روش های افزایش ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو


ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو با توجه به پوست شخص و میزان مراقبت های پس از آن بستگی دارد. میکروپیگمنتیشن یک روش جدید و طبیعی برای ترمیم ابروها می باشد. خانم هایی که دارای ابروهای نازک و کم پشتی هستند می توانند با استفاده از این روش ابروهای دلخواه خود را به دست بیاورند. این روش در واقع یک نوع آرایش نیمه دایٔم بوده و برای بانوانی که زمان کمی برای آرایش دارند و یا تمایل دارند که همواره آرایش داشته باشند یک روش مناسب و پیشنهادی می باشد. این روش بسیار طبیعی بوده و با استفاده از دستگاه انجام می شود.

 

میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن برای آن دسته از خانم هایی که از ابروهای خود ناراضی هستند بسیار مناسب می باشد. این روش باعث پر پشتی و حالت دار شدن ابروها شده و بسیار طبیعی می باشد. از آن جا که این روش با استفاده از دستگاه صورت می گیرد نفوذ رنگ به عمق پوست در تمامی قسمت های ابرو یکسان می باشد.

 

مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو به طور معمول بین ۶ ماه الی یک سال می باشد که عوامل زیادی بر روی این مدت زمان تاثیر گذار است. در ادامه قصد داریم شما را با عوامل موثر بر ماندگاری بیشتر میکروپیگمنتیشن ابرو آشنا کرده و راه های طولانی کردن ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو را برای شما بازگو کنیم.

 مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران  

زیر نظر متخصص میکروپیگمنتیشن ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

 

عوامل موثر بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو :

روش انجام میکروپیگمنتیشن

از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر روی ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو، روش انجام آن می باشد. در اصل می توان عنوان کرد که میزان مهارت آرایشگر تاثیر مستقیمی بر ماندگاری میگروپیگمنتیشن ابرو دارد. میکروپیگمنتیشن به وسیله دستگاه انجام شده و عمق نفوذ آن در پوست در مقایسه با دیگر روش های هاشور بیشتر می باشد در نتیجه ماندگاری بیشتری نیز دارد.

 

✔ نوع پوست

از دیگر عامل تاثیر گذار بر روی مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو، نوع پوست می باشد. پوست های چرب قدرت رنگ پذیری کم تری داشته و مدت زمان کم تری می توانند رنگ را درون خود نگه دارند.

 

✔ مهارت پیگمنتیشن

میزان مهارت پیمنتیشن کار بر روی ماندگاری آن تاثیر گذار می باشد. هر چه این فرد حرفه ای تر باشد می تواند رنگ را در عمق بیشتری از پوست قرار داده و در نتیجه ماندگاری بیشتری به دنبال خواهد داشت.

 

✔ رنگ به کار رفته در میکروپیگمنتیشن

رنگ های به کار رفته در این روش باید از جنس مرغوب بوده تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. بنابراین نوع رنگ نیز در ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیر گذار می باشد.

 

✔ دوران عادت ماهیانه

در این دوران به علت تغییرات هورمونی در بدن، قدرت رنگ پذیری پوست افت پیدا کرده و توصیه می شود که در این مدت میکروپیگمنتیشن انجام ندهید زیرا پوست رنگ کم تری را به خود جذب می کند.

 

✔ میزان تعریق

تا ۲۴ ساعت پس از میکروپیگمنتیشن ابرو بهتر است از ورزش کردن بپرهیزید زیرا تعریق کردن پوست صورت می تواند باعث کم شدن ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو شود.

 

✔ دوران بارداری

در دوران باراری نیز به دلیل تغییر در هورمون های بدن، ممکن است میکروپیگمنتیشن ابرو کم رنگ تر شود. همچنین رنگ های به کار رفته در این روش می تواند بر روی جنین تاثیر گذار باشد در نتیجه توصیه می شود در این دوران از انجام هر گونه روش های زیبایی خودداری نمایید.

 

✔ دوران شیردهی

در این دوران به دلیل رقیق شدن خون، احتمال کم رنگ شدن سریع ابروها وجود دارد. بنابراین بهتر است تا پایان دوران شیردهی این کار را انجام ندهید. با توجه به مطالب عنوان شده در بالا به این نتیجه می رسیم که استفاده از یک کلینیک معتبر تاثیر زیادی بر روی ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو دارد و بهتر است در هنگام انتخاب کلینیک بسیار دقت نمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از کلینیک زیبایی تهران تاتو می باشد. این کلینیک دارای پیگمنتیشن های متخصص و مجرب بوده و با استفاده از مرغوب ترین مواد باعث ماندگاری بیشتر رنگ بر روی ابروهای شما خواهند شد.

مراقبت های پیش از میکروپیگمنتیشن ابرو جهت افزایش ماندگاری بیشتر آن

بهتر است پیش از میکروپیگمنتیشن ابرو مراقبتهای لازم را انجام داده تا به ماندگاری بیشتر آن کمک کنید.

✔  از نوشیدنی های کافیٔین دار تا ۲۴ ساعت قبل از میکروپیگمنتیشن اجتناب نمایید.

✔ تا ۲۴ ساعت پس از میکروپیگمنتیشن از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم خورشید خودداری نمایید.

✔ پیش از میکروپیگمنتیشن صورت خود را کاملا شسته تا عاری از آلودگی و هر گونه چربی شود.

✔ از ورزش کردن تا ۶ ساعت پیش از میکروپیگمنتیشن بپرهیزید.

✔ مصرف نوشیدنی های الکلی را پیش از میکروپیگمنتیشن کنار بگذارید.

✔ پیش از میکروپیگمنتیشن سیگار نکشید.

مراقبت های پس از میکروپیگمنتیشن ابرو برای افزایش ماندگاری بیشتر آن

✔ پس از هاشور زخم ها باز بوده و نباید در محیط آلوده قرار بگیرید.

✔ از مصرف داروهایی مانند آسپرین خودداری کنید.

✔ در صورت مصرف داروی خاص، پیش از میکروپیگمنتیشن با پیگمنتیشن خود در میان بگذارید.

✔ تا سه روز پس از میکروپیگمنتیشن ابرو از شستن صورت خودداری نمایید.

✔ تا زمان خوب شدن زخم ها پماد چشمی بر روی ابروهای خود بمالید. بهتر است این کار را با استفاده از یک گوش پاک کن انجام داده تا جای زخم ها آلوده نگردد.

✔ از رفتن به استخر و سونا خودداری نمایید.

✔ از قرار گرفتن در زیر مستقیم نور آفتاب تا چند روز پس از میکروپیگمنتیشن اجتناب کنید.

✔ از لمس محل میکروپیگمنتیشن شده تا بهبودی کامل بپرهیزید.

✔ تا سه روز پس از میکروپیگمنتیشن از استحمام بپرعهزید و پس از این مدت از قرار گیری مستقیم در زیر فشار آب دوش خودداری نمایید.

✔ از انجام ورزش های سنگین پس از میکروپیگمنتیشن اجتناب کنید.

✔ از مصرف نوشیدنی های الکلی و کافیٔن دار یپرهیزد.

✔ سیگار کشیدن تا یک روز پس از میکروپیگمنتیشن ممنوع می باشد.

✔ تا زمان بهبود زخم ها از خوابیدن بر روی صورت خودداری کنید.

✔ از خاراندن و کندن جای زخم ها بپرهیزید.

✔ از مصرف آسپرین پیش از میکروپیگمنتیشن اجتناب کنید.

✔ در صورتی که داروی خاصی مصرف می کنید پیش از میکروپیگمنتیشن با پیگمنتیشن خود مشورت نمایید.

 

در چه افرادی رنگ پذیری میکروپیگمنتیشن ماندگاری کمتری دارد ؟

✔ افراد سیگاری

✔ مبتلایان به دیابت

✔ افراد الکلی

✔ مصرف داروهای اعصاب

✔ خانم های باردار و یا شیرده

 

هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو

 میکروپیگمنتیشن ابرو دارای قیمت مشخصی نبوده و عواملی همچون نوع مواد مصرفی، دستمزد پیگمنتیشن، موقعیت مکانی و … بر روی قیمت میکروپیگمنتیشن تاثیر گذار می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها و رزرو وقت می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس بگیرید.

چرا تهران تاتو را انتخاب کنیم؟

کلینیک تهران تاتو دارای کادری متخصص و مجرب بوده و میکروپیگمنتیشن ابرو شما را به بهترین نحو انجام می دهد. این کلینیک کاملا بهداشتی بوده و از لوازم یکبار مصرف استفاده می کند. همچنین این کلینیک دارای تجهیزات کامل بوده و از بهترین و مرغوب ترین مواد استفاده می کنند.

 

 

کلینیک زیبایی تهران تاتو دارای کادری متخصصص و مجرب در زمینه انواع روش های زیبایی چهره بوده و با استفاده از دید زیبایی شناسی خود می توانند بهترین روش را برای ابروهای شما انتخاب کنند. در صورتی که ابروهای نازک و کم پشت دارید و یا به دنبال راهی برای رهایی از آرایش مرتب ابروها هستید می توانید برای مشاوره و رزرو وقت با شماره های دررج شده در سایت تماس حاصل نمایید. این مجموعه همچنین در زمینه برگزاری دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو نیز فعالیت دارد.

 مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران  

زیر نظر متخصص میکروپیگمنتیشن ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
Service Type
میکروپیگمنتیشن ابرو
Description
ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button