بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران


بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

اگر می خواهید بعد از انجام هاشور ابرو، از ابروی خود راضی باشید باید سراغ بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران بروید. مرکز هاشور ابرو در تهران باید دارای یک سری ویژگی ها باشد که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که به سراغ مرکزی بروید که دارای مجوز رسمی برای انجام هاشور ابرو باشد در ضمن این مرکز باید از افرادی متخصص و با تجربه و حرفه ای استفاده کند تا بتوانند بهترین کیفیت کار را ارائه دهند. مراقب باشید که این مراکز از کارتریج های یک بار مصرف استفاده کنند. همچنین بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران باید دارای مکانی کاملا بهداشتی و تمیز باشند و از رنگ های مورد تایید وزارت بهداشت برای هاشور ابرو ا استفاده کنند.

مرکز هاشور ابرو در تهران

هاشور زدن ابرو ها چه فایده ای دارد؟

اگر ابرو های کم پشت یا نازکی دارید می توانید از هاشور ابرو استفاده کنید، هاشور ابرو به شما این امکان را می دهد که ابرو های کوتاه را بلند کرد و شکل و فرم دهید و چهره ای جذاب برای خود ایجاد کنید.

مرکز هاشور ابرو در تهران

بهترین هاشور کار ابرو در تهران

با استفاده از یک سری روش ها می توان بهترین هاشور کار ابرو در تهران را شناسایی کرد، به کسی که هاشور ابرو انجام می دهد پیگمنتر می گویند، یک پیگمنتر حرفه ای باید کارت بهداشت و مدرک آرایشی از سازمان فنی حرفه ای داشته باشد. پیگمنتر حرفه ای باید دارای خصوصیاتی نظیر حرفه ای بودن و با تجربه بودن همچنین دارای تخصص در شیوه صحیح کشش سطح پوست، قرار دادن سوزن، فشار مناسب دست، زاویه دستگاه و … را بلد باشد. استفاده از مواد با کیفیت و استاندارد در زمینه هاشور و تاتو ابرو نیز یکی دیگر از خصوصیات یک هاشور کار ابرو خوب می باشد.

مرکز هاشور ابرو در تهران

بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران

مرکز هاشور ابرو شقایق منصوری در شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات هاشور ابرو ، میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروبلیدینگ ابرو و … با بهترین کیفیت و قیمت های مناسب برای شما عزیزان می باشد. کافی است با شماره ما که در سایت درج شده است تماس بگیرید و از مشاوره تلفتی و تعیین وقت حضوری استفاده نمایید.

مرکز هاشور ابرو در تهران

بهترین مرکز هاشور ابرو در شمال تهران

مرکز هاشور ابرو شایق منصوری در شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات هاشور ابرو ، میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروبلندینگ ابرو و … با بهترین کیفیت و قیمت های مناسب برای شما عزیزان می باشد. کافی است با شماره ما که در سایت درج شده است تماس بگیرید و از مشاوره تلفتی و تعیین وقت حضوری استفاده نمایید.

در مرکز هاشور ابرو شقایق منصوری کلیه خدمات زیبایی مژه مانند کاشت مژه ، لیفت مژه و لمینت مژه به صورت تخصصی انجام می شود. همچنین ارائه خدمات هاشور ابرو به روش فیبروز یکی دیگر از خدمات مرکز هاشور ابرو در تهران شقایق منصوری می باشد.

مرکز هاشور ابرو در تهران

انواع هاشور ابرو در بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

هاشور ابرو کرکی

✔ هاشور ابرو تیری دی یا هاشور ابرو سه بعدی

✔ هاشور ابرو تارمویی

✔ هاشور ابرو تیغ ماهی

مرکز هاشور ابرو در تهران

مراقبت بعد از هاشور ابرو

❌ برای مدت زمان پنج روز از پماد چشمی برای استریل کردن ابرو های خود استفاده کنید این کار را روزی سه بار انجام دهید.

❌ ابرو های خود را به مدت سه روز شستشو ندهید، بعد از این سه روز هم ابرو های خود را به آرامی شستشو دهید.

❌ زمانی که هاشور ابرو انجام داده اید تا یک هفته استخر نرید

❌ سعی کنید تا زمانی که زخم های شما بهتر نشده است در معرض آفتاب قرار نگیرید

❌ از کندن پوسته ها و زخم خودداری کنید

عوارض هاشور ابرو

اگر در زمان انجام هاشور ابرو موارد بهداشتی را رعایت نشود دچار بروز بیماری هایی نظیر هپاتیت و ایدز می شود

برای انجام هاشور ابرو باید از رنگ های استاندارد استفاده شود تا باعث ایجاد آلرژی نشود.

هاشور ابرو نباید با درد و خونریزی همراه باشد اگر دچار خونریزی شدید حتما به متخصص خود مراجعه کنید.

مرکز هاشور ابرو در تهران

قیمت هاشور ابرو در تهران

عوامل مختلفی در تعیین قیمت هاشور ابرو نقش دارند مثل موادی که استفاده می شود، مواد استاندارد قیمت زیادی دارند و افراد سود جو برای سود بیشتر از مواد تقلبی استفاده می کنند تا هزینه کمتر شود. پیگمنترهای حرفه ای و با تجربه هزینه ی دستمزد بالایی دارند. جهت دریافت قیمت، مشاوره یا تعیین وقت حضوری با شماره ما در سایت تماس حاصل نمایید.

مرکز هاشور ابرو در تهران

Summary
User Rating
3 based on 17 votes
Service Type
هاشور ابرو در تهران
Description
بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button