کاشت ناخن


کاشت ناخن چیست

یکی از متداول‌ترین خدمات زیبایی که در بین خانوم ها طرفداران زیادی دارد کاشت ناخن می باشد. بسیاری از بانوان گرامی که از ظاهر ناخن خود راضی نیستند و خواهان داشتن ناخن هایی با ظاهر زیبا تر هستند، به همین دلیل انگیزه برای کاشت ناخن روز به روز بیشتر می شود.

 

انواع کاشت ناخن

در این قسمت شما را با نام انواع کاشت ناخن آشنا می کنیم و در مورد هر کدام مختصر توضیحی داده می شود.

کاشت ناخن با پودر

 ✔ کاشت ناخن  با ژل

کاشت ناخن نمازی

کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن هلویی

 

کاشت ناخن با پودر

کاشت ناخن با پودر که با تیپ و فرمر انجام می شود.کاشت با پودر که به نام اکریلیک شناخته می شود با پودرهای کلییر، هلویی، پینک، نسکافه ای و به طور کلی می توان با پودرهای رنگی هم کاشت انجام داد.

خدمات تخصصی ناخن در تهران

کاشت، مانیکور و پدیکور ناخن

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

کاشت ناخن ژل (سافت ژل و هارد ژل)

در این نوع از کاشت با ژل های کاسه ای که به صورت هارد ژل ها هستند استفاده می شود. غلظت آن ها باید در حدی باشد که زمان مناسب برای شکل دادن روی ناخن برای ناخنکار وجود داشته باشد.

 

کاشت ناخن پالی ژل

پالی ژل ها در گروه ژل ها قرار می گیرند و به دلیل غلظت بسیار بالایی که دارند به هیچ وجه شره نمی کنند و برای مبتدیان در زمینه ژل بسیار مناسب می باشد چون زمان کافی برای فرم دهی و هموار کردن آن به ناخنکار می دهد.

 

کاشت ناخن دیپینگ

در این نوع کاشت مواد پرایمر با قلمی مانند قلم لاک روی ناخن کشیده می شود و انگشت را در ظرف پودر فرو می برند، این عمل چندبار تکرار می شود تا به ضخامت و شکل دلخواه برسند.

 

کاشت ناخن گریم

کاشت گریم را می توان هم با پودر و هم با ژل انجام داد. در کاشت گریم می توان انواع دیزاین را زیر مواد و روی ناخن قرار داد. بسته به هنر و سلیقه ناخنکار گریم های متفاوتی می توان انجام داد.

 

 

کاشت ناخن بیبی بومر

در کاشت بیبی بومر از دو رنگ پودر یا دو رنگ ژل استفاده می شود. به طور معمول سر ناخن با رنگ سفید یا رنگ روشن مواد گذاری می شود و مواد تیره تر مثل هلویی یا پینک موادگذاری می شود. مواد هلویی باید روی مواد سفید فید شود و خط سفید مرز بین دو رنگ کاملا فید شود در انتها با مواد کلییر روی کل کار را کاور می کنیم تا موقع سوهان کشی خط فید از بین نرود.

کاشت ناخن دیزاین اکلیل

این نوع کاشت که شاخه ای از کاشت گریم می باشد که اکلیل با پودر ترکیب می شود و یا زیر پودر یا لابلای مواد اکلیل کار می شود.

 

 

کاشت ناخن استندگلاس

در کاشت استند گلاس می توان کل ناخن یا سر ناخن را با لیکوییدهای رنگی کار کرد. این کار ترکیبی از پودر و لیکویید رنگی و دیزاین های رنگی خوشگل می باشد.

 

 

کاشت ناخن دیزاین سه بعدی

در کاشت سه بعدی یک لایه بسیار نازک از مواد و می ذارید و دیزاین های مورد نظر و می چینید دوباره یه لایه نازک مواد و دیزاین می ذارید، چیدمان دیزاین ها نباید به طور منظم باشد چون بعد از اینکه سوهان کشی کردید و کاور ژل زدید اون بعد مورد نظر و بهتون نمیده.

کاشت ناخن قالب

از آنجا که در این نوع کاشت باید کمترین تماس را با آب داشت، مناسب برای خانوم های خانه‌دار نمی باشد. کاشت قالب در کمترین زمان انجام می گیرد و احتیاج به سوهان‌کشی در این نوع کاشت  نمی باشد. توصیه می کنیم افرادی که ظاهر و فرم ناخن هایشان پراکنده و یکسان نیست از این کاشت استفاده نکنند. این کاشت دیگر منسوخ شده است چون ماندگاری کمتری دارد.

خدمات تخصصی ناخن در تهران

کاشت، مانیکور و پدیکور ناخن

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

 

مراحل کاشت ناخن

بعد از آن که بستر ناخن را آماده کردید ضد قارچ بزنید تیپ ناخن را گذاشته یا فرمر را زیر انگشت نصب نمایید. روی انگشتی که کار می کنید و انگشت بعدی پرایمر بزنید تا زمانی که روی انگشت اول موادگذاری می کنید زمان لازم برای آزاد شدن پرایمر انگشت دوم را دارید. هیچ گاه روی سطح خیس از پرایمر موادگذاری نکنید. حدود ١٠ ثانیه زمان بدهید . نکته مهم در کاشت پودر این است که با قلموی اشکی مواد بذارید. مواد گذاشته شده در حد متعادل باشد نه نازک و نه ضخیم باشد.

در کاشت قالب بعد از زیر سازی مواد را روی قالب گذاشته و نوک قالب را گرفته و از انتهای ناخن آرام گوشت را هول داده و آرام روی صدف می خوابانید و با دو انگشت (انگشت وسط و شست) از زیر و رو قالب از رو و گوشت از زیر کمی فشار می دهیم و ۳۰ تا ۴۰ ثانیه نگه داشته ول می کنیم. مواد اضافه را در آن زمانی که انگشت را نگه داشته پاک می کنیم و بعد سراغ دیگر انگشته تا آخر می روید. بعد قالب ها را با زدن ضربه ای از ناخن جدا می کنیم. زمانی که قالب بر روی انگشت گذاشته می شود نباید تکان داده شود چون باعث ایجاد هوا یا حباب می شود. با سر سوهان مخصوص بعد از اتمام کار مواد اضافه را از بین ببرید. این کاشت سوهان کشی و بافر و پولیش نیاز ندارد و کار شکلی ژله ای دارد.

علت افتادن کاشت ناخن

دلایل زیادی برای کنده شدن مواد از روی ناخن وجود دارد نظیر:  زیرسازی غیر اصولی، سطح چرب و کثیف صدف ناخن، عدم مواد گذاری صحیح. یکی دیگر از دلایل هوا گرفتن ناخن که صدف ناخن مواد خارجی را روی خود قبول نمی کند در واقع یک نوع ناسازگاری مواد با ناخن است که صدف ناخن بعضی افراد چربی بیشتری دارند با پرایمر کمتر از بین نمی روند در این گونه موارد با پرایمر اسیدی کار کنید .در صورتی که به صدف ناخن ضربه ای وارد شود باعث بلند شدن مواد کاشت ناخن از روی صدف می شود. رعایت نکردن نکات زیادی در هنگام کاشت و بعد از آن باعث ایجاد هوا در کاشت می شود.

 

نکات مهم درباره کاشت ناخن و ترمیم آن

توجه داشته باشید که خطوط ترمیم از قبل مانده را پاک کنید تا کاشت باکیفیتی داشته باشید.

هنگام سوهان کشی خطوط ترمیم مراقب باشید به صدف اصلی ناخن آسیبی وارد نشود.

 پروسه مواد گذاری باید کاملا تکنیکی و حرفه ای انجام شود که باعث هوا گرفتن و سوهان کشی زیاد ناخن ها نشود.

مواد نباید در هنگام استفاده شره کند و روی پوست نچسبد.

به اندازه کافی با پرایمر چربی صدف ناخن را تمیز کنید.

با سلیقه و تمیز عمل بستر سازی و زیر سازی صدف ناخن را انجام دهید.

  مواد نباید خیلی شل یا خیلی سفت بر روی صدف ناخن قرار بگیرد.

 

مانیکور

سوهان کشدن ناخن و ازبین بردن گوشت های اضافه ی دور ناخن به شیوه ای که به بافت اطراف ناخن آسیبی وارد نکند را  مانیکور می گویند. مانیکور هم به صورت خشک و هم به صورت خیس انجام می شود.

پدیکور

به عمل سوهان کشیدن و از بین بردن گوشت های اضافه دور ناخن های پا پدیکور می گویند. در پدیکور جکوزی یا کاسه مخصوص پا باید با مواد ضد عفونی کننده کاملا بهداشتی گردد.

 

پارافین چیست

پارافین ماده بی رنگ و جامدی است که از هیدروکربن اشباع شده ساخته می شود. از پارافین در مراکز ماساژ، اسپا و سالن های مراقبت از پوست برای درمان پوست پوست شدن دست و پا و .. استفاده می شود. پارافین تراپی بوندارد، بی رنگ است و کسی را اذیت نمیکند به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. پارافین به افزایش گردش خون ، تسکین درد مفاصل و ماهیچه ها، کمک میکند اسپاسم و گرفتگی عضلات و التهاب ناشی از رگ به رگ شدن و پیچ خوردگی مفاصل را بهبود می بخشد. مشکلات مفصلی پارافین نوعی نرم کننده طبیعی است که به نرمی و انعطاف پذیری پوست کمک می کند. استفاده از آن باعث ایجاد رطوبت برای پوست میشود و بعد از پارافین رطوبت ایجاد شده را حفظ می کند. پارافین مثل وازلین، لانولین ها با تشکیل یه لایه روی پوست مانع از تبخیر آب پوست به بیرون میشه و باعث نرمی پوست می شود. مزایای درمانی پارافین : درمان آرتروز، درمان رماتیسم مفصلی ، فیبرو میالژیا.

 

فواید کلی پارافین درمانی

جلوگیری از پیری زودرس

از بین رفتن تیرگی پوست

آبرسانی و رفع خشکی پوست

تزریق مستقیم ویتامین A و E به پوست

 

قیمت کاشت ناخن

هزینه کاشت ناخن به عوامل مختلفی بستگی دارد نظیر: نوع کاشت ناخن، تبحر ناخن کار، ظرافت و دیزاینی که انجام می شود و عوامل مختلف دیگر. برای کسب اطلاع از هزینه ها می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

 مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر شقایق منصوری یکی از بهترین و با کیفیت ترین مراکز زیبایی در تهران می باشد. خدمات ارائه شده توسط تهران تاتو سنتر شامل: انواع کاشت ناخن و دیزاین، انواع کاشت ناخن فرنچ، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، کاشت مژه، لیفت مژه می باشد.

خدمات تخصصی ناخن در تهران

کاشت، مانیکور و پدیکور ناخن

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
کاشت ناخن
Description
انواع کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button