آموزش کاشت ناخن


آموزش کاشت ناخن

داشتن ظاهر یکدست، زیبا و مرتب بودن ناخن ها نقش بسیار زیادی در افزایش اعتماد به نفس بانوان دارد. به تزیین ناخن و آرایش آن کاشت ناخن گفته می شود که ناخن کار ها به روش های مختلفی ناخن مصنوعی را با ماندگاری بالا روی ناخن طبیعی می چسبانند. در آموزش کاشت ناخن سه روش را به هنرجو آموزش می دهند که شامل: کاشت ناخن قالبی، پودری و ژله ای است.

از دیگر خدماتی که تهران تاتو سنتر ارائه می دهد میکاپ چشم، کراتینه مو ، هاشور ابرو و …  می باشد.

 

آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد

در دوره ی مبتدی آموزش کاشت ناخن ابتدا باید شیوه های حفظ بهداشت ناخن به هنرجو آموزش داده شود. استفاده کردن از ضد قارچ به منظور جلوگیری از تولید بیماری در این نقاط ضروری است. ضمن اینکه تمام ابزار های مورد استفاده به دلیل ارتباط داشتن با پوست باید ضدعفونی شوند. در مرحله عملی مواردی از قبیل: شیوه های کاشت ناخن و مزیت های آن ها، چگونگی سوهان کشی و حرکت صحیح سوهان کشی، اندازه مناسب فشار، شیوه ی حرکت صحیح دست به سمت گوشه های ناخن به هنرجو آموزش داده می شود. همچنین هنرجو در دوره پیشرفته آموزش کاشت ناخن این موارد را تحت نظر مربی ماهر آموزش می بیند: یادگیری انواع مختلف کاشت شاین، بیبی بومر، پودر کریستالی، هلویی، کاشت میکس و قالب، کاشت گریم، کاشت با پودر رنگی و لیکویید، کاشت با فرمر و نحوه چسباندن فرمر، کاشت فرنچ ثابت، آموزش مدل طراحی و ژلیش کردن ناخن.

آموزش تخصصی طراحی و کاشت ناخن در تهران

زیر نظر متخصص زیبایی و کاشت ناخن

 

جهت مشاوره یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید

 

 

آموزش کاشن ناخن با مدرک بین المللی در تهران 

تهران تاتو سنتر یکی از معتبر ترین مراکز برگزاری دوره های آموزشی کاشت ناخن در تهران می باشد. این مجموعه تلاش دارد که تمام فوت و فن های کاشت ناخن را به بهترین نحو آموزش دهد و در پایان دوره مدارک معتبر به هنر جویان خود جهت اتمام کار ارائه می دهد. انواع روش های کاشت ناخن در مرکز تهران تاتو سنتر به هنر جویان عزیز آموزش داده می شود شامل صفر تا صد تمام دوره ها و آموزش های کاشت ناخن می باشد که عبارتند از:

آموزش کاشت ناخن با پودر هلویی

آموزش کاشت ناخن با ژل

آموزش کاشت ناخن با قالب

آموزش کاشت ناخن پا

آموزش کاشت ناخن با پودر

 

 

آموزش کاشت ناخن هلویی

کاشت ناخن به روش های متفاوتی انجام می شود که در بین افراد یکی از پر طرفدار ترین آن ها روش کاشت ناخن هلویی است. این نوع کاشت کار فرد را ساده تر می کند و در آن لزومی به لاک زدن نیست، چرا که بالقوه دارای رنگ است. یکی از مزیت های آن برای افرادی که صدف ناخن آن ها کوتاه است این است که در این روش کاشت می توانند صدف ناخن خود را به  وسیله ی پودر هلویی پوشش دهند. به منظور  کاشت ناخن هلویی پس از ترکیب شدن مایع مخصوص یا همان لیکوئید و مواد پودر، بر روی ناخن های فرد زده می شود و باعث ایجاد یک لایه محافظتی مناسب و زیبا بر روی ناخن می شود. به طور معمول استفاده از تیپ در کاشت ناخن موجب ایجاد یک حالت دو رنگی بر روی صدف ناخن فرد می شود. یکی از مزیت های کاشت ناخن هلویی باعث ایجاد سطح یکدست و صاف و همچنین پوشاندن دو رنگی در صدف ناخن است. اگر می خواهید کاشت ناخن تان بسیار طبیعی به نظر برسد، روش هلویی برای این کار گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. به علاوه اینکه باید به مهارت و تجربه ی فرد ناخن کار نیز توجه داشت. توصیه می شود که قبل از کاشت ناخن از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید و در صورت  عفونت آن را درمان کنید و پس از آن اقدام به کاشت کنید. انواع کاشت ناخن هلویی شامل:  کاشت ناخن با پودر معمولی،  کاشت ناخن با پودر هلویی.

 

 

آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر 

این روش کاشت دارای طراحی های بسیار متنوع و زیبایی همانند سایر کاشت ها است. از جمله ی آن می توان به فرنچ، ساده، اکلیکی و شاین اشاره کرد. در ادامه می خواهیم به آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر بپردازیم. در ابتدا به وسیله ی مانیکور خشک، ناخن را آماده سازی می کنیم. در مرحله ی بعد از زیر سازی صافی و براقی ناخن را کاملا از بین ببرید، بر روی ناخن خط و خش بیندازید. به این دلیل این کار را انجام می دهیم که کاشت ما طبیعی تر جلوه کرده و برجستگی زیر کاشت ناخن را از بین ببریم. در مرحله ی بعد باید تیپ مناسب را انتخاب کنید و بر روی ناخن های فرد بچسبانید. به منظور گرفتن چربی تیپ و چسبیدن راحت تر چسب، داخل آن را به وسیله ی یک سوهان تمیز خط و خش بیندازید. این کار امکان جدا شدن آن را نیز کاهش می دهد.

 

 آموزش کاشت ناخن ژله ای

یکی دیگر از روش های آموزش کاشت ناخن، آموزش کاشت با ژل می باشد در این روش ناخن کار ابتدا بر روی ناخن ضد قارچ بزنید، سپس پرایمر را بر روی سطح ناخن بزنید و کمی صبر کنید تا خشک شود. به منظور مواد گذاری کردن ریشه ناخن، از پودر رادیان پینگ یا پودر کلیر استفاده کنید. ابتدا دورگیری مواد کرده و بعد از آن سوهان کشی را انجام دهید. سعی کنید این کار را با دقت زیاد انجام دهید. بعد از انجام این کارها، بافر کشی کنید. اگر می خواهید ناخن ها براق تر به نظر برسند، ناخن ها را در UV قرار داده و سپش از ژل شاین استفاده کنید. و در نهایت از روغن کوتیکول ها و پد کلینز استفده کنید. دقت داشته باشید که خوب چرب شان کنید.

در زمان کاشت برای ممانعت از لیفت ناخن و هواگیری، باید کناره های تیپ را به وسیله ی ناخن گیر به طور اریب بگیرید. در صورت وجود هر گونه آلرژی و حساسیت در زمان چسباندن ناخن، از ادامه ی کاشت ناخن انصراف دهید. توصیه می شود برای استحکام ناخن ها و همچنین تقویت آن ها، تغذیه مناسب را در اولویت های خود قرار داده و گاهی اوقات به ناخن های خودتان استراحت بدهید. در پایان توصیه می کنیم اگر در کاشت ناخن هلویی تجربه ی کافی را ندارید، سعی کنید با رفتن به یک مرکز کاشت ناخن مناسب این کار را انجام دهید.

 

آموزش کاشت ناخن پا

کاشت ناخن در پا نیز طرفداران زیادی دارد، بانوان بی شماری به دنبال زیبایی ناخن های پا یخود هستند به همین دلیل ما دوره های حرفه ای برای آموزش کاشت ناخن پا برای هنر جویان عزیز برگزار می کنیم.

 

خدمات دوره آموزش ناخن در تهران تاتو سنتر

این مرکز دوره های آموزش کاشت ناخن را زیر نظر بهترین مربیان به هنرجویان عزیز آموزش می دهد. پکیج های آموزشی در دوره های آموزشی کاشت ناخن شامل:

پکیج شماره ١ آموزش کاشت پایه:

شناخت ساختمان ناخن، شناخت ابزار ناخن و معرفی برندهای معتبر و باکیفیت، بررسی بیماریهای ناخن، روش صحیح بسترسازی، مانیکور کلاسیک، سوهان کشی اصولی، شناخت شیپ های مختلف ناخن، کاشت با تیپ و فرمر و موادگذاری صحیح (وان بال و چند مرحله ای)، آموزش نصب صحیح فرمر، اصلاح فرم های عقابی و پروازی، بررسی دلایل هواگرفتن ناخن، آموزش نصب ناخن مصنوعی، اموزش لاک زدن.

 

پکیج شماره ٢ آموزش طراحی:

طراحی ماربل با ژل ، اسموکی، فید با ژل، عامبره با ژل، پوست ماری، سنگ سازی، دیزاین ژل فویل، پوست ماری، شوگر افکت، گل برجسته با پودر، طراحی اسلیمی، پنیری، مگنتی، خیس در خیس یا بلومینگ و نحوه کار با دیزاینهای روی کار مثل ورق طلا و …

 

پکیج شماره ٣ کاشت ژل و ژل پولیش ناخنهای طبیعی:

آموزش مانیکور روسی، آماده سازی بستر ناخن به جهت موادگذاری، اصول مواد گذاری در کاشت ژل، موادگذاری با ژل بدون سوهان کشی، صدف سازی، سوهان کشی اصولی فرمهای مربع نرم/میندال کلاسیک، حجیم سازی ناخن با ژل، لاک ژل روی ناخنهای طبیعی (ژل پولیش) و کاشت پالی ژل

 

هزینه آموزش ناخن کاری

مرکز تهران تاتو سنتر در زمینه برگزاری دوره های آموزشی کاشت ناخن، و داشتن کادری مجرب، در زمینه  برگزاری دوره های مختلف آموزشی توانسته تعداد بسیار زیادی از ناخن کار ها و آرایشگران را به بازار کار معرفی کند. هنرجویان عزیز می توانند در این دوره ها مهارت هایی از قبیل استفاده کردن از وسایل و ابزار های حرفه ای در زمینه کاشت ناخن، جدید ترین شیوه های طراحی ناخن، جدید ترین شیوه های کاشت ناخن، آگاهی و شناخت عوارض کاشت ناخن غیر استاندارد، علاوه بر آموزش اصول اولیه را یاد بگیرند. اگر به دنبال یک مرکز کاشت ناخن با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید، ما به شما مرکز کاشت ناخن تهران تاتو سنتر را معرفی می کنیم هنر جویان عزیز می توانند جهت اطلاع از قیمت آموزش کاشت ناخن از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرند.

آموزش تخصصی طراحی و کاشت ناخن در تهران

زیر نظر متخصص زیبایی و کاشت ناخن

 

جهت مشاوره یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
آموزش
Description
آموزش کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button