دوره آموزش کراتیه مو


دوره آموزش کراتیه مو

بسیاری از خانم ها برای داشتن مو های صاف و خوش حالت و یا خلاص شدن از مو های فر و مجعد خود از روش کراتینه مو استفاده می کنند. اما کراتین چیست؟ اگر شما موهای وز و یا فری دارید به این دلیل است که کراتین به مقدار کافی در موهایتان موجود نیست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کراتین نام پروتئینی است که در موهایتان موجود است. در واقع کراتین موجب خوش حالت شدن مو و صاف شدن آن می شود. در ادامه این مقاله با آموزش کراتینه مو همراهتان هستیم.

 

دوره آموزش کراتینه مو 

تهران تاتو سنتر یکی از بهترین مراکز در برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه کراتینه مو می باشد این مجموعه با استفاده از بهترین مربیان کار بلد به هنر جویان عزیز، آموزش کراتینه مو را با بهترین و جدید ترین متد روز دنیا یاد می دهد. جهت کسب اطلاع از نحوه برگذاری کلاس ها و دوره های آموزش کراتینه مو می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با تهران تاتو سنتر تماس بگیرید.

 

آموزش کراتینه مو در تهران 

برگذاری دوره های آموزش کراتینه مو توسط سالن زیبایی تهران تاتو سنتر با حرفه ای ترین مربیان برگذار می شود. این مجموعه جهت آموزش به هنر جویان عزیز از متدهای روز دنیا استفاده می کند.

دوره تخصصی آموزش کراتینه مو

زیر نظر اساتید حرفه ای کراتینه مو

 

 

جهت مشاوره یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید:

خرید مواد کراتینه مو

در گام اول باید به خرید مواد کراتینه مو دقت کنید و از اصل بودن برند کراتینی که تهیه می کنید اطمینان حاصل کنید. دقت داشته باشید که برند های تقلبی هیچ تاثیری بر صاف و تقویت شدن موهایتان نخواهند داشت. لذا کراتین را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

بعد از خریدن کراتین، در مرحله بعد برای آغاز باید موهایتان را به خوبی شستشو کنید.

تذکر: بعد از انجام کراتین تا 72 ساعت نباید موهایتان را شستشو کنید.

بعد از شستشو باید موهایتان را خشک کنید. دقت داشته باشید که اگر تصمیم به کراتینه کردن به شکل برزیلی هستید، نباید مو را کاملا خشک کنید. به طوری که موهایتان در نهایت کمی نم داشته باشد. ولی اگر می خواهید از کراتینه برای تقویت مو استفاده کنید، آن را کاملا خشک نمایید.

گام بعدی تقسیم کردن مو است. در این قسمت باید به حجم موهایتان توجه کنید. اگر حجم مو کم باشد آن را به بخش های کمتری تقسیم کنید. غالبا موها را به 5 الی 7 بخش تقسیم بندی می کنند.

در مرحله  بعد، مواد کراتین را در یک ظرف ریخته و با استفاده از یک فرچه آن را به میزان لازم به موهایتان بمالید. دقت داشته باشید که مواد کراتینه نباید با ریشه موهایتان برخورد داشته باشد.

تذکر: توصیه می کنیم مواد کراتینه را با فاصله ی حداقل 2 سانت از ریشه به موهایتان بمالید.

بعد از اتمام کار، سر و موهای خود را به وسیله ی یک نایلون بپوشانید. مدت زمان تاثیر کراتین به جنس موهایتان بستگی دارد. به طور کلی ما 45 تا 50 دقیقه را برای افراد دارای موهای وز و مجعد، 30 تا 35 دقیقه برای افراد دارای موهای معمولی در نظر می گیریم.

در مرحله بعد، بعد از گذشت زمان مناسب طبق جنس موهایتان، شروع به خشک کردن مو کنید. دقت داشته باشید که نباید قبل از خشک کردن موهایتان را شستشو کنید. (اگر در دستور مواد کراتینه شستن مو در این مرحله ذکر شده باشد، باید مو هایتان را بشویید).

در گام بعدی و گام آخر باید موهایتان را به وسیله ی یک اتو کاملا صاف کنید. در این قسمت نیز موهایتان را دسته بندی کنید تا کارتان آسان شده و بعد شروع به اتو کشی کنید. سعی کنید اتو کشی را شش تا هفت بار تکرار کنید. سعی کنید ریشه های مو خود را به صورت ضربه ای اتو کنید و نوک مو ها را به دلیل ظرافت بیشتر با سرعت بیشتر اتو کرده و اتو را بیش از حد بر روی نوک مو نگه ندارید. و اما ساقه های مو را با کمی مکث و فشار اتو کشی کنید. اگر موهایتان آسیب دیده است درجه حرارت 200 و اگر موهای معمولی دارید، درجه حرارت 200 تا 220 را برای اتو کشی انتخاب کنید.

 

 

آموزش خصوصی کراتینه مو 

تهران تاتو سنتر برای هنر جویان عزیز به صورت خصوصی و تخصی نیز دوره های آموزش کراتینه مو را برگزار می کند. آموزش تخصصی کراتینه مو یکی از آموزش هایی می باشد که توسط ما برای متقاضیان عزیز انجام می شود.

آموزش کراتینه مو صاف 

در آموزش کراتین صافی مو قصد داریم چند مورد بسیار مهم در رابطه با طولانی تر کردن اثر کراتین بر موهایتان را آموزش دهیم.

مورد اول: بعد از کراتینه کردن تا 72 ساعت موهایتان را شستشو نکنید.

مورد دوم: دقت داشته باشید زمانی که قصد خشک کردن مو هایتان را دارید از دمای پایین سشوار استفاده کنید. چرا که استفاده از دمای بالا ماندگاری کراتین را کاهش می دهد.

مورد سوم: بعد از کراتینه موهایتان را باز گذاشته و حداقل تا 2 روز از کش و یا گیره برای بستن مو استفاده نکنید.

مورد چهارم: دقت داشته باشید که مو هایتان را به آرامی شستشو کنید.

مورد پنجم: بعد از انجام کراتینه برای شستن مو ها از شامپو ی فاقد سولفات استفاده نمایید.

 

آموزش کراتینه مو برای مردان

مرکز تهران تاتو سنتر با ارائه ی بهترین خدمات در همه ی زمینه ها، از جمله کراتین مو برای مردان در خدمت همشهریان عزیز می باشد. با کیفیت ترین خدمات، ماهر ترین کادر، مناسب ترین قیمت ها، همگی در مجموعه تهران تاتو سنتر.

آموزش کراتین سرد

بانوانی که بر اثر استفاده ی زیاد از دکلره و رنگ های مختلف باعث آسیب رساندن به مو هایشان شده اند، می توانند از کراتین سرد به عنوان یک روش مفید برای تقویت و در واقع احیا کردن موهای خود استفاده کنند. کراتین سرد برای ترمیم مو های بسیار آسیب دیده  استفاده می شود. باید بدانید که این نوع کراتین مو ها را صاف نمی کند و همچنین بعد از استفاده نیز نباید مو را اتو کشی کنید. کراتین سرد را به راحتی می توانید در خانه نیز استفاده کنید. در این قسمت می خواهیم با آموزش کراتین سرد با شما عزیزان همراه باشیم.

در آغاز با توجه به حجم مو های خود مقدار کراتینی که لازم است را خریداری کنید. برای شروع موهایتان را به وسیله شامپو شستشو کنید. زمانی که موهایتان نم دار است، مواد کراتینه را روی آن به مقدار لازم بمالید و سپس به وسیله ی یک کلاه سر را پوشش دهید. این کلاه باید به مدت 35 دقیقه روی سرتان بماند. و در این زمان هر پنج دقیقه سعی کنید یک دقیقه سشوار را بر روی موهایتان بگیرید تا کراتین به خوبی در مو نفوذ کند.

 

آموزش کراتین مو زنانه

مرکز تهران تاتو سنتر علاوه بر انجام خدمات آرایشی، آماده ی انجام هرگونه آموزش از جمله آموزش کراتین مو زنانه و انواع آموزش های درخواستی شما عزیزان است. رضایت و اعتماد شما به این مجموعه، افتخار ماست.

 

آموزش اکستنشن مو با چسب کراتین

برای آموزش اکستنشن مو با چسب کراتین، ابتدا باید بدانیم که اکستنشن چیست؟ در روش اکستنشن، می توانید مو هایی را به میزان دلخواه به مو های خود اضافه کنید تا موهایتان بیشتر و در نتیجه ظاهرتان جذاب تر به نظر برسد. توصیه می شود قبل از انجام اکستنشن به برند محصولی که استفاده می کنید دقت کنید. بسیاری از افراد دارای ریزش مو، طاسی و یا نازک بودن مو های خود از روش محبوب اکستنشن مو استفاده می کنند. اکستنشن مو با روش های متنوعی انجام می شود. اما در اینجا سعی داریم به آموزش اکستنشن مو با کراتین را بپردازیم.

این روش به افرادی توصیه می شود که دارای موهای بسیار کم پشت و ضعیفی هستند. این چسب را بالاتر از ریشه های مو می مالند و در گام بعد مو های اکستنشن را بر روی آن می گذارند. در مرحله بعد به کمک گیره مو های مصنوعی و طبیعی را به هم می فشارند تا به هم بچسبند. امیدواریم از این مقاله  آموزش گام به گام کراتین مو و همچنین مطالب مفیدی را آموخته باشید.

 

کلاس کراتینه مو

جهت ثبت نام در کلاس های کراتینه مو تهران تاتو سنتر می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کنید و اطلاعات مربوطه را بدست آوردید. هدف اصلی این مجموعه برگزاری کلاس های پر محتوا و به روز می باشد.

 

مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی از قبیل آموزش میکرو پیگمنتیشن، هاشو ابرو، میکاپ چشم، خدمات عروس ، آموزش کاشت ناخن، کراتینه مو و … برای بانوان عزیز به بهترین و امن ترین روش های ممکن جهت رسیدن به زیبایی دائمی می باشد.

دوره تخصصی آموزش کراتینه مو

زیر نظر اساتید حرفه ای کراتینه مو

 

 

جهت مشاوره یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید:

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
آموزش کراتین مو
Description
آموزش کراتین مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button