اکستنشن مو


اکستنشن مو

اکستنشن مو، موهای اضافه کردنی ای هستند که باعث حجیم شدن موها می شوند و در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارد.  افراد با توجه به نیاز فردی، نوع موها، بودجه، میزان بلندی موها می توانند از اکستنشن مواستفاده کنند. به طور کلی افزایش حجم و سایز مو را اکستنشن مو می گویند. افرادی که برای ظاهر چهریشان ارزش قائل هستند و آرزوی داشتن موهایی پر پشت را دارند، می توانند از اکستنشن مو استفاده کنند. مارک های اکستنشن مو در کیفیت آن موثر است. اکستنشن های مو در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارد. به اکستنشن های تولید شده در کارخانه ها اکستنشن های مصنوعی می گویند و به اکستنشن های ساخته شده از موی طبیعی انسان، اکستنشن های طبیعی می گویند.

مجموعه تهران تاتو سنتر یکی از بهترین مجموعه در زمینه های زیبایی می باشد. تهران تاتو سنتر  در زمینه هاشور ابرو، میکرو پیگمنتیشن ابرو  نیز فعالیت دارد.

 

 

انواع اکستنشن مو

اکستنشن مو مردانه

اکستنشن مو زنانه

اکستنشن مو طبیعی

اکستنشن مو با رینگ

اکستنشن مو با کراتین

 

اکستنشن های موی طبیعی

اکستنشن های موی طبیعی، به دلیل این که موی طبیعی انسان می باشد توجه مخاطب را بیشتر به خود جلب می کند. اکستنشن های موی طبیعی مانند موی خود فرد قابلیت رنگ پذیری، دکولره و … را نیز دارد. برای تشخیص اکستنشن طبیعی چند تار آن را آتش زده و در صورتیکه بوی سوختن مو داد، طبیعی می باشد.

خدمات تخصصی اکستنشن مو در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

 

اکستنشن های موی مصنوعی

در اکستنشن های موی مصنوعی، سایز آن را باید حداکثر ۳۰ سانتی متر بیشتر گرفت، مقدار بیش از این مو را سنگین کرده و باعث فشار به پوست سر و ریزش موهای سر و کم پشتی می شود.

 

بهترین روش اکستنشن مو

اکستنشن مو با روش های مختلفی انجام می شود در این قسمت ما بهترین روش های اکستنشن را به شما عزیزان معرفی می کنیم تا انتخاب نوع برایتان راحت تر باشد.

 

اکستنشن های کلیپسی

دلایل استفاده از اکستنشن های موی کلیپسی، ایمن بودن، به صرفه بودن از لحاظ مالی و نیاز به زمان کم می باشد. نحوه نگهداری اکستنشن های کلیپسی بدین صورت بوده که نبایستی هر روز مورد استفاده قرار بگیرد و باید هر از گاهی شسته شود. در هنگام استفاده از اکستنشن های کلیپسی نبایست هر بار در یک محل متصل شود زیرا باعث کشیده شدن روی پوست سر و در نتیجه ضعیف شدن موها می شود. اکستنشن های کلیپسی برای افرادی که دارای موهای بلند می باشند مناسب تر است زیرا در صورتیکه در جای مناسب قرار نگیرد دیده می شود.

 

اکستنشن های چسبی

از مزیت های استفاده از اکستنشن های چسبی، داشتن ماندگاری بیشتر در مقایسه با اکستنشن های کلیپسی، ایمنی اکستنشن های چسبی، دیده نشدن اکستنشن های بعد از اتصال به مو می باشد. نحوه مراقبت از اکستنشن های چسبی بدین صورت است که برای افزایش طول عمر این اکستنشن ها باید جداسازی آن با ملاحظه انجام شود. اکستنشن های چسبی، برای افرادی که دارای موهای کوتاه هستند مناسب می باشد. مراقبت های بعد از موها در این اکستنشن برای افراد دارای موهای بلند مشکل می باشد.

 

اکستنشن های با دوخت

از مزیت های استفاده از اکستنشن های با دوخت، این است که اکستنشن هایی که با استفاده از نخ مخصوص اکستنشن وصل می شود و حدود ۴ ماه دوام می آورد. این اکستنشن ها دارای ظاهری طبیعی می باشد و تا یکسال قابل استفاده بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. نحوه مراقبت از این اکستنشن های با دوخت بدین صورت می باشد که برای جلوگیری از هر مشکلی موها را مرطوب کرده و از نرم کننده ها استفاده کنید. این اکتنشن ها برای انواع موها و با هر اندازه ای مناسب است.

 

کلاه گیس

از دلایل استفاده از کلاه گیس ها می توان به قابلیت جدا سازی راحت آن اشاره کرد. استفاده از کلاه گیس راحت می باشد و از نظر مالی نیز صرف می کند. کلاه گیس ها بایستی هر ده روز شسته شوند. جهت شستن این کلاه گیس های طبیعی از نرم کننده ها و شامپوهای معمولی استفاده می شود. اما بهتر است که از حالت دهنده ها برای آن استفاده نشود. و در هنگام شستشوی آن نباید از آب گرم استفاده کرد زیرا آب گرم تارهای مصنوعی کلاه گیس را ذوب می کند. در کل کلاه گیس ها برای همه مناسب می باشد.

 

 

عوامل موثر در انتخاب اکستنشن های مو

لازم است با توجه به نیاز خودتان اکستنشن مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اولین نکته در انتخاب اکستنشن، میزان دوام آن می باشد. ممکن است اکستنشن های ارزان قیمت اوایل خوب باشد ولی به زودی خراب می شود. بهتر است قبل از خرید اکستنشن ها در مورد نوع آن اطلاعات کافی را کسب کنید. از عامل دیگری که بر انتخاب اکستنشن تاثیر می گذارد نزدیکی رنگ اکستنشن به رنگ مو می باشد.

 

 

نکات موثر در مراقبت از اکستنشن های مو

برای مراقبت از اکستنشن های مو و طولانی شدن عمر آن لازم است نکات زیر را رعایت کنید:

جهت عمر بیشتر اکستنشن ها آن ها را با شانه های دانه درشت مرتب کنید.

نکته بعدی جهت افزلیش عمر اکستنشن ها، قرار نگرفتن در معرض نور آفتاب و آلودگی هوا می باشد.

از مراقبت های بعدی عدم استفاده از هدبند، روبان، کلیپس و از این قبیل می باشد زیرا باعث شل شدن اکستنشن مو می شود.

پاک کردن مرطوبی روی موها، از عواملی است که بر افزایش عمر اکستنشن ها اثر می گذارد.

همچنین با روغن زدن روی اکستنشن ها هفته ای یکبار، باعث درخشندگی آن شوید.

 

 

مدت زمان ماندگاری اکستنشن های موی 

مدت زمان ماندگاری اکستنشن های موی طبیعی، با در نظر گرفتن موی سر فرد بین ۳ تا ۶ ماه متغیر می باشد. اما لازم است هر ۴۵ روز یکبار توسط پزشک ترمیم گردد. همچنین مدت زمان ماندگاری اکستنشن های موی مصنوعی، با توجه به جنس این اکستنشن ها بین ۳ الی ۴ ماه متغیر می باشد.

فوایده اکستنشن مو

از مهم ترین مزایای اکستنشن های موی طبیعی می توان به زیبا و طبیعی بودن آن اشاره کرد.  و از مهم ترین مزایای اکستنشن موی مصنوعی می توان به رنگ پذیری بدون محدودیت آن اشاره کرد.

 

تفاوت اکستنشن های موی طبیعی با اکستنشن های موی مصنوعی

 تفاوت های اکستنشن های موی طبیعی با اکستنشن های موی مصنوعی به شرح زیر می باشد.

اکستنشن های طبیعی در مقایسه با مصنوعی دوام بیشتری دارند.

قیمت اکستنشن های مصنوعی در مقایسه با طبیعی ارزان تر می باشد.

اکستنشن های مصنوعی به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

 

عوارض اکستنشن مو

از مضرات اکستنشن مو می توان گفت که برای طولانی مدت به موهای شخص آسیب وارد می کندو اگر در زمانی که اکستنشن بر روی موهای شما قرار دارد به خوبی از آن مراقبت نکنید ممکن است موی خود فرد شروع به ریزش کند و حالت موخوره بگیرد.

 

نحوه استفاده از اکستنشن مو

قبل از استفاده از اکستنشن ها، ابتدا سر خود را با شامپو شستشو داده تا موها عاری از هر گونه چربی و مواد آرایشی بشوند. در مرحله بعدی جهت نصب اکستنشن مو، لازم است ۷ تا ۱۰ سانتی متر طول موها باشد. هر میزان مو بلند تر باشد نصب آن نیز راحت تر است.

انواع آموزش اکستنشن مو

تهران تاتو سنتر در زمینه آموزش نیز فعالیت دارد و برای هنرجویای عزیز دوره های آموزشی اکستنشن مو بر گزار می کند که این دوره ها شامل:

آموزش اکستنشن مو با لیزر

آموزش اکستنشن مو با دوخت

آموزش اکستنشن مو با گیره

 

قیمت اکستنشن های مو

هزینه اکستنشن های مو، با توجه انتخاب مخاطب متفاوت می باشد. هزینه اکستنشن های مو با در نظر گرفتن نوع آن، سایز، مدل نصب و … تعیین می شود.

 

مرکز زیبایی تاتو سنتر تهران دارای بیش از ۱۰ سال سابقه خدمات زیبایی از جمله هاشورابرو، خدمات عروس، کاشت ناخن، کراتینه مو و … و با مدیریت شقایق منصوری آماده خدمت رسانی به بانوان عزیز می باشد.

خدمات تخصصی اکستنشن مو در مرکز زیبایی تهران تاتو سنتر

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

 

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
اکستنشن مو
Description
اکستنشن مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button