كاشت ناخن


كاشت ناخن چیست

یکی از متداول‌ترین خدمات زیبایی که در بین خانوم ها طرفداران زیادی دارد کاشت ناخن می باشد. بسیاری از بانوان گرامی که از ظاهر ناخن خود راضی نیستند و خواهان داشتن ناخن هایی با ظاهر زیبا تر هستند، به همین دلیل انگیزه برای کاشت ناخن روز به روز بیشتر می شود.

 

انواع كاشت ناخن

در این قسمت شما را با نام انواع کاشت ناخن آشنا می کنیم و در مورد هر کدام مختصر توضیحی داده می شود.

کاشت ناخن با پودر

 ✔ کاشت ناخن  با ژل

کاشت ناخن نمازی

كاشت ناخن قالبي

کاشت ناخن هلویی

 

کاشت ناخن با پودر

کاشت ناخن با پودر كه با تيپ و فرمر انجام مي شود.كاشت با پودر كه به نام اكریليك شناخته مي شود با پودرهاي كليير، هلويي، پينك، نسكافه اي و به طور كلي مي توان با پودرهاي رنگي هم كاشت انجام داد.

خدمات تخصصی ناخن در تهران

کاشت، مانیکور و پدیکور ناخن

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

كاشت ناخن ژل (سافت ژل و هارد ژل)

در اين نوع از كاشت با ژل هاي كاسه اي كه به صورت هارد ژل ها هستند استفاده مي شود. غلظت آن ها بايد در حدي باشد كه زمان مناسب براي شكل دادن روي ناخن براي ناخنكار وجود داشته باشد.

 

كاشت ناخن پالی ژل

پالي ژل ها در گروه ژل ها قرار مي گيرند و به دليل غلظت بسيار بالايي كه دارند به هيچ وجه شره نمي كنند و براي مبتديان در زمينه ژل بسيار مناسب مي باشد چون زمان كافي براي فرم دهي و هموار كردن آن به ناخنكار مي دهد.

 

کاشت ناخن دیپینگ

در اين نوع كاشت مواد پرايمر با قلمي مانند قلم لاك روي ناخن كشيده می شود و انگشت را در ظرف پودر فرو مي برند، اين عمل چندبار تكرار مي شود تا به ضخامت و شكل دلخواه برسند.

 

کاشت ناخن گریم

كاشت گريم را مي توان هم با پودر و هم با ژل انجام داد. در کاشت گریم می توان انواع دیزاین را زیر مواد و روی ناخن قرار داد. بسته به هنر و سلیقه ناخنکار گریم های متفاوتی می توان انجام داد.

 

 

کاشت ناخن بیبی بومر

در كاشت بيبي بومر از دو رنگ پودر يا دو رنگ ژل استفاده مي شود. به طور معمول سر ناخن با رنگ سفيد يا رنگ روشن مواد گذاري مي شود و مواد تيره تر مثل هلويي يا پينك موادگذاري مي شود. مواد هلويي بايد روي مواد سفيد فيد شود و خط سفيد مرز بين دو رنگ كاملا فيد شود در انتها با مواد كليير روي كل كار را كاور مي كنيم تا موقع سوهان كشي خط فيد از بين نرود.

کاشت ناخن دیزاین اکلیل

اين نوع كاشت كه شاخه اي از كاشت گريم مي باشد كه اكليل با پودر تركيب مي شود و يا زير پودر يا لابلاي مواد اكليل كار مي شود.

 

 

کاشت ناخن استندگلاس

در كاشت استند گلاس مي توان كل ناخن يا سر ناخن را با ليكوييدهاي رنگي كار كرد. اين كار تركيبي از پودر و ليكوييد رنگي و ديزاين هاي رنگي خوشگل مي باشد.

 

 

کاشت ناخن دیزاین سه بعدی

در كاشت سه بعدي يك لايه بسيار نازك از مواد و مي ذاريد و ديزاين هاي مورد نظر و مي چينيد دوباره يه لايه نازك مواد و ديزاين مي ذاريد، چيدمان ديزاين ها نبايد به طور منظم باشد چون بعد از اينكه سوهان كشي كرديد و كاور ژل زديد اون بعد مورد نظر و بهتون نميده.

كاشت ناخن قالب

از آنجا که در این نوع کاشت باید کمترین تماس را با آب داشت، مناسب برای خانوم های خانه‌دار نمی باشد. کاشت قالب در کمترین زمان انجام می گیرد و احتیاج به سوهان‌کشی در این نوع کاشت  نمی باشد. توصیه می کنیم افرادی که ظاهر و فرم ناخن هایشان پراکنده و یکسان نیست از این کاشت استفاده نکنند. این کاشت دیگر منسوخ شده است چون ماندگاری کمتری دارد.

خدمات تخصصی ناخن در تهران

کاشت، مانیکور و پدیکور ناخن

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

 

مراحل كاشت ناخن

بعد از آن که بستر ناخن را آماده کردید ضد قارچ بزنيد تیپ ناخن را گذاشته يا فرمر را زير انگشت نصب نماييد. روی انگشتی که کار می کنید و انگشت بعدي پرایمر بزنید تا زماني كه روي انگشت اول موادگذاري مي كنيد زمان لازم براي آزاد شدن پرايمر انگشت دوم را داريد. هيچ گاه روي سطح خيس از پرايمر موادگذاري نكنيد. حدود ١٠ ثانيه زمان بدهيد . نكته مهم در كاشت پودر اين است كه با قلموي اشكي مواد بذارید. مواد گذاشته شده در حد متعادل باشد نه نازک و نه ضخیم باشد.

در كاشت قالب بعد از زير سازي مواد را روي قالب گذاشته و نوک قالب را گرفته و از انتهای ناخن آرام گوشت را هول داده و آرام روی صدف می خوابانید و با دو انگشت (انگشت وسط و شست) از زیر و رو قالب از رو و گوشت از زیر کمی فشار می دهیم و ۳۰ تا ۴۰ ثانیه نگه داشته ول می کنیم. مواد اضافه را در آن زمانی که انگشت را نگه داشته پاک می کنیم و بعد سراغ دیگر انگشته تا آخر می رويد. بعد قالب ها را با زدن ضربه ای از ناخن جدا می کنیم. زمانی که قالب بر روی انگشت گذاشته می شود نباید تکان داده شود چون باعث ایجاد هوا یا حباب می شود. با سر سوهان مخصوص بعد از اتمام کار مواد اضافه را از بین ببرید. این کاشت سوهان کشی و بافر و پولیش نیاز ندارد و کار شکلی ژله ای دارد.

علت افتادن کاشت ناخن

دلايل زيادي براي كنده شدن مواد از روي ناخن وجود دارد نظیر:  زيرسازي غير اصولي، سطح چرب و كثيف صدف ناخن، عدم مواد گذاري صحيح. یکی دیگر از دلایل هوا گرفتن ناخن كه صدف ناخن مواد خارجی را روی خود قبول نمی کند در واقع یک نوع ناسازگاری مواد با ناخن است که صدف ناخن بعضی افراد چربی بیشتری دارند با پرایمر کمتر از بین نمی روند در این گونه موارد با پرایمر اسيدي كار کنید .در صورتی که به صدف ناخن ضربه ای وارد شود باعث بلند شدن مواد کاشت ناخن از روی صدف می شود. رعایت نکردن نکات زیادی در هنگام کاشت و بعد از آن باعث ایجاد هوا در کاشت می شود.

 

نکات مهم درباره کاشت ناخن و ترمیم آن

توجه داشته باشید که خطوط ترمیم از قبل مانده را پاک کنید تا کاشت باکیفیتی داشته باشید.

هنگام سوهان کشی خطوط ترمیم مراقب باشید به صدف اصلی ناخن آسیبی وارد نشود.

 پروسه مواد گذاری باید کاملا تکنیکی و حرفه ای انجام شود که باعث هوا گرفتن و سوهان کشی زیاد ناخن ها نشود.

مواد نباید در هنگام استفاده شره کند و روی پوست نچسبد.

به اندازه کافی با پرایمر چربی صدف ناخن را تمیز کنید.

با سلیقه و تمیز عمل بستر سازی و زیر سازی صدف ناخن را انجام دهید.

  مواد نباید خیلی شل یا خیلی سفت بر روی صدف ناخن قرار بگیرد.

 

مانيكور

سوهان کشدن ناخن و ازبین بردن گوشت های اضافه ی دور ناخن به شیوه ای که به بافت اطراف ناخن آسیبی وارد نکند را  مانیکور می گویند. مانیکور هم به صورت خشک و هم به صورت خیس انجام می شود.

پديكور

به عمل سوهان کشیدن و از بین بردن گوشت های اضافه دور ناخن های پا پدیکور می گویند. در پدیکور جکوزی یا کاسه مخصوص پا باید با مواد ضد عفونی کننده کاملا بهداشتی گردد.

 

پارافين چيست

پارافين ماده بي رنگ و جامدي است كه از هيدروكربن اشباع شده ساخته مي شود. از پارافين در مراكز ماساژ، اسپا و سالن هاي مراقبت از پوست براي درمان پوست پوست شدن دست و پا و .. استفاده مي شود. پارافين تراپي بوندارد، بي رنگ است و كسي را اذيت نميكند به همين دليل طرفداران زيادي دارد. پارافين به افزايش گردش خون ، تسكين درد مفاصل و ماهيچه ها، كمك ميكند اسپاسم و گرفتگي عضلات و التهاب ناشي از رگ به رگ شدن و پيچ خوردگي مفاصل را بهبود مي بخشد. مشكلات مفصلي پارافين نوعي نرم كننده طبيعي است كه به نرمي و انعطاف پذيري پوست كمك مي كند. استفاده از آن باعث ايجاد رطوبت براي پوست ميشود و بعد از پارافين رطوبت ايجاد شده را حفظ مي كند. پارافين مثل وازلين، لانولين ها با تشكيل يه لايه روي پوست مانع از تبخير آب پوست به بيرون ميشه و باعث نرمي پوست مي شود. مزاياي درماني پارافين : درمان آرتروز، درمان رماتيسم مفصلي ، فيبرو ميالژيا.

 

فوايد كلي پارافین درمانی

جلوگيري از پيري زودرس

از بين رفتن تيرگي پوست

آبرساني و رفع خشكي پوست

تزريق مستقيم ويتامين A و E به پوست

 

قیمت کاشت ناخن

هزینه کاشت ناخن به عوامل مختلفی بستگی دارد نظیر: نوع کاشت ناخن، تبحر ناخن کار، ظرافت و دیزاینی که انجام می شود و عوامل مختلف دیگر. برای کسب اطلاع از هزینه ها می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

 مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر شقایق منصوری یکی از بهترین و با کیفیت ترین مراکز زیبایی در تهران می باشد. خدمات ارائه شده توسط تهران تاتو سنتر شامل: انواع کاشت ناخن و دیزاین، انواع کاشت ناخن فرنچ، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، کاشت مژه، لیفت مژه می باشد.

خدمات تخصصی ناخن در تهران

کاشت، مانیکور و پدیکور ناخن

 

جهت رزور نوبت یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
کاشت ناخن
Description
انواع کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button