای محصولات آرایشی ابرو کلی هزینه می کنید. میکروبلیدینگ ابرو یک سرمایه گذاری است. زیرا اگرچه ممکن است ارزان قیمت مقرون به صرفه نباشد ، اما ماندگاری آن طولانی است (اگر به دنبال یک روش طولانی تر هستید ، آرایش دائمی را در نظر بگیرید). شما تمام آن پولی را که برای وسایل آرایش استفاده می کنید می توانید صرف میکروبلیدینگ ابرو های خود کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر از مزایای میکروبلیدینگ ابرو با ما تماس بگیرید.

✔ ابروهای شما قرمز و خاکستری نمی شوند

احتمالاً شخصی را در اطراف خود با ابروهای قرمز دیده اید . نیازی به نگرانی نیست ، مال شما این کار را نمی کند. تغییر رنگ به دلیل نوع خاصی از جوهر مورد استفاده است که اغلب برای میکروبلیدینگ ابرو استفاده نمی شود. رنگدانه های میکروبلیدینگ ابرو به صورت ارگانیک هستند و به طور خاص طراحی شده اند تا رنگ تغییر نکنند بلکه فقط با گذشت زمان از بین بروند.

✔ ضرری ندارد

اگر از سوزن هراس دارید ، دیگر لازم نیست نگران ریزگردها باشید. روش استاندارد استفاده از پمادهای موضعی بی حس کننده به جای بی حسی موضعی است ، بنابراین نگران نباشید. پمادها شگفت آور هستند و شما واقعاً نباید احساس درد کنید. بعضی از افراد احساس آرامش می کنند حتی می خوابند!

✔ بی خطر است

در صورت انجام یک متخصص زیبایی و مجوز و متخصص ، میکروبلیدینگ ابرو بسیار ایمن است. مطمئناً خطرات برای هر رویه وجود دارد ، اما در مقایسه با تمام مزایا ، آنها حداقل هستند در صورت اطلاع بیشتر از مزایای میکروبلیدینگ ابرو با مرکز تماس بگیرید.

خدمات تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در تهران 

زیر نظر متخصص میکروبلیدینگ ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

 

نکات مهم قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو

یکی از مهمترین مواردی که هنگام میکروبلیدینگ ابرو باید به آن فکر کنید سالنی است که این روش را انجام خواهد داد. شخصی که میکروبلیدینگ ابرو را انجام می دهد باید متخصص زیبایی شناسی باشد که تحت آموزش های مناسب قرار گرفته است که ما به شما مرکزتهران تاتو سنتررا با نیروی متخصص پیشنهاد می کنیم که متخصصان می توانند نکاتی در مورد مزایای میکروبلیدینگ ابرو را ارائه می دهند تا با اطمینان میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید.

از آنجا که مقررات میکروبلیدینگ ابرو می تواند از حالت مختلف باشد ، هرکسی که در نظر دارد این روش را انجام دهد ، باید احتیاط کند. به طور کلی ، متخصصان زیبایی دارای مجوز در سالن های با کیفیت بالا میکروبلیدینگ ابرو را ارائه می دهند ، اما شخصی که میکروبلیدینگ ابرو را در نظر دارد باید اعتبار هر متخصص زیبایی را قبل از انجام مراحل بررسی کند. شخصی که دارای مجوز معتبر از انجمن انجمن میکروپیگمنتیشن یا انجمن متخصصان آرایشی و بهداشتی دائمی آمریکا  (SPCP) باشد ، به احتمال زیاد در زمینه آرایش دائمی یا میکروبلیدینگ ابرو ، اعتبار و آموزش بیشتری دارد. هردو سازمان همچنین موقعیت خوبی برای یافتن تکنسین ها و متخصصان  دارند.

 

از نوشیدنی های کافئین یا الکل در روز عمل خودداری کنید.

✔ 3 روز قبل از قرار ملاقات بدون برنزه یا آفتاب گرفتن.

✔ حداقل 2 تا 3 هفته قبل از عمل هیچگونه لایه برداری از مواد شیمیایی و سایر درمان های شدید صورت استفاده نکنید.

✔ قبل از عمل موها را بشویید و سبک کنید

✔ سالن ها احتمالاً مجموعه دستورالعملهای مشابهی را برای تهیه توصیه می کنند که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

✔ حداقل ویتامین A قبل از درمان ویتامین A(رتینول) و بوتاکس را قطع کنید.

✔ حداقل یک هفته قبل از عمل ، مصرف روغن ماهی یا هر نوع رقیق کننده خون طبیعی دیگر ، مانند ویتامین E ، قطع شود.

✔ جلوگیری از آسپرین یا ایبوپروفن برای تسکین درد (زیرا این نوع داروها رقیق کننده خون هستند).

✔ کار نکردن در روز تعیین وقت.

 

معایب میکروبلیدینگ

✔ واکنش آلرژیک

در حالی که واکنشهای آلرژیک به رنگدانه های آلی که برای این روش استفاده می شود نادر است ، می تواند رخ دهد. بنابراین ، مهم است که از متخصص زیبایی سؤال کنید که چه نوع رنگدانه ای از آنها استفاده می کند و چگونه آلرژی را تأیید می کند.

✔ عفونت

از آنجا که میکروبلیدینگ ابرو پوست را می شکند ، خطر جدی برای انتقال بیماری های عفونی از جمله HIV و عفونت های باکتریایی پوست وجود دارد. ابزارهای غیرمستقیم و سایر تجهیزات از مهمترین خطرات انتقال عفونت به شمار می روند. ضروری است که قبل از شروع عمل ، تمام تجهیزات ضدعفونی شوند تا از بروز هرگونه عارضه عفونی جلوگیری کنند.

اگرمیکروبلیدینگ ابرو به درستی انجام نشود. اگر به طور نادرست انجام شود میکروبلیک کردن به راحتی پوشانده نمی شود. در صورت بروز چنین اتفاقی ، فرد برای مدیریت عوارض و تصحیح رویه احتمالاً هزینه های اضافی را متحمل می شود. بهترین راه برای اطمینان از انجام صحیح این روش ، با معاینه متخصص زیبایی و تأسیس در جایی است که فرد در نظر دارد میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهد.

مجموعه تهران تاتو سنتر

میکروبلیدینگ ابرو در تهران با مدیریت شقایق منصوری با بیش از ده سال سابقه کاری، ارائه دهنده کلیه خدمات  اعم از خدمات زیبایی و درمانی که بهترین روش و امن ترین روش برای بدست آوردن زیبایی دائمی می باشد.در صورت نیاز به میکروبلیدینگ ابرو با متخصصان مرکز تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند. برای کسب اطلاع از قیمت های میکروبلیدینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در تهران 

زیر نظر متخصص میکروبلیدینگ ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
Article Name
مزایای میکروبلیدینگ ابرو
Description
نکاتی مهم در رابطه با مزایای میکروبلیدینگ ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button