لیفت مژه


لیفت مژه در تهران

 یکی از راهکارهای زیبایی مژه لیفت مژه می باشد که این روز ها طرفداران زیادی دارد. در لیفت مژه، مژه های شما زیباتر و جذاب تر بنظر می رسند البته برای انجام این روش از موادی استفاده می شود که ضرری ندارند و هیچ آسیبی به مژه های شما نمی رساند.

اگر می خواهید مژه های حالت دار و زیبایی داشته باشید و همینطور طبیعی بهتر است از لیفت مژه استفاده کنید در لیفت مژه با استفاده از مواد مخصوص رنگ مژه های شما را تیره تر می کنند و حالت فر به آن ها می دهند. اما همان طور که می‌ دانید فر مژه‌ها با خم کردن و شکننده کردن مژه‌ ها باعث حالت‌ دار شدن آن‌ ها می‌ گردند و از طرفی این حالت بعد از مدت کوتاهی نیز از بین خواهد رفت. 

پیش از انجام هر یک از روش‌ های لیفت مژه ، لمینیت مژه یا اکستنش مژه با یک متخصص حرفه ای صحبت کنید با مشورت کردن می توانید یک انتخاب درست داشته باشید. توجه کنید لیفت یا لمینت مژه برای افرادی که مژه های کوتاهی دارند اصلا مناسب نیست این افراد می توانند از کاشت مژه یا اکستنشن مژه استفاده کنند و کسانی که مژه های بلند و بدون حالتی دارند برای لیفت و لمینت مژه گزینه ی مناسبی هستند. .

 

چه کسانی می توانند لیفت مژه انجام دهند

اگر مژه های شما کوتاه می باشد در این صورت لیفت مژه روش مناسبی برای شما نخواهد بود. اگر مژه های پرپشت ولی بدون حالتی دارید یا مژه های صافی دارید گزینه ی خوبی هستید برای انجام لیفت مژه  با این روش به مژه های خود حالت می دهید و رنگ آن را تیره تر می کنید. همچنین با انجام این روش دیگر نیازی نیست که از ریمیل استفاده کنید و زمانی برای آرایش کردن بزارید. توجه داشته باشید کسانی می توانند لیفت مژه انجام دهند که حساسیت پوستی یا بیماری مثل اگزما نداشته باشند. 

 

مزایای لیفتینگ مژه

**  برای انجام لیفتینگ مژه از چسب خمیر مانندی  استفاده می کنند تا مژه های شما را به سمت بالا بکشند موادی که در این چسب استفاده می شود مواد خطرناکی نیست و عوارضی برای شما ندارد و هیچ آسیبی به مژه های شما نمی زند. 

** در  لیفت مژه به چشم ها هیچ آسیبی وارد نمی شود و شما براحتی می توانید از لنز استفاده کنید.  

** در لیفت مژه می توانید از ریمل  استفاده کند حتی در  لیفت مژه می توانید  چشم ها را در صورت نیاز بمالید.

** در  لیفت احساس راحتری بیشتری دارید چون مژه های شما سنگین نشدن. 

**  اگر صورت شما با آب در تماس باشد رنگ مژه های شما تغییر نمی کند ولی مراقب باشید مدت زمان زیادی در آب نباشید. 

** لیفت مژه  نیازی به ترمیم ندارد. 

** لیفت مژه باعث پرپشت و محکم شدن مژه های شما می شود.

**   مژه های شما نه خشک می شود و نه ریزش پیدا می کند. 

بالابر پله ای

تفاوت لیفت و لمینت مژه

در لمینت مژه ، مژه ها را رنگ می زنند به شکلی که گویی ریمل زده اید. لمینت مژه چشم ها را بازتر و درشت تر نشان می دهد.اما در لمینت مژه از مواد تقویتی و رنگی برای مژه‌ ها استفاده می‌ شود و همچنین در لیفت مژه‌، فقط مژه های شما بصورت طبیعی حالت می گیرد و مژه های شما بلند تر  دیده می شوند. 

چه موادی برای لیفت مژه استفاده می‌شود؟

 قسمت عمده ی موادی که در لیفت مژه استفاده می شود کراتین است. این ماده مانند کراتیته کردن موی سر عمل می کند و همچنین ازدر لیفت مژه از مواد دیگری برای حالت دادن و تیره کردن موژه ها نیز استفاده می شود. 

 

مراحل لیفت مژه

قبل از انجام لیفت مژه، باید مژه ها را توسط محلول پروتئین از هر گونه آلودگی و چربی پاکسازی شوند. سپس با استفاده از پدهای سیلیکونی ضد حساسیت، مژه های پلک پائین را مهار می شوند و برای افرادی که افتادگی پلک بالا دارند، با استفاده ازچسبهای نواری کاغذی که از داروخانه ها تهیه می شوند، پلک به سمت بالا کشیده می شود.

ابتدا سیلیکون یا بیگودی در پشت پلک بالا فیکس می شود و با کمک چسب های مخصوصی  مواد لیفت مژه ، مژه ها روی بیگودی ها می چسبانیم، مژه ها باید شانه زده و مرتب باشند. در این مرحله کار م.اد گذاری را انجام می دهیم.

ابتدا سرم لیفت مژه که باعث افزایش طول و خمیده شدن مژه میشود زده می شود.

باید توجه داشته باشید که مواد لیفت مژه، که کار فر را انجام می دهند با مواد فرمژه بسیار متفاوت است. مواد فرمژه، مژه ها را فقط فر می کنند و خشک و شکننده می شوند، اما مواد لیفت مژه،هیچ آسیبی به مژه نمی زند. سپس با مکث کافی ، مواد را از روی مژه تمیز می شود و مواد مرحله  دوم که نقش تثبیت کننده را دارد ، بر روی مژه ها ریخته می شوند .

پس از یک مدت زمان معین، این مواد از روی مژه پاک می شوند و فیکساتور را استفاده می شود . و سپس این مواد نیز از مژه پاک می شوند و در مرحله ی آخر از مواد کراتینه که باعث تقویت و رشد مژه ها می شود و مژه ها را مشکی می کند، با استفاده از میکروبراش بر روی ساقه ی مژه ها زده می شود.

این مواد بسیار حساس بوده و کاملا باید دقت داشت که وارد چشم نشود زیرا چشم را می سوزانند و آسیب می زنند.

در مرحله ی آخر بعد از کمی صبر مواد را از روی مژه ها برداشته می شود و کار لیفت مژه تمام می شود.

 

چند بار باید لیفت مژه را انجام دهید؟

 ماندگاری لیفت مژه بین دو تا سه ماه می باشد ولی این مدت در افراد مختلف متاوت است باید به این نکته توجه داشته باشید که لیفت مژه یک روش دائمی نمی باشد و زمانی که اثر لیفت از بین برود مژه های شما به حالت عادی بر می گردد.

 

مراقبت‌ از لیفت مژه

لیفت مژه به مراقبت خاصی نیاز ندارد و مدت زمان انجام لیفت مژه چهل دقبقه است همچنین  ماندگاری آن  بین 6 الی 8 هفته می باشد. 

می‌ توانید از ریمل‌ ها برای زیباتر کردن مژه‌ ها نیز استفاده نمایید. 48 ساعت پس از انجام لیفت مژه از شستشوی صورت یا بخار کردن آن خودداری کنید. شستشو و رفتن به حمام، شنا و سونا هیچ آسیبی به  لیفت مژه نمی زند. 

 

 

عوارض لیفت مژه

در انتخاب تکنسین حرفه ای برای لیفت مژه  دقت بالایی داشته باشید تا دچار عفونت چشم یا شکنندگی مژه ها نشوید. 

در زمان شیر دهی و بارداری نبابد لیفت مزه انجام شود. 

قبل از انجام لیفت مژه یک تست آلرژی  نسبت به موادی که مصرف می شود انجام دهید تا از برو آلرژی و حساسیت پیشگیری کنید.

در آخر نیز باید به این نکته اشاره کنم که هزینه لیفت مژه بالا است. 

 

 

قیمت لیفت مژه

هزینه لیفت مژه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نوع موادی که استفاده می شود و همچنین مهارت تکنسین که دستمزد آن را تعیین می کند بستگی دارد. 

 

 

مرکز زیبایی شقایق منصوری ارائه دهنده کلیه خدمات کاشت مژه ، لیفت مژه ، لمینت مژه و انواع میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهران .

 

نمونه کارهای لیفت مژه شقایق منصوری

هزینه-لیفت-مژه
قیمت-لیفت-مژه
لیفت-مژه-در-تهران
لیفت-مژه
Summary
User Rating
2.5 based on 3 votes
Service Type
لیفت مژه
Description
لیفت مژه

۱۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button