ریمل ابرو چیست و طرز استفاده از ریمل ابرو


ریمل ابرو چیست و طرز استفاده از ریمل ابرو

ابروها تأثیر به سزایی در زیبایی چهره یک خانم دارند و در این میان پرپشتی ابروها از معیارهای اصلی زیبایی ابروست. ریمل ابرو یک روش جدید برای زیبایی ابروهاست که می‌تواند ابروها را پررنگ و پرپشت جلوه دهد و قدرت نگهداری بالایی در حفظ حالت ابروهای شما در طول روز را دارد. گرچه نقش اصلی ریمل کردن ابرو ها پر پشت کردن ابروهاست اما می‌تواند جایگزین موقت رنگ ابرو نیز باشد و حالت بد ابروها را به حالت منظم درآورد. ریمل کردن ابرو ها در واقع شامل میکروفیبرهای ریزی است که می‌تواند به پوست و مو بچسبد. ریمل‌ ابرو که نام­ های دیگر آن رنگ ابرو یا ژل ابرو است برخلاف ریمل مژه، سبک‌تر و دارای رنگدانه کمتری است ضمن اینکه با ابرو سازگار می­باشد و این موضوع تنها تفاوت ریمل ابرو با ریمل مژه است.

 

کاربرد ریمل ابرو

کاربردهای ریمل ابرو برای کسانی که ابروهایشان ویژگی‌های زیر را دارد:

کم پشت

✔ نازک

✔ کم رنگ

✔ بدحالت

زمانی‌که قسمتی از ابروها رشد نمی‌کند و یا فاصله‌ی بین موها زیاد است و توخالی به نظر می‌رسد با مداد ابرو، سایه ابرو و یا ریمل ابرو می‌توان حالتی طبیعی به ابرو داد. ریمل ابرو یکی از ابزارهایی است که می‌توان توسط آن فرم طبیعی و یکدست به ابرو داد و در رنگ‌های مختلف همگام با سلیقه‌ی مشتریان تولید شده است. در واقع راه‌های زیادی برای تغییر حالت و رنگ ابروها وجود دارد ولی ریمل ابرو یک روش موقتی و بسیار آسان است.

دقت داشته باشید که ریمل ابرو به موهای ابروی شما حالت می‌دهد و برای تغییر مدل و حالت خود ابرو می‌توان از ریمل ابرو در کنار مداد ابرو یا سایه ابرو استفاده کرد و این کار در زمانی که ابروی شما به خوبی اصلاح نشده و مدل موردپسند شما را ندارد، راه‌حل موقتی خوبی است.

برای خواندن مقاله فشن بروز ابرو اینجا را کلیک نمایید.

انواع ریمل ابرو

در واقع ریمل ابرو ابروهای شما را مرتب و جذاب‌تر نشان می‌دهد و برای این منظور بهتر است در انتخاب نوع ریمل دقت کنید.

دو نوع ریمل ابرو وجود دارد:

✔ ریمل ابرو ساده (Clear)

✔ ریمل ابرو رنگی (tinted)

ریمل ابرو ساده (بی‌رنگ) برای افرادی که ابروهای پرپشت دارند، مناسب است زیرا صرفاً برای فیکس کردن، فرم و حالت دادن به ابروها به کار می‌آید و رنگ ابروها را تغییر نمی‌دهد.

ریمل ابرو رنگی برای افرادی که ابروهای کم پشت و کم‌حجمی دارند، مناسب­تر است زیرا به خاطر رنگی که این نوع ریمل‌ها دارند علاوه بر حالت دادن موجب ضخیم و پرحجم‌تر شدن ابروها می‌شوند.

خدمات تخصصی ابرو در تهران 

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

انتخاب رنگ ریمل ابرو

علاوه بر انتخاب نوع ریمل مناسب براساس نوع ابروهای خود، انتخاب رنگ ریمل نیز حائز اهمیت است زیرا رنگ ریمل ابرو نیز تأثیر زیادی بر چهره می‌گذارد و تنوع رنگ در ریمل بسیار بالا است. ریمل ابرو با رنگ‌های متفاوت، متناسب با رنگ پوست و رنگ لباس استفاده می‌شود. در انتخاب رنگ ریمل ابرو دقت کنید که رنگی مشابه ابروهایتان و یا نهایتاً یک درجه تیره یا روشن‌تر استفاده کنید. افرادی که ابروهای مشکی دارند بهتر است به جای استفاده از سایه و مداد ابرو از ریمل ابرو استفاده کنند و ریمل کردن ابرو ها با رنگ‌های قهوه‌ای تیره یا خاکستری تیره به ابروهای این افراد حالتی طبیعی می‌دهد.

اگر مو‌ها و ابرو‌های شما در گذشته روشن بوده و مو‌ها را مشکی یا تیره‌تر رنگ کرده‌اید، بهتر است از ریمل تیره‌تر برای ابروهایتان استفاده کنید. در صورت داشتن مو‌هایی با تن قرمز رنگ مناسب‌ترین ریمل برای ابروی شما ریملی با رنگ طلایی است. چرا که این رنگ به خوبی با مو‌های قرمز هماهنگ شده و حالتی جذاب به چهره می‌دهد. اگر مو‌هایی دارید که به طور طبیعی بلوند هستند به احتمال زیاد ابروهایتان نیز روشن است؛ بنابراین بهتر است برای اینکه چهره خود را از بی‌رنگی درآورید، از ریملی استفاده کنید که ابرو‌ها رو حداکثر تا دو درجه تیره کند.

 

طرز استفاده از ریمل ابرو

قبل از استفاده از ریمل ابرو یا هر وسیله آرایشی بهتر است صورت را شسته و خشک کنید. ریمل ابرو بهتر است در مرحله آخر آرایش استفاده شود تا تمام رنگ و گردی که از سایر مواد آرایشی بر صورت باقی مانده است را پوشش دهد و کارایی آن تحت تأثیر مواد آرایشی دیگر قرار نگیرد.

✔ ریمل ابرو را قبل از شروع آرایش چشم و کشیدن سایه انجام دهید.

✔ مرتب کردن ابرو را با موچین انجام دهید و موهای زائد را بردارید.

✔ ابروها را توسط فرچه ریمل تمیز در جهت رویش موها مرتب کنید؛ بهتر است گوشه‌های داخلی ابرو به سمت بالا، قسمت‌های میانی به سمت کمان ابرو و قسمت‌های انتهای ابرو به سمت دم ابرو شانه زده شود.

✔ در صورت نیاز و وجود فضاهای خالی بین ابروها می‌توانید از مداد ابرو برای پر کردن این فضاها استفاده کنید.

✔ برای مداد کشیدن سعی کنید با حرکات سریع خط‌های شبیه به موی ابرو ایجاد کنید و از فشار دادن بیش از حد مداد اجتناب کنید تا ابرو طبیعی‌تر به نظر برسد.

✔ قبل از استفاده از ریمل ابرو ابتدا تاج ابرو و نقطه انتهای ابرو را مشخص کنید و خطوط ابرو را کاملاً مشخص نمایید. قلم ریمل ابرو را آغشته به ژل ابرو می کنیم و به خطوط دور ابروها می کشیم و به آنها حالت بدهید، دقت کنید از ابروها خارج نشوید. برای انتهای ابرو بهتر است از قلم نازک و زاویه‌دار استفاده کنید.

✔ برای پر کردن ابرو مجدداً از قلم ابرو استفاده کنید. کمان و انتهای ابرو را با ضربات طولانی‌تر و بخش داخلی ابرو را با ضربات سریع و رو به بالا پر کنید، کمان و دم را تیره‌تر و واضح‌تر کرده و قسمت داخلی ابرو را کم‌حجم‌تر کنید تا طبیعی‌تر به نظر برسد.

✔ برای طبیعی جلوه کردن ریمل ابرو بهتر است به طور مستقیم و از پایین به بالا ریمل ابرو را به ابروهایتان بکشید به طوری که قسمت‌های خالی پر شود.

✔ استفاده از ژل ابرو باید از قسمت‌های داخلی به سمت قسمت‌های بیرونی موها و در جهت رشد موهای ابرو انجام شود. برای حجم بیشتر تارهای ابروهایتان می‌توانید برس زدن را برخلاف رشد ابرو نیز انجام دهید.

✔ استفاده از ریمل ابرو را با حرکت‌های فشاری کوتاه و ضربه‌های تند، سریع و سبک و در عین حال با دقت انجام دهید تا موجب شکل دادن و متمایز کردن ابروهایتان شوید.

✔ ژل اضافی ریمل را پاک کرده و به آرامی با حرکات سبک و سریع پر مانند ژل ابرو را به بدنه ابروهای خود و به سمت بالا اعمال کنید.

✔ اندکی کانسیلر هماهنگ با پوست بدن با کمک فرچه ای نازک به اطراف ابروهای خود بمالید تا تمیز شوند، دقت کنید که به ژل ابرو آغشته نشود. سپس با کمک انگشت روی آن را بمالید تا کاملاً با پوست ترکیب شود و در پایان آرایش چشم خود را تکمیل کنید.

✔ میزان استفاده از ریمل بسیار مهم است زیرا استفاده زیاده از حد از ریمل می‌تواند ابروهای شما را طبیعی نشان ندهد. بنابراین برای حالت دادن بهتر ابرو در استفاده از ریمل ابرو زیاده روی نکنید بلکه ابتدا مقدار بسیار کمی را به ابرو اعمال کرده و در صورت نیاز آن را افزایش دهید.

✔ اگر از مداد ابرو استفاده کرده‌اید بهتر است بعد از هر بار استفاده از ریمل ابرو آن را تمیز کنید تا از رنگی شدن ابرو در سری‌های بعد جلوگیری شود.

✔ استفاده از ریمل ابرو را در یک مرحله به پایان برسانید زیرا ریمل ابرو به محض استفاده به سرعت خشک می‌شود بنابراین اگر حتی با فاصله زمانی کم، مجدداً از ریمل استفاده کنید ممکن است رنگ ریمل تکه تکه شده و ابرو نیز نامنظم به نظر برسد. بنابراین در این حالت مجبور به پاک کردن و استفاده مجدد از ریمل ابرو هستید.

✔ مواد ساخته شده در ریمل ابرو از مواد ضد آب می‌باشد بنابراین زمانی که می‌خواهید ریمل ابرو را پاک کنید از  پاک‌کننده‌های مواد آرایشی مثل شیرپاک‌کن آرایشی استفاده کنید.

 

 

برای خواندن مقاله میکروشیدینگ ابرو در تهران  اینجا را کلیک نمایید.

 

بهترین ریمل ابرو

✔  بهترین ریمل ابرو ، یا  بهترین مارک ریمل ریملی است که مواد آن بر روی ابروهایتان زیادی خشک نشود و بعد از استفاده از پاک‌کننده به راحتی پاک شوند و در عین حال از رنگ آن کاسته نشده باشد.

✔  برای انتخاب یک ریمل ابرو با یک فرچه مناسب در هنگام خرید بهتر است تا در آن را باز کنید و سر فرچه و رنگ و سیال درون آن را خوب بررسی کنید.

✔  از آن جایی که برس نرم مناسب ریمل زدن ابرو نیست از این رو بهتر است تا از برسی سفت استفاده کنید. یک ریمل با برس مناسب در حین استفاده قسمت بیشتری از ابروهایتان را تحت پوشش قرار می­دهد.

✔  بهتر است تا در خرید ریمل ابروی مناسب پوست و رنگ موی خودتان از ریمل ابروهای تست فروشگاه استفاده نکنید زیرا ممکن است افرادی که از ریمل تستر استفاده کرده‌اند حساسیت و یا بیماری پوستی داشته باشند که و آن ریمل دیگر بهداشتی نیست.

✔  در بیشتر موارد ممکن است تا مایع داخل ریمل ابرو از مواد نامرغوب و بی‌کیفیتی تهیه شده باشد از این رو امکان بروز آلرژی پوستی و یا حتی ریزش ابرو بسیار زیاد است. بنابراین در صورتی که پس از استفاده از زدن ریمل ابرو پوست شما دچار التهاب و یا خارش شد بهتر است تا سریعاً آن را پاک کرده و هرگز از آن ریمل استفاده نکنید زیرا عوارض استفاده از مواد آرایشی نامرغوب می‌تواند باعث آسیب‌های جدی پوستی شود.

✔  در پایان در استفاده از لوازم آرایشی از جمله ریمل ابرو به این دو نکته دقت کنید که لوازم آرایشی را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید که به سلامت جسمتان آسیبی وارد نشود و همچنین از استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی جدا خودداری کنید که به سلامت روحتان زیانی نرسد.

 

مضرات ریمل ابرو

✔ ریزش موی ابرو

✔ ایجاد خشکی و خارش در ناحیه پوست ابرو

✔ التهاب و حساسیت و ورم سوزش در ابرو‌ها

✔ تغییر رنگ و بد حالت شدن موی ابرو

✔ پوسته پوسته شدن ناحیه ابرو

 

برای خواندن مقاله عوارض هاشور ابرو  اینجا را کلیک نمایید.

 

قیمت ریمل ابرو

قیمت ریمل ابرو به نوع برند آن و کیفت آن بستگی دارد هرچه کیفیت ریمل و ماندگیاری آن بهتر باشد مسلما قیمت آن بیشتر خواهد بود.

 

مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر در زمینه انواع تاتو ها فعالیت دارد این مجموعه کی از بهترین مجموعه ها در زمینه تاتو می باشد و با علم روز انواع تاتو ها را انجام می دهد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاع از نحوه عمکرد تهران تاتو با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ابرو در تهران 

زیر نظر متخصص هاشور ابرو ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
Article Name
ریمل ابرو
Description
ریمل ابرو چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button