عوارض هاشور ابرو در بارداری


عوارض هاشور ابرو در بارداری

هاشور ابرو در بارداری زیاد توصیه نمی شود زیرا بسیاری از پزشکان انجام روش های زیبایی را در دوران بارداری ممنوع کرده اند. امروزه بسیاری از خانم ها از خالی بودن و یا کم پشت بودن ابروهای خود راضی نیستند و به همین دلیل به دنبال راهکارهایی برای رفع این مشکل هستند هاشور ابرو روشی آزموده و تاثیرگذار برای رفع این مشکل می باشد. رنگ کردن ابرو در دوران بارداری ممکن است برای جنین ضرر داشته باشد به همین دلیل پزشکان انجام هاشور ابرو را در دوران بارداری به خانم های باردار توصیه نمی کنند.

 

مراحل هاشور ابرو

اینکه هاشور ابرو دقیقا چیست و چه مراحلی دارد ما به طور مختصر توضیحی خواهیم داد. قبل از انجام هاشور ابرو باید مدل مناسبی را برای ابروهای خود در نظر بگیرید. طرح مورد نظر باید مناسب چهره شما باشد پس این مرحله از مهم ترین مراحل جهت زیبایی چهره شما می باشد. پس از انتخاب طرح مناسب، در اولین مرحله ابروها را بی حس می کنیم و سپس شروع به زدن خطوط هاشور می کنیم. توجه داشته باشید که استفاده زیاد از مواد بی حسی موجب تاثیر کم تر رنگ ها بر روی پوست می شود. پس از قلم زنی خطوط اصلی رنگ مناسب چهره خود را بر روی ابرو قرار می دهیم. در این مرحله خطوط ظریفی را برای طبیعی تر شدن هاشور زده تا جلوه زیباتری داشته باشد. البته قابل توجه که هاشور ابرو به روش فیبروز نیز انجام می شود

 

ترمیم هاشور ابرو در بارداری

در هنگام ترمیم ابرو همان مواد شیمیایی استفاده شده در مرحله اول در هنگام ترمیم نیز وارد بدن می شود و می تواند عوارض جانبی ای برای جنین به همراه داشته باشد. تحقیقات زیادی در زمینه مضرات وارد شده در هنگام هاشور بر روی جنین انجام شده و هنوز اطلاعات کاملی در زمینه عوارض جانبی این کار بر روی جنین گزارش نشده است. به همین علت همواره پزشکان تاکید زیادی دارند که خانم های باردار در این دوران تا حد امکان از انجام خدمات زیبایی با استفاده از مواد شیمیایی اجتناب نمایند. علاوه بر این مواد شیمیایی، در هنگام هاشور زخم هایی برروی ابرو ایجاد شده که می تواند عفونت کرده و بر روی جنین تاثیر گذار باشد.

در دوران بارداری با ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن ممکن است که بدن تحمل مبارزه با عفونت های ساده را نداشته و همین امر باعث بروز مشکلات جدی شود.

خدمات تخصصی هاشور ابرو در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

 

عوارض هاشور ابرو در بارداری

در دوران بارداری بدن و صورت شما دچار تغییرات از پیش تعیین نشده ای می شود. تغییراتی مانند افزایش وزن، تورم اجزای بدن و … . این تغییرات موجب تغییر حالت پوست شما می شود و به همین سبب در صورت هاشور در این دوران ممکن است پس از پایان یافتن دوران بارداری و بازگذشت پوست به حالت اولیه خود، هاشور ابرو رضایت شما را جلب نکند.

تزریق جوهر هاشور در زیر پوست به شکل زخم کردن پوست و تزریق مواد هاشور در زیر آن، زخم های ایجاد شده به جوهر آغشته شده و امکان عفونت را به وجود می آورد. افرادی که باردار نیستند به دلیل قوی بودن سیستم ایمنی بدن هیچ عوارضی را نداشته ولی با توجه به ضعیف شدن سیستم ایمنی در این دوران، امکان عفونت وجود دارد. به همین دلیل پزشکان انجام هاشور ابرو را در این دوران به خانم های باردار توصیه نمی کنند.

 

هاشور ابرو در اواخر بارداری

هاشور ابرو در ماه آخر بارداری نیز توصیه نمی شود همان طور ه قبلا هم گفته شد پزشکان انجام تمام فعالیت های زیبایی را به دلیل اینکه بر روی جنین تاثیر میگذارد را منع کرده اند به همین دلیل از خانوم های باردار خواهش می شود تا جایی که امکان دارد از انجام هاشور ابرو در این زمان خوداری کنند. البته بعضی از پزشکان معتقد هستند که از اواخر ماه سوم و تا ماه آخر هیچ منعی جهت انجام مور زیبایی وجود ندارد. در نتیجه خانوم هایی بارداری که میل به انجام هاشور ابرو در دوران بارداری دارند باید با احتیاط کامل بعد از پایان ماه سوم بارداری هاشور را انجام دهند.

 

مراقبت قبل از هاشور ابرو در بارداری

برای ماندگاری هاشور ابرو در بارداری بهتر است قبل از انجام هاشور:

از مصرف نوشیدنی های کافئین دار اجتناب نمایید.

از قرار گرفتن در مقابل آفتاب خودداری کنید.

از مصرف داروهای محرک پوست دوری نمایید.

 

مراقبت های پس از هاشور ابرو در دوران بارداری

مراقبت های پس از هاشور ابرو تاثیر مستقیمی بر روی میزان ماندگاری آن دارد. پس برای افزایش ماندگاری هاشور ابروی خود ملزم به رعایت موارد زیر می باشید:

تا یک هفته پس از هاشور ابرو از شستن آن خودداری نمایید.

تا چهار روز پس از هاشور ابرو جای هاشور را با استفاده از پماد چشم چرب نمایید.

دقت داشته باشید که در هنگام شستن صورت، محل هاشور لمس نشود.

از لمس و مالش ابروها خودداری نمایید.

پس از انجام هاشور برای تسریع در بهبود تورم بهتر است بر روی آن کمپرس آب سرد قرار دهید.

از رفتن استخر و جکوزی تا یک هفته پس از هاشور ابرو خودداری نمایید.

به توصیه های پزشک خود عمل نمایید.

 

ماندگاری هاشور ابرو در بارداری

میزان ماندگاری هاشور ابرو در دوران بارداری هیچ تفاوت با زمانی که خانوم بار دار نیست نمی کند این ماندگاری  به مدت 3 الی 6 ماه می باشد. کم یا زیاد شدن این زمان با توجه به پوست مشتری و میزان مراقبت متفاوت می باشد.

 

مدت زمان انجام هاشور در دوران بارداری

مدت زمان انجام هاشور در دوران بارداری بین نیم ساعت تا 45 دقیقه می باشد ولی متخصص یک ساعت را به متقاضی نوبت داده و مابقی زمان را برای مشاوره به مشتریان اختصاص می دهد.

 

تعداد جلسات هاشور ابرو در دوران بار داری

تعداد جلسات هاشور ابرو به نوع پوست، مواد به کار رفته در آن، میزان مهارت متخصص و … بستگی دارد. به طور معمول پس از هاشور ابرو یک جلسه جهت ترمیم نیاز می باشد.

هزینه هاشور ابرو در دوران بارداری

قیمت هاشور ابرو در دوران بارداری هیچ تفاوتی با زمان های دیگر ندارد به طور کلی هزینه هاشور ابرو، قیمتی ثابتی نداشته و هر پزشک با توجه به مواد به کار رفته در آن، دستمزد خود، هزینه سالن و … هزینه را تعیین می کند. جهت اطلاع از هزینه های هاشور ابرو می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

مرکز تهران تاتو سنتر یکی از بهترین مرکزهای هاشور ابرو در تهران می باشد که با مدیریت شقایق منصوری دارای بیش از 10 سال سابقه مفید و درخشان در زمینه انجام کلیه امور زیبایی بوده و با انجام انواع روش های زیبایی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چنانچه شما نیز از آن دسته از خانم هایی هستید که به زیبایی چهره خود اهمیت می دهید می توانید جهت تعیین وقت و مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

خدمات تخصصی هاشور ابرو در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
هاشور ابرو
Description
هاشور ابرو در بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button