تاتو ابرو در تهران


تاتو ابرو در تهران

در دوران باستان و مصر خالکوبی طرفدران زیادی داشت و از خالکوبی برای زیبایی و ارتباط برقرار کردن با همدیگر استفاده می کردند، در واقع خالکوبی یک نوع زبان صحبت باستانیان بود و برای مصریان هم به عنوان زینت و زیبایی به کار می رفت. امروز از تاتو ابرو برای زیبایی استفاده می کنند که پیشرفته تر از خالکوبی های قدیم می باشد.  تاتو ابرو یکی از روش های آرایش دائمی ابرو است و این هنر کمک می کند، و به افراد این امکان را می دهد تا همیشه بطور دائم آرایش داشته باشند.

 

بهترین تاتو ابرو در تهران

یک روش درمانی برای افرادی است که به دلایل مختلف ابروی خود را از دست داده اند و برای طبیعی بنظر رسیدن ابرو بهتر است مطابق با فرم ابرو، قسمت هایی از ابرو که خالی بنظر می رسد با کمک این روش ابرو را پر کنند.به این نکته باید توجه شود که  ابرو بی هدف تاتو نشود چون باعث می شود ابرو مصنوعی به نظر رسد ولی زمانی که تاتو ابرو در جهت ابرو، فقط جاهای که ابرو خالی است، پر شود ابرو طبیعی تر و زیبا تر به نظر می رسد. روش تاتوبه این شکل است، پوست را با استفاده از سوزن های مخصوص این کار که بسیار ظریف هستند سوراخ می کنند و رنگ مورد نظر را به قسمت های عمیق پوست تزریق می کنند.  

 

انواع تاتو ابرو

هاشور ابرو

سایه دائمی ابرو

ترکیب سایه و هاشور ابرو

 

هاشور ابرو

در روش هاشور ابرو یا هاشور مویی ابرو، با استفاده از سوزن های یک بار مصرف خطوطی بسیاز ظریف هم جهت با تار موی ابرو رسم می کنند تا ظاهری بسیار طبیعی به ابرو دهند. هاشور ابرو به دلیل طبیعی تر بودن حالت آن بسیار پر طرفدار است .هاشور ابرو به شش دسته اصلی تقسیم می شود :1-هاشور طبیعی 2- هاشور ابروی کرکی 3-هاشور ابروی خطی 4- هاشور ابروی دو بعدی (هاشور ابروی دخترانه ) 5-هاشور ابروی سه بعدی (هاشور ابروی تیغ ماهی ) 6- هاشور ابروی هایلایت

هاشور ابرو خطی

به هاشور ابروی کلاسیک هاشور ابرو خطی نیز می گویند، طراحی این نوع هاشور به این شکل می باشد که تمامی خطوط ایجاد شده به سمت بالا می باشد و و دم ابرو را خمیده می کشند این نوع از هاشور ابرو طرفداران زیادی دارد.  هاشور خطی ابرو برای کسانی که به هاشور ابرو اسپرت علاقه دارند بسیار مناسب است.

هاشور ابرو دو بعدی یا دخترانه

هاشور ابرو دو بعدی یا هاشور ابرو دخترانه برای کسانی مناسب است که  که دوست دارند زیر ابرو های خو را خط بیندازند. درهاشور دو بعدی یا هاشور ابروی دخترانه جهت خطوط ابرو ها رو به بالا هستند. وانتهای ابرو نیز خطوط هاشور همگی رو به پایین زده می شود.

هاشور ابرو سه بعدی

در روش هاشور ابرو سه بعدی  جهت خطوط ابروها به شیوه ای زده می شود تا خطای دید بر روی ابرو ها ایجاد شود و در نهایت ابرو به شکل  یک فلش دیده شود.

 

سایه دائمی ابرو

تاتو سایه ابرو به سه روش

  • سایه دائمی ساده
  • سایه مخملی ابرو (شیدینگ ابرو)
  • سایه طبیعی ابرو، ا جرا می شود.

 

در روش تاتو سایه ساده ابرو تمام ابرو به صورت یک دست تاتو می شود ولی در روش تاتو سایه مخملی ابرو (شیدینگ ابرو) تمام سطح ابرو با نقاطی پوشیده می شود که این نقاط در قسمت تاج و بالای ابرو دارای تراکم کم و در انتهای ابرو دارای تراکم زیادی می باشند.

 کسانی که  ابروها ی  فانتزی دوست دارند می توانند از روش تاتو سایه طبیعی ابرو استفاده کنند. در روش تاتو سایه طبیعی ابرو،  ابرو حالت طبیعی خود را حفظ می کند در این روش بیشتر قسمت های انتهایی ابرو، مثل دم ابرو را  تاتو می کنند. این روش مناسب کسانی می باشد که برای اولین بار می خواهند از روش سایه ابرو استفاده کنند. 

ترکیب سایه و هاشور ابرو

کسانی که دنبال ابرو هایی با ظاهر کاملا طبیعی و بدون عیب و نقصی هستند می توانند از روش ترکیب سایه و هاشور ابرو استفاده کنند.  در این روش قسمت تاج و بالای ابروها  را با کمک هاشور ابرو  زیبا تر می کنند و دم و انتهای برو ها را با روش سایه ابرو زیبا تر می کنند. 

 

 

سه نوع روش برای انجام تاتو ابرو وجود دارد

تاتو ابرو به روش قدیمی

در تاتو قدیمی ابرو، ابرو شکل و فرم طبیعی نداشت و بیشتر شبیه به یک ابروی نقاشی شده بود. همچنین در این روش رنگدانه ها به عمق بیشتری از پوست نفوذ داده می شود که باعث ماندگاری و طول عمر بیشتر هاشور ابرو می شود. رنگ ابرو در تاتو های قدیمی بسیار تیر بود انجام تاتو های قدیمی همرا با درد زیاد بود. مراقب باشید که از این نوع ابرو ها برای هاشور کردن استفاده نکنید چون ممکن است ایجاد عفونت کند. 

 

تاتو ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

امروزه با پیشرفت علم دستگاه های بهتر و مدرن تری برای انجام انواع تاتو ایجاد شده تا متقاضیان هم از کیفیت کار راضی تر باشند هم درد کمتری احساس کنند. در روش میکروپیگمنتیشن ابرو به کمک دستگاه مدرن با ایجاد خطوطی در جهت تار موی ابرو فرد، ابرو هاایی کاملا طبیعی بوجود می آورند البته به علت اینکه رنگ در قسمت سطحی پوست نفوذ می کند ماندگاری کمتری دارد. 

تاتو ابرو به روش میکروبیلدینگ

میکرو بیلدینگ ابرو با استفاده از قلمی بلید نام دارد انجام می شود.  قلم بلید دارای سوزن های ردیف کنار هم چیده شده می باشد به کمک این سوزن های تیغ مانند رنگ را داخل سطح اولیه پوست تزریق می شود به صورت خطوطی هم جهت با تار های ابرو.  

انتخاب رنگ تاتو ابرو

بهترین رنگ برای تاتو ابرو یک یا دو درجه روشن تر از رنگ طبیعی موهای ابروی شما می باشد، برای ما ایرانیا بهترین رنگ قهوه ای تیره است. باید توجه داشت رنگی رو انتخاب کنید که مورد تایید بهداشت و سلامت باشد تا از بروز بیماری های عفونی و خطرناک پوستی جلوگیری شود. حتما از رنگ های ارگانیک و فاقد سرب استفاده شود.

مزیت های تاتوی ابرو

باعث صرفه جویی در زمان آرایش می شود. مراقبت و اصلاح ابروی تاتو شد خیلی راحت تر از ابرو طبیعی است همچنین نقص های ابرو را اصلاح می کند، مثلا اگر ابرو نیاز به قرینه شدن داشته باشد، اگر قسمت هایی از ابرو خالی باشد، ابرو کم پشت نظر برسد این نقص ها را اصلاح می کند. تاتو ابرو برای کسانی که دچار شکستگی ابرو، سوختگی ابرو یا هر مشکل ظاهری در ابروی خود باشد آن را رفع می کند. در کل ظاهری زیبا تر به چهره ی افراد می دهد و چهره را جوان تر و جذاب تر می کند.

 

عوارض تاتو ابرو

 در فرآیند تاتو ابرو، سوزن را در لایه ی سطحی پوست وارد می کنند که این کار باعث ورود میکروب به بدن می شود. 

رنگ‌های که در تاتو ابرو استفاده می شود امکان بروز حساسیت را برای برخی از انواع پوست ها ایجاد کند و پوست ملتهب شود وافراد دچار خارش می شوند. 

زمانی که تاتو ابرو انجام می دهید رنگی که  در ناحیه تاتو شده تزریق می شود توسط گلبول های سفید خون این رنگ بلعیده می شود بخصوص اگر از رنگ قرمز استفاده شده باشد.  همچنین در محل تاتو ممکن است کلوئید (برآمدگی در محل التیام زخم) ایجاد شود که افراد سیاه پوست بیشتر مستعد ابتلا به آن هستند.

تاتو ابرو امکان عفونت هست که باعث می شود قسمت تاتو شده مثلا ابرودچار التهاب شدید چشم، ابرو و پیشانی می‌شود

 

مرکز تاتو ابرو در تهران

تاتو ابرو را باید در سالن های آرایشی یا سالن های زیبایی که مجوز و مدارک لازم برای انجام تاتو ابرو را دارن انجام شود. مکانی که تاتو ابرو انجام می شود باید از نظر تمیزی و بهداشت بسیار مرتب و پاکیزه باشد و از وسایل یک بار مصرف و رنگ های با مجوز سازمان بهداشت استفاده کنند. تمام قسمت ابرو که تاتو می شود را باید کاملا ضد عفونی کرد. 

 

بهترین تاتو کار ابرو در تهران

به کسانی که کار تاتو ابرو انجام می دهند پیگمنتر می گویند.  پیگمنتر حرفه ای باید مدارک لازم را از سازمان فنی حرفه ای داشته باشد در ضمن یک پیگمنتر باید کارت بهداشت نیز داشته باشد. یک تاتو کار حرفه ای نباید درحین انجام کار  قسمتی که تاتو می کند دچار خونریزی شود یا افراد نباید هیچ دردی را احساس کنند. بهترین تاتو کار باید تمام نکات بهداشتی را رعایت کند.

چه کسانی برای تاتوی ابرو مناسب هستند ؟

افرادی که دارای ابروهای نازکی می باشند. افرادی که به علت مشکل ژنتیکی ابرو ندارند،  مادرانی که موقع زایمان ابرو هایشان ریخته ، کسانی که ابرو های شکسته دارند و همچنین اشخاصی که ابرو های کم پشت و خالی دارند.  

 

چه کسانی نباید تاتو ابرو انجام دهند ؟

مادران باردارو شیرده نباید هاشور ابرو انجام دهند در این دوران به علت تغییر هورمون ها در مادران باعث می شود رنگ پذیری ابروها بخوبی انجام نشود. اگر خیلی نیاز به انجام هاشور ابرو در این دوران داشتید بهتر است از رنگ های ارگانیک استفاده کنید.  در مدت زمانی که پریود هستید هم نباد هاشور ابرو انجام دهید چون رنگ پذیری ابرو ها کم می شود حتی ممکن است در این دوران رنگ ابرو ها  قرمز شود. اگر در ناحیه ی ابرو تزریق بوتاکس انجام داده اید بهتر است به مدت یک ماه صبر کنید بعد هاشور ابرو را انجام دهید در ضمن افرادی که سابقه ی بیماری خود ایمنی دارند باید به طور کلی هاشور ابرو را انجام ندهند.

آیا تاتو ابرو با درد همراه است

 بطور کلی تاتو ابرو نباید با درد یا خونریزی همراه باشد اما احساس درد با توجه به آستانه ی درد هر کس متفاوت است. هنکام انجام تاتو ابرو ممکن است کمی احساس درد کنید که بهتر است قبل از انجام تاتو ابرو قرص ژلوفن مصرف کنید .

پاک کردن تاتو ابرو

روش از بین بردن تاتو روش راحتی نیست و به زمان نیاز دارد ولی در کل می توان تاتو را از بین برد. در تاتو ابرو چون از چند رنگ متعدد استفاده می شود امکان پاک کردن آن بسیار مشکل است. برای پاک کردن رنگ های آبی تیره، سیاه، سبز لجنی از لیزر های کیو سوئیچ استفاده می شود.  برای پاک کردن رنگ سیاه نیاز به 8الی 20 جلسه درمانی است  و فاصله ی زمانی هر جلسه باید 45 روز باشد .

 

مراقبت بعد از تاتو ابرو

اقداماتی که باید قبل از انجام تاتو ابرو انجام داد

زمانی که می خواهید تاتو ابرو انجام دهید فراموش نکنید که قبل از انجام تاتوی ابرو با پزشک یا متخصص پوست تماس بگیرید تا مطمئن شوید این روش برای پوست شما مناسب است.

  بهتر است قبل از انجام تاتو از مصرف مواد کافئینی مانند چایی یا قهوه خوداری کنید 

 برای برنزه کرده از اشعه uv استفاده می شود مراقب باشد قیل از انجام تاتو از اشعه uv استفاده نکرده باشید. 

✔اگر لایه برداری پوست انجام داده اید تاتو انجام ندهید

از داروهایی که باعث تحریک پوست می شوند استفاده نکنید .

 در صورتی که لب های شما تبخال زد هر روز هر 8 ساعت یک بار قرص آلسیکلوویر مصرف نمایید. 

 بهتر از قبل از انجام تاتو ابرو قرص ضد حساسیت بنام سیتریزین مصرف کنید. 

 

اقداماتی که باید بعد از تاتو ابرو انجام دهید

❌ به مدت یک هفته از قرار گرفتن در جلوی نور خورشید به طور مستقیم  خوداری کنید.

❌  قبل از تاتو ابرو از قرص ستیریزن استفاده نمایید. 

❌ بهتر است روزی سه بار روی ابرو تاتو شده از کرم  ویتامین A چشم استفاده کنید

❌ از کندن و خاراندن پوست های ایجاد شده در محل تاتو ابرو جدا خودداری کنید.

❌ بلافاصله بعد از انجام تاتو ابرو برونزه نکنید، حداقل یک هفته فاصله داشته باشد.

❌ بعد از انجام تاتو ابرو به مدت ۱ هفته از رفتن به استخر خودداری کنید .

❌ از برنزه کردن یا قرار گرفتن در معرض نور فرابفش خوداری کنید.

❌ از داروهایی که باعث تحریک پوست می شود استفاده نکنید .

❌ زمانی که می خواهید تاتو ابرو انجام دهید از مصرف مواد کافئنی بپرهیزید.

❌ قبل از انجام تاتو ابرو از میکرودرم نباید استفاده کنید.

❌ 3 روز اول، از شستشویی ابروی تاتو شده خوداری کنید.

 

 

قیمت تاتو ابرو

قیمت تاتو ابرو با توجه به  محل کار و همچنین تغییر روش کار و  موادی که استفاده می شود متفاوت است.   طراحی مدل ابرو نیز در قیمت آن تاثیر دارد. اگر به هر دلیلی از تاتو خود ناراضی بودید برای پاک کردن تاتو ابرو نیز باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید. مهارت تاتو کار و تجربه آن روی قیمت تاتو ابرو تاثیر می گذارد. هر سوزنی که برای انجام  تاتو ابرو استفاده می شود و یا هر وسیله که استفاده می شود مثل دستکش یک بار مصرف، اسپری ضدعفونی کننده و مواد بی حس کننده نیز بر روی قیمت تاتو ابرو ذخیل هستند.  

 

Summary
User Rating
2 based on 7 votes
Service Type
تاتو ابرو
Description
تاتو ابرو در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button