بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو


بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو

بسیاری از افراد ابروهای کم پشتی دارند و یا می خواهند ابرو های خودشان کمی پر پشت تر از حالت فعلی خود باشد. راه های زیادی برای امتحان کردن وجود دارد. برخی از لوازم آرایشی مخصوص ابرو استفاده می کنند که البته این راه علاوه بر هزینه و وقتی که می برد بصورت مقطعی بوده و پاک می شود. یکی از راه هایی که امروزه افراد زیادی در سراسر جهان برای فرم دهی به ابرو هایشان از آن استفاده می کنند، میکروبلیدینگ ابرو می باشد. این روش بسیار طبیعی جلوه می کند و بین آرایش های نیمه دائم طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ممکن است در این بین سوال های زیادی از قبیل ینکه میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ طبق چه مراحل و شرایطی انجام می شود؟ قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟ و غیره برایتان پیش بیاید. در ادامه به توضیح بیشتر این موارد می پردازیم.

 

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

 در این روش تاتو کار با استفاده از قلم مخصوصی که سر آن سوزن های متعددی هستند در سطح پوست تار به تار خط می اندازد. این خطوط در روی سطح پوست کشیده می شوند و بعد با استفاده از قلم رنگ مخصوص داخل شیار ها تزریق می شود. تمامی خطوط در جهت رویش ابرو های هر شخص مطابق با تار های طبیعی ابرو زده می شوند. البته سیر هاشور زدن دردی حس نخواهید کرد زیرا از قبل با مواد مخصوصتان  ابروهایتان سر شده است. میکروبلیدینگ با ایجاد یک کادر دور ابرو از شلوغ شدن آن جلوگیری می کند و یک نظم همیشگی به چهره تان می بخشد.

 

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

این روش بسیار طبیعیست و به دلیل آنکه تار به تار کشیده شده زیبا و فابریک دیده می شود. همچنین در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی می شود و لازم نیست برای کشیدن ابرو لوازم گران قیمت بخرید و یا مدت طولانی برای کشیدن ابرو تلاش کنید. این روش در واقع یک آرایش نیمه دائمی به شمار می رود و تا مدت ها شما را از آرایشگاه رفتن خلاص می کند.

 

چرا میکروبلیدینگ از تاتو گران تر است

میکروبلیدینگ دارای ظاهر بهتر و طبیعی تری نسبت به تاتو است. بیشتر انسان ها دوست دارند زیباییشان طبیعی باشد و از حالت های مصنوعی و ظاهری غیر طبیعی دور شده اند. میکر.بلیدینگ نسبت به تاتو امن تر، سازگار تر و به مراتب طبیعی تر است. میکروبلیدینگ ابرو در واقع خودش نوعی تاتو محسوب می شود اما تفاوت های مهم و جدی آن را از تاتو جدا می کند. در میکروبلیدینگ مانند تاتو تزریقات زیر پوست انجام نمی سود و درد و عوارض تاتو را ندارد. همجنین به دلیل خط های مویی که زده می شوند ابروهای هاشور خورده بسیار طبیعی تر و زیبا تر دیده می شوند.

ارائه با کیفیت ترین کار میکروبلیدینگ ابرو در تهران 

زیر نظر متخصص مژه ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

تفاوت قیمت میکروبلیدینگ صورت و میکروپیگمنتیشن صورت

میکروبلیدینگ راهکار تازه تری نسبت به میکروپیگمنتیشن  محسوب می شود. در میکروپیگمنتیشن هاشور ها با دستگاه زده می شوند و ظرافت روش اول را ندارند. لازم به ذکر است که دوام میکروبلیدینگ کمتر از میکروپیگمنتیشن است زیرا رنگ ها در لایه ی سطحی تری تزریق شده و زودتر کمرنگ می شوند و نیاز به ترمیم دارند. در واقع در شیوه ی میکروبلیدینگ رنگ دانه ها وارد غشای میانی پوست شده ولی در میکروپیگمنتیشن این نفوذ در غشای پوست رخ می دهد.   البته توجه کنید تاتوکار باید بسیار زبده و حرفه ای باشد.در صورت عدم وجود امکانات استاندارد و نبودن یک تاتوکار با مهارت بالا، مشکلاتی از قبیل عوارض پوستی، التهاب و ورم شدید و دیگر عوارض گاه جبران ناپذیر خواهد شد. تهران تاتو با بهترین دستگاه ها و بالاترین مهارت انواع خدمات زیبایی ابرو را به مشتریان عزیز عرضه می نماید.

 

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو متغیر است. با توجه به مدل و میزان ماندگاری هاشور ها و مقدار فاصله ی زمانی که بین هر ترمیم پیش می آید متفاوت است.

 

 

برای خواندن مقاله معایب میکروبلیدینگ اینجا را کلیک نمایید.

 

عوامل موثر در هزینه میکروبلیدینگ ابرو :

رنگ

رنگی که در تاتو استفاده می شود انواع مختلفی دارد. مثلا رنگ ارگانیک اگرچه سالم تر است اما ماندگاری کم تری دارد و در نتیجه هاشور های زده شده در مدت زمان کوتاهی محو می شوند و باید ترمیم هاشور ابرو صورت بگیرد. همین امر فاصله ی بین ترمیم ها را بیشتر کرده و هزینه ی آن را مقداری افزایش می دهد. همچنین رنگ های تیره ماندگاری بیشتری دارند و دیر تر محو می شوند. اگز رنگ هاشور ابروی شما تیره باشد مدت زمان بین دو ترمیم بیشتر می شود.

 نوع پوست

نوع پوست یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در مدت ترمیم و در نتیجه قیمت میکروبلیدینگ ابرو به شمار می رود. معمولا پوست های چرب قابلیت رنگ پذیری پایین تری دارد و هاشور های آن زودتر محو و کمرنگ می شوند و این دوره در پوست های خشک و مختلط طولانی تر است. البته برای رنگ پذیری پوست های چرب می توانید پیش از هاشور زدن اسکراپت پوست انجام دهید. با این حال حتما پیش از انجام این کار با تاتو کار خود صحبت کنید تا مشکلی پیش نیاید. بطور کلی هزینه ی تاتو و میکروبلیدینگ برای پوست های چرب به دلیل نیاز زودتر به ترمیم، مقداری گران تر خواهد بود.

مهارت تاتوکار

شاید این مطلب در ابتدا کمی اغراق آمیز به نظر برسد؛ اما در واقع مهارت کسی که تزریق رنگ را انجام می دهد بسیار مهم است. هرچه تاتوکار لایه های عمیق تری از پوست را برای تزریق رنگ هدف گیری کند، دوام هاشور ها نیز افزایش خواهند یافت.

 امکانات کلینیک یا مرکز

زمانی که همه ی مراحل در مرکز تخصصی و مطمعن انجام شوند و از بهترین دستگاه ها و مواد عالی برای هاشور ابرو استفاده شود و این کار توسط یک متخصص تاتو انجام گیرد، مدت ماندگاری افزایش پیدا می کند. تهران تاتو با بهترین متد های روز دنیا خیال شما را از رعایت استاندارد های لازم راحت می کند.

 

برای خواندن مقاله آموزش میکروبلیدینگ ابرو  اینجا را کلیک نمایید.

 

 نکته مهم در زمینه قیمت میکرو بلیدینگ ابرو 

در دوران حاملگی، شیر دهی و عادت ماهیانه اقدام به میکروبلیدینگ ابرو نکنید. در این دوره ها رنگ پذیری پوست بسیار پایین بوده و در صورت انجام تاتو یا هر نوع هاشور، در مدت کمی تار ها محو می شوند. بهتر است تا پایان دوران شیردهی در دوران بارداری و شیر دهی؛ و سه روز قبل و بعد از قاعدگی میکروبلیدینگ ابرو انجام ندهید. اگرچه هیچگونه خطری نخواهد داشت اما هزینه ی شما را برای ترمیم بالا می برد. برای اطلاعات بیشتر درباره ی انواع هاشور ابرو و بویژه قیمت میکروبلیدینگ ابرو و آگاهی از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

ارائه با کیفیت ترین کار میکروبلیدینگ ابرو در تهران 

زیر نظر متخصص مژه ،سرکار خانم شقایق منصوری

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

Summary
Article Name
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
Description
قیمت میکروبلیدینگ ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button