لمینت مژه


لمینت مژه در تهران

لمینت مژه به معنی کراتینه  کردن مژه های شماست، کراتین نوعی پروتئن که در ساختار پوست و مو است برای محافظت از پوست و مو.  در این روش با استفاده از مواد کراتینه مژه ها را ضخیم و بلند تر می کنند و ماندگاری این روش  دوتا سه هفته می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که لمینت مژه علاوه بر زیبایی نقش درمانی هم دارد.

مزایای لمینت مژه

در لیفت مژه از چسب و مواد مختلف استفاده می شود  در صورتی که در لمینت مژه، مژه ها حالت طبیعی خود را حفظ  می کند.

علاوه بر طبیعی بودن و ایجاد زیبایی، روش درمانی نیز قلمداد می شود و توجه داشته باشید که لمینت مژه ایجاد عفنوت چشم نمی کند.

بعد از گذشت سه ماه یک بار تکرار خواهد شد و هر ماه نیاز به تمدید ندارد.

در این روش با مواد درجه یک، مژه ها مشکی، تقویت، بلند و فر می شوند.

می توانید تا چند هفته مژه های فر داشته باشید البته بدون استفاده از فرمژه.

استفاده راحت از لنزهای زیبایی و یا ریمل.

عدم احساس سنگینی بر روی چشم ها.

با لمینت مژه چشم ها درشت تر دیده می شود.

نتیجه ی انجام این روش بسیار طبیعی است.

لمینت مژه باعث می شود مژه های شما رنگ داشته باشد.

✔ آب در این روش نفوذ نمی کند.

بعد از انجام لمینت مژه نیازی به ترمیم مجدد نیست.

با لمینت مژه می توانید مژه ها ی خود را تقویت کنید.

نحوه انجام لمینت مژه

 ابتدا سرم سفت کننده مژه  بر روی مژه ریخته می شود که باعث می شود مژه ها برای جذب رنگدانه، آماده شوند بعد از جذب شدن سرم، رنگ مخصوص که باعث مشکی شدن مژه ها می شود به مژه ها زده می شود و10  دقیقه بعد پاک کنید. در این مرحله از کراتین استفاده می شود تا باعث ضخیم شدن مژه ها وفیکس شدن رنگ در مژه ها برای رنگ گرفتن بهتر مژه ها می شود و در  لمینت مژه، اگر لازم بود، باید چند بار مراحل رو تکرار کنید تا به خوبی حالت و رنگ بگیرند در ادامه، با  یک شانه کوچک، مژه ها رو به خوبی شانه بزنیند تا با مواد در تماس کامل قرار بگیرند با مشورت گرفتن از یک متخصص حرفه ای نوع مناسب ی از کیت را انتخاب کرده، کیت های مختلف با برندهای گوناگونی در بازار وجود دارند ، کیت مناسب دارای استاندارد است. 

در مراحل ابتدایی مژه ها را تمیز کنید کل محدوده ی پلک و مژه ها باید تمیز شود در ادامه مژه ها را با کمک مواد و محلول های تقویت کننده، مژه ها را کشیده و بلند می کنیم بعد از انجام این روش نیاز به کراتینه کردن مژه ها است تا مژه ها ضخیم تر شوند و حالت فر بگیرند در ادامه باید مژه ها را رنگ کرد و با سرم ویتامینه، مجددا مژه ها را فیکس و تقویت کرد. در انتها مژه هایی که به حالت طبیعی و معمولی به سمت پایین هستند را به سمت بالا فر داده  تا مژه ها حالت فر و حجیم و پرپشت شوند. انجام لمینت مژه بستگی به طول مژه و نوع مژه های هر فرد دارد که   زمانی در حدود 1 الی 2 ساعت نیاز دارد  تا 24 ساعت پس از لمینت نباید مژه ها شسته شود  چرا که در این صورت خطراتی جدی، نظیر صدمه به عنبیه، قرنیه و… بینایی شخص را تهدید خواهد کرد.

مواد لمینت مژه

** سرم مخصوص لمینت مژه

** رنگ مژه

** کراتین

** میکرو براش

** شانه کوچک مژه

تفاوت لیفت و لمینت مژه

لمینت مژه یک روش کامل‌ تر می باشد که در آن از مواد تقویتی و رنگی هم برای مژه‌ ها استفاده می‌ گردد. خوب است بدانید که هدف از لمینت مژه رنگ کردن آن ها است، گویی که ریمل زده هستند و البته رنگ با تاب دادن به آن هاست که باعث جلوه دادن به چشم می شود؛ در حقیقت لمینت مژه چشم ها را بازتر و درشت تر نشان می دهد و همین هم باعث پرطرفدار شدن این روش در بین خانم ها شده است. در لیفت مژه‌،  مژه‌ ها  طبیعی حالت می گیرد و بلندتر و تیره‌تر به نظر می رسد.

تفاوت لیفت و لمینت مژه با اکستنشن مژه

در لمینت و لیفت مژه،  حالت مژه شبیه زمانی می شود که شما ریمل زده اید در این  دو روش مژه ها کاملا طبیعی بلند می شوند اما  در کستنشن مژه ، مژه های مصنوعی از جنس مو لابه لای مژه ها کار گذاشته می شود. درلیفت یا لمینت مژه از چسب استفاده نمی شود لمینت یا لیفت مژه عوارض  ندارد و از مواد کراتین و محلول های تقویتی و ویتامینیه استفاده می شود که  باعث تقویت مژه ها می شود.

ماندگاری لمینت مژه

 به این نکته توجه داشته باشید که لمینت مژه نیازی به ترمیم ندارد و ماندگاری آن دو ماه می باشد. این روش هیچ خطری ندارد فقط لازم است، لمینت مژه را یک متخصص حرفه ای انجام دهد.

سرویس پکیج بوش

عوارض لمینت مژه

از نظر پزشکی و سلامتی و توسط متخصصین پوست و مو، رنگ مژه توسط لمینت مژه  تایید نمی شود چون تا 24 ساعت نباید مژه ها را شستشو داد.

رنگ های مورد استفاده در لمینت مژه، گاهی فاقد کیفیت بوده و  چون تا 24 ساعت نباید مژه ها را شستشو داد امکان دارد عوارض خطرناکی برای چشم داشته باشد. 

در افراد دارای که سابقه حساسیت یا آلرژی دارند، امکان بروز واکنش های آلرژیک پوست پلک ها، التهاب و قرمزی و تورم پلک ها وجود دارد.

استفاده از آن در دوران بارداری و شیردهی ممنوع می باشد.

قیمت لمینت مژه

هزینه لمینت مژه بر اساس دستمزد و مواد مصرفی هرمتخصص زیبایی متفاوت است. بهتر است قبل از انجام لمینت مژه فردی متخصص و حرفه ای برای انجام این روش پیدا کنید تا با خیال راحت مژه های خود را به آن بسپارید. توجه کنید چون قیمت مواد مورد استفاده در لمینت مژه مثل کراتین قیمت بالایی دارد بعضی افراد برای سود بیشتر از مواد نامرغوب استفاده می کنند تا هزینه کمتر شود یا از مواد کراتینه ی مو به جای مژه برای مژه ها استفاده می کنند. 

مرکز زیبایی شقایق منصوری ارائه دهنده کلیه خدمات کاشت مژه ، لیفت مژه ، لمینت مژه و انواع میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهران .

نمونه کارهای لمینت مژه شقایق منصوری

لمینت-مژه
لمینت-مژه-در-تهران
Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
لمینت مژه
Description
لمینت مژه

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button