درباره تهران تاتو سنتر

_

مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر با مدیریت شقایق منصوری با بیش از ده سال سابقه کاری، ارائه دهنده کلیه خدمات برای بانوان عزیز اعم از خدمات زیبایی و درمانی که بهترین روش و امن ترین روش برای بدست آوردن زیبایی دائمی می باشد.

زیبایی بر اساس آناتومی صورت انتخاب می شود و هر کسی بر اساس چشم ابعاد بینی، پهنایی پیشانی و فاصله ی چشم ها از هم طرح ابروی مخصوص به خود را باید داشته باشد که به مرور زمان یا ابرو ها ریخته شده یا افتادگی ایجاد شده که در این مرکز با اطمینان می توان بهترین طرح را برای صورت عزیزان انتخاب کرد.

رنگ در پوست های مختلف ننیجه ی مختلفی می دهد؛ در بعضی از افراد طوسی، قرمز کبود می شود. ما با استفاده از بهترین مواد و با بروزترین علم به نوع پوست عزیزان دقت کرده و بر اساس رنگ پوست افراد، رنگ مورد نظر اتخاب می شود.

با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا دستگاه،  میکرو نانو با بالا ترین درصد سلامت زیر نظر وزارت بهداشت انجام داده می شود و بر اساس تمامی موارد ذکر شده در کل بهترین و بالا ترین کیفیت کار برای عزیزان ارائه می دهیم.

در این مرکز می توانید پا به پا با پیگمنتر جلو رفته ، از طراحی رنگ گرفته تا اجرا و تمامی موارد دیگر، زیر نظر شما و با پیشنهاد های پیگمنتر با بالا ترین درصد رضایت مشتری انجام می گیرد.

با توجه به اینکه امروزه همه به سمت حالت طبیعی داشتن پیش می روند و به دنبال مرکزی برای این هستند که با اطمینان کامل ار طرح و رنگ و به بهترین شکل و متناسب با اناتومی چهره خود، بهترین نتایج را داشته باشند.

میکروپیگمنتیشن روشی است که می توان به وسیله ی آن بهترین نتیجه را برای همیشه به همراه داشت. در اصل با این روش کاشت رندانه های مجاز با کمترین آسیب به لایه های مجاز انتقال داده شده و به صورتی که در زیر پوست ماندگار بوده و تغییر رنگ ندهد.

میکروپیگمنتیشن در حوزه ی پزشکی کاربرد های بسیاری دارد؛ از این روش می توان عارضه هایی که به سبب بیماری هایی ایجاد می شود و پس از درمان ناقص شده یا تغییر حالت داده اند را ترمیم کرد.

 

در مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران با بهترین و به روز ترین دستگاه های موجود در ایران و اروپا انجام می شود که علاوه بر بهداشت بالا و مجوز های مربوطه از اداره بهداشت از دقت و ظرافت بالایی بر خوردار است این دستگاه با سر کارتریج های مخصوص بسیار ظریف و دقیق باعث کاشت رنگ در لایه ی مجاز پوست شده بدون انکه پارگی یا کبودی در موضع انجام کار شود.

با استفاده از این روش و دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو میتوان دقیق ترین و ظریف ترین خدمات ابرو چشم لب را ارایه داد با این دستگاه میتوان نواحی خالی شده شسر را نیز پر کرد تابه کف سر را به صورت پر پشت تر نمایش دهد.

میکروبلیدینگ نیز روشی دیگر از خدماتی است که در این مرکز انجام میشود این روش کاملا به روش دستی ا با قلم مخصوص انجام کیشود که باعث میشود قدرت مانور بیشتری برای کشیدین تار های بسیار نازک و دقیق کاملا همانند ابرو طبیعی را دارا بود.

خدمات ابرو

_

میکروپیگمنتیشن

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

میکروبلیدینگ

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

خدمات مژه

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

خدمات مژه

_

کاشت مژه

لیفت مژه

لمینت مژه

کلینیک زیبایی تهران تاتو سنتر

_

باید توجه داشت که تمامی خدمات با مشاوره کاملا دقیق به صورت حرفه ای انجام میگیرد بر اساس سابقه ی پوستی رنگ پوست و اناتومی چهره.

همچنین این مرکز میتوان از بقیه خدمات از جمله کاشت مژه و لمینت مژه نیز استفاده کرد.

کاشت مژه به وسیله ی همه نوع مژه با توجه بزرگی و کوچکی چشم و فاصله ی چشم ها انجام می شود.

96%

میکروپیگمنتیشن

87%

میکروبلیدینگ

92%

کاشت مژه

95%

لیفت مژه

97%

لمینت مژه


Call Now Button