شیدینگ لب چیست؟


شیدینگ لب چیست؟

شیدینگ لب از روش های بسیار پرطرفدار و جدید است که طی آن نواقص لب برطرف می شود. برخی لب های کوچکی دارند و می خواهند نواحی آن کمی با سایه گذاری بزرگ تر دیده شود. استفاده از خط لب، رژ و انواع لوازم آرایشی طبیعی دیده نمی شود و نتیجه ی دلخواه را در ظاهر ایجاد نمی شود. شاید بپرسید شیدینگ لب چیست  و چگونه انجام می شود. در این مقاله به طور کامل به این موضوع می پردازیم.

 

چرا باید میکروشیدینگ لب را انجام دهیم؟

زمانی که از ظاهر لب خود راضی نباشید باید دائما با وسایل آرایشی درگیر شوید و در آخر ممکن است نتیجه ی دلخواه نصیبتان نشود. صرف هزینه و زمان دائمی ممکن است شما را کلافه کند. شیدینگ لب این امکان را به شما می دهد تا یک آرایش نیمه دائمی داشته باشید و همیشه زیبا به نظر خواهید رسید. لب ها تاثیر چشمگیری در آرایش صورت دارند. زمانی که یک سایه ی دائمی داشته باشید دیگر نیاز نیست مدت زیادی را صرف کشیدن خط لب و آرایش کنید.

شیدینگ لب جیست؟

در واقع می توان به این روش تکنیک سایه گذاری لب نیز گفت. شیدینگ لب روشی مناسب برای ارائه اثر آرایش نیمه دائمی  می باشد که با انجام آن دیگر با خط لب کشیدن  هر روز خداحافظی خواهید کرد. سایه ی لب به روش شیدینگ روی هر پوستی انجام می شود و به این دلیل طرفداران بسیاری دارد. این روش برای اصلاح فرم لب و ارتقای رنگ لب کاربرد دارد.شیدینگ لب  ظاهر شما را برای طولانی مدت از آرایش موقتی حفظ می کند. این کار از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه می باشد.

توجه کنید این کار را حتما در مراکز مطمعن و معتبر انجام دهید. مواد به کار گرفته شده نه تنها در ماندگاری تاثیر می گذارند، بلکه مواد شیمیایی خطرناک و یا تاریخ مصرف گذشته بسیار خطرناک است. برخی مراکز قیمت پایینی دارند اما از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و این امر باعث آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد. تهران تاتو با کادری جرب و محیطی کاملا استاندارد، از بهترین مواد استفاده می کند و تمامی افراد در کار خود حرفه ای می باشند.

خدمات تخصصی شیدینگ لب در تهران 

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

برخی از نمونه کارهای شیدینگ لب مرکز زیبایی تهران تاتو

 

میکرو شیدینگ لب یا شیدینگ لب چگونه انجام می شود؟ 

شیدینگ لب در واقع یک تاتوی آرایشی محسوب می شود که به صورت نیمه دائمی با رساندن جوهر رنگی به لب ها با سوزن مکانیکی ، رنگ لب را تقویت می کند. آرایش دائمی یا نیمه دائمی برای لب شما یک مفهوم جدید نیست . تقویت رنگ لب های شما با تزریق رنگدانه های موجود در مواد تزریق شده برای مدتی طولانی پایدار خواهد بود.

 برای انجام این روند از دستگاه های دستی و مکانیکی استفاده می شود. رنگ هایی که برای این کار استفاده می شوند کاملا بی ضرر بوده و هیچ خطری ندارند. توجه کنید حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. تهران تاتو با مجهز ترین امکانات و کادری مجرب، تمامی خدمات تاتو را انجام می دهد.

تفاوت میکروشیدینگ لب با میکروبلیدینگ چیست؟

این دو روش ممکن است در ابتدا بسیار شبیه به نظر برسند اما ، ابروهای ریزپوشیده کمی متفاوت تر از انواع میکروبلید شده دیده می شوند. در طی این روش ، تاتو کار موهای طبیعی  را ایجاد نمی کند بلکه با کشیدن سایه ی ابرو با روش سوزن زدن، با ایجاد خطای دید ، ابرو را پر گشت تر نشان می دهد.

دلیل اصلی این تفاوت به دلیل این است که برای انجام میکروشیدینگ،  از ابزاری متفاوت استفاده می کند که به عنوان ابزار چرخشی شناخته می شود. این به تاتوکار این امکان را می دهد که نقطه های کامل تر و بیشتری به ابرو شما اضافه کند. این روند آنقدر تکرار می شود تا نتیجه ی مورد نظر حاصل شود. در نتیجه ، این روش جلوه ای نرم و پودری ایجاد می کند که شبیه سایه ی  ابرو است و قطعاً ظاهری است که ممکن است در عکس های بسیاری از تأثیر گذاران ببینید. میکروبلید موهای کوچک و با ظاهری طبیعی را به خود می گیرد ، در حالی که ریز تراشیدن نقاط کوچک و با دقت را رها می کند که کل ظاهر را ایجاد می کند. در پایان ابروهای شما پر و ضخیم تر به نظر می رسند.

 

ابزار میکروشیدینگ لب چیست؟

برای انجام میکروشیدینگ هم می توان از دستگاه های دستس و هم دستگاه برقی استفاده کرد. در این شیوه نقاطی در سراسر لب به صورت مکرر می زنیم تا ابرو حالتی مخملی به خود بگیرد.  این روش نیمه دائمی است و به وسیله مداد میکروبلیدینگ انجام می شود. در این روش با استفاده از سوزن استریل و تیغ نقاطی بر روی پوست برای سایه زدن روی ابرو بهره می بریم. این روش با میکروبلیدینگ تفاوت دارد. برای انجام شیدینگ لب، سوزن داخل پوست می چرخد و این کار تکرار می شود تا ابرو ها سایه ای مخملی داشته باشند. .

سوزن شیدینگ ابرو شامل تیغه های گردی است که بصورت منظمی کنار هم تعبیه شده اند و با آن ها ضربه های آرامی  برای ایجاد سایه روی لب ها زده می شود.سوزن این دستگاه ها انواع مختلفی دارند. سوزن برای میکرو شیدینگ کردن قسمت های خالی پوست استفاده می شود. به صورت نقطه های پراکنده زده می شود. سوزن فلت که کارایی آن معمولا زمانی است که بخواهیم قسمتی از ابرو را بطور کامل پر کنیم. این سوزن  به صورت نقطه های به هم پیوسته زده می شود..

 

میکروشیدینگ لب برای چه کسانی مناسب است؟

این روش برای افرادی که می خواهند فرم لبشان زا به طور طبیعی اصلاح کنند پیشنهاد می شود. تغییرات بسیار نامحسوس بوده و با ایجاد سایه در نواحی ای که دچار نقص هستند و به اصلاح نیاز دارند، فرم مورد نطر روی لب ها ایجاد می شود. رنگ هایی که در این روند استفاده می شوند طبیعی و استاندارد می باشند. این روش بهترین انتخاب برای افرادیست که می خواهند یک آرایش نیمه دائم طبیعی محسوب می شود. رنگدانه ها توسط سوزنی که به قلم وصل است به بافت های لب انتقال می یابند.

 

جهت مطالعه مقاله میکرو نانو لب اینجا را کلیک کنید.

 

ماندرگاری روش میکروشیدینگ چقدر است؟

پاسخ این سوال با توجه به نوع پوست، رنگ بع کر گرفته شده، جنس مواد و توانایی تاتو کار متفاوت است. به طور مثال افرادی که پوست چربی دارند، زودتر نیاز به ترمیم پیدا می کنند. همچنین هرچقدر رنگ تیره تر باشد، ماندگاری بالاتری خواهد داشت. اگر از مواد مناسب استفاده کنید، رنگدانه ها کیفیت بیشتری دارند و یکی از مهم ترین عوامل مهارت تاتو کار است. تاتو کار حرفه ای بدون آسیب زدن به بافت لب، سوزن را در لایه های زیرین برده و مواد را در آن ها تزریق می کند/ف همین امر باعث دیر تر پاک شدن و یا کمرنگ شدن تاتو لب خواهد شد.

 

 عوارض میکروشیدینگ لب

این روش عوارض خاصی ندارد. اگر پیش یک تاتوکار حرفه ای بروید و مواد درستی استفاده کنید، هیچ آسیبی در انتظارتان نخواهد بود. احساس خارش  و سوزش در ساعات و روز های اولیه طبیعی ست و به مرور زمان از بین می رود.

 

مزایای شیدینگ لب چیست؟

شاید از خودتان بپرسید مزایای شیدینگ لب و یا شیدینگ ابرو چیست؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت:

نتایج فوری: شما با این روش همیشه ظاهری آراسته خواهید داشت و این هدیه را بدون صرف انرژی، وقت و هزینه ی هر روزه خواهید داشت.

کمترین عوارض:. عوارض جانبی به طور معمول محدود به قرمزی خفیف ، موقت و حساسیت می شوند.

 ظاهری طبیعی: این روش مانند بسیاری از تاتو ها غیر طبیعی نیست و اگر درست انجام شود، یک زیبایی طبیعی در صورتتان ایجاد می کند.

ماندگاری بالا: ماندگاری این روش نسبت به دیگر روش ها جزء بهترین نمونه ها به حساب می آید.

 

رنگ شیدینگ لب

برای انتخاب رنگ بهتر است ابتدا با یک تاتو کار مشورت کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید. باید با توجه به پوستتان رنگی مناسب بیابید. معمولا خانم ها طرفدار رنگ های صورتی و نزدیک به رنگ طبیعی لب هستند. برای تشخیص رنگ رگ مچ دستتان توجه کنید. اگر رگ ها آبی دیده می شوند ، پوست شما زمینه ای سرد دارد و رگ های سبز نشان دهنده ی تن رنگی گرم می باشند. اگر رگ ها هم آبی و هم سبز دیده شوند تن رنگی بدنتان خنثی است. اگر پوستتان روشن است بهتر است از رنگ های صورتی و گلبهی، و به طور کلی رنگ های روشن استفاده کنید. به هیچ وجه رنگ های قهوه ای و تیره برای میکروشیدینگ انتخاب نکنید.

همچنین اگر پوستتان گندمیست رژ هایی که تن رنگی قرمز مایل به آبی دارند بهترین انتخاب برای شما هستند. پوست های زیتونی تن گرم دارند و رنگ هایی مانند رنگ قرمز بسیار زیبا به نظر می رسند. رنگ قهوه ای نیز روی پوست شما به زیبایی جلوه گر می شود. برای پوست های تیره می توان رنگ های بسیاری در نظر گرفت. از رژ هایی که رنگ گچی دارند اجتناب کنید. سعی کنید رنگی که انتخاب می کنید، از سایه ها یا پیگمنت های مرجانی برای افزایش حجم لب برخوردار باشد.

 

قیمت میکروشیدینگ لب

هرینه شیدینگ لب با توجه به درخواست ها می تواند متفاوت باشد. این هزینه بسیار به صرفه تر از هزینه ای است که برای خرید لوازم آرایش موقتی خریداری می کنید. برای اطلاع از قیمت ها و خدمات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

همان طور که پیش تر نیز در این مقاله از اهمیت انتخاب یک تاتوکار حرفه ای صحبت کردیم، این امر بسیار مهم می باشد. تهران تاتو با مدرک بین المللی از انگلستان، کادری مجرب و با سابقه را برای ارائه ی بهترین خدمات گرد هم آورده است. مجموعه ی ما انواع تاتو را آموزش نیز می دهد. اگر قصد میکرو شیدینگ لب دارید، کافست با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. تمامی تاتوکاران این مجموعه حرفه ای هستند و در این زمینه سابقه و مهارت کافی دارند. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. زیبایی حق همه ی انسان هاست. با ما زیباتر شوید. مجموعه تهران تاتو سنتر علاوه بر شیدینگ لب و ابرو در زمینه میکروپیگمنتیشن لب نیز فعالیت دارد.

خدمات تخصصی شیدینگ لب در تهران 

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 3 votes
Service Type
شیدینگ لب
Description
شیدینگ لب در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button