آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ نیاز به شناخت رنگ و لوازم آن دارد. بهتر است آموزش به دست افراد حرفه ای انجام شده تا به صورت اصولی یاد بگیرید. آموزش میکروبلیدینگ دارای شاخه های گوناگونی می باشد که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم.

 

کلاس آموزش میکروبلیدینگ در تهران

جهت ثبت نام در کلاس های آموزش میکروبلیدینگ تاتو سنتر می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کنید و اطلاعات مربوطه را بدست آوردید. هدف اصلی این مجموعه برگزاری کلاس های پر محتوا و به روز می باشد.

 

آموزش خصوصی میکروبلیدینگ

تهران تاتو سنتر برای هنر جویان عزیز به صورت خصوصی و تخصصی نیز دوره های آموزش میکروبلیدینگ را برگزار می کند. آموزش تخصصی میکروبلیدینگ یکی از آموزش هایی می باشد که توسط ما برای متقاضیان عزیز انجام می شود.

آموزش تخصصی میکروبلیدینگ در تهران 

زیر نظر متخصص میکروبلیدینگ ، شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

 

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

دوره هایی که توسط تهران تاتو سنتر برگزار می شود، توسط بهترین پیگمنتر ها آموزش داده می شود و آموزش میکروبلیدینگ ابرو، آموزش انواع هاشور ابرو، سایه ابرو،  هاشور ابرو کرکی،  هاشور ابرو نچرال، هاشور ابرو مخملی در این دوره های  یاد داده می شود.


آموزش میکروبلیدینگ لب

میکروبلیدینگ لب یک شیوه زیبا و کاربردی برای آرایش دایمی لب ها می باشد. در اصل این روش نوعی تاتو شمرده شده و نیمه دایٔم محسوب می شود. جهت انجام این روش به مجوز نیاز داشته و هر شخصی قادر به انجام این کار نمی باشد. به طور کلی می توان گفت میکروبلیدینگ لب مکمل از رنگ آمیزی کل لب به همراه خط لب به شکل نیمه دایٔم می باشد. بنابراین انتخاب رنگ مناسب در این روش دارای اهمیت بالایی می باشد. علاوه بر آن در روش میکروبلیدینگ لب این امکان وجود دارد که هر گونه نا متقارنی در لب را از بین ببرد و به لب های شما حجم می دهد. به طور میانگین انجام این روش دو ساعت به طول می انجامد. در این روش، با استفاد از تیغ های مخصوص و با فشار دست رنگ وارد بافت لب می شود. بافت های پوست در این روش به علت کشیدن تیغ بر روی پوست و فشار دست، دچار تخریب می شود. در میکروبلیدینگ لب این امکان وجود دارد که خطوط خارج از حد دلخواه ترسیم شود زیرا این روش با فشار دست انجام شده و امکان دارد هنگام طراحی قلم میکروبلیدینگ دست کنترل خود را از دست بدهد.


آموزش شیدینگ چشم

شید چشم به قدری ظریف و زیبا بوده که باعث جذابیت چشم ها می شود. شید چشم نیاز به تسلط و تجربه داشته و باید با فرم چشم های شما هماهنگ باشد تا چشمان شما درشت تر نشان داده شود. در شید چشم باید به قرینه سازی توجه زیادی شود زیرا در صورت عدم قرینه سازی باعث کاهش زیبایی چشم می شود. در مرحله سوم، بر روی پلک ها مواد بی حسی قرار داده و منتظر می مانیم تا پلک ها کاملا بی حس شود. در مرحله بعدی با استفاد از سوزن های مخصوص، تزریق رنگ انجام می شود. در مرحله پنجم، میزان عمق تزریق و سرعت دستگاه را باید تنظیم کرد. در مرحله بعدی، سوزن را به صورت پرتابی با سرعت و دقت بالا بر روی پوست می زنیم. نهایتا در مرحله آخر، بعد از تمام شدن مراحل پلک را به وسیله پنبه مرطوب و یا دستمال مرطوب، از خون و هر گونه کثیفی پاک می کنیم.

 شیدینگ یا سایه چشم نوعی آرایش دایٔمی است که به وسیله سوزن مخصوص و قلم مخصوص رنگ را به زیر پوست تزریق می کنند. با استفاده از این روش با طراحی یک خط چشم زیبا و فوق العاده باعث جذابیت چشمان شما می شود. در این روش ابتدا طرح مناسب و زیبایی را برای چشمان خود انتخاب کنید. در مرحله بعدی، محل شیدینگ را ضدعفونی کرده و با استفاده از مواد بی حسی پوست را بی حس کنید. در سومین مرحله، با استفاده از سوزن و قلم مخصوص، رنگ مخصوص را بر روی پلک های خود قرار دهید. نکته: در این قسمت باید رنگ متناسب با پوست خود را انتخاب کنید.

 

آموزش میکروبلیدینگ فیبروز

فیبروز از مدرن ترین روش های هاشور ابرو می باشد که به صورت دستی و توسط یک قلم به صورت نا مرتب رنگ را در جهت رویش مو میزنیم. به طور کلی می توان گفت فیبروز یکی از تکنیک های مدرن میکروبلیدینگ است. در میکروبلیدینگ فیبروز برای طراحی خطوط در این روش از تیغ های به خصوصی استفاده می شود. عمق تزریق رنگ با توجه به میزان فشار پیگمنتر تعیین می شود.

 

ماندگاری این روش حدودا یکسال بوده ولی با توجه به ظریف بودن نیاز به دو الی سه بار ترمیم دارد.

برای انجام این روش ابتدا، محل مورد نظر را با استفاده از مواد مخصوص ضدعفونی کنید.

در مرحله بعدی، بر روی ابروها مواد بی حسی قرار داده و صبر کنید تا پوست بی حس شود.

مهم ترین مرحله، انتخاب تیغ مناسب بوده که بر روی  حالت ابرو تاثیر گذار است.

از دیگر مراحل مهم فیبروز، انتخاب رنگ مناسب است. باید رنگ را مطابق با پوست خود انتخاب کنید.

تیغ را درون رنگ زده و بر روی ابروهای خود قرار دهید.

توجه داشته باشید که باید مقدار کمی رنگ بر روی تیغ قرار داده تا باعث ریزش بر روی پوست نشود.

در این مرحله با دقت و به آرامی بر روی پوست خراش ایجاد کنید. این خراش ها باید در جهت رویش موی سر باشد.

مقداری رنگ را بر روی ابرو قرار داده و چند دقیقه صبر کنید.

در آخرین مرحله با استفاده از گوش پاک کن رنگ را از روی ابروهای خود بردارید.

 

آموزش اسکالپ سر

اسکالپ سر یک روش کاربردی و تاثیرگذار برای رفع کم پشتی موی سر می باشد. این روش برای افرادی که قبلا کاشت مو انجام داده و هنوز پوست سر آن ها قابل مشاهده است، کاربرد دارد و همین طور برای کسانی که موی سر خود را بر اثر ضربه و یا تصادف  از دست داده اند، مناسب می باشد. در این روش، محل مورد نظر را بی حس کرده و با استفاده از خطوط کوتاه و ظریف و در جهت رویش مو با استفاده از تیغ، رنگ را وارد نمایید. در اصل باید خطوط را به شکل نقطه ایجاد کنید. رنگ مورد استفاده در این روش باید با رنگ موهای سرتان یکی باشد.

 

آموزش ریموو به روش فریموال

از پر استفاده ترین روش های ریمو، استفاده از پاور یا همان سوزن های سه سر گرد می باشد. در این روش ابتدا خراش های سطحی تا دیدن خون ایجاد می کنیم، سپس با استفاده از میکرو براش مواد ریمو را بر روی محل مورد نظر قرار می دهیم. هیچگاه سوزن را به علت اسیدی بودن ریمووها بر روی درب تشتک نزنید، این کار را سه مرتبه تکرار نمایید و هر سری کمی فشار دست را زیاد کنید. در این روش مشاهده خون طبیعی بوده و نیازی به نگرانی نیست. قبل از انجام ریموو پوست را با استفاده از مواد ضدعفونی کننده، عاری از هر گونه آلودگی نمایید. بر روی محل مورد نظر بی حسی قرار داده و سعی کنید تا پوست کاملا بی حس شود. در این مرحله، به وسیله یک سوزن مناسب، بر روی پوست خراش ایجاد کنید. سپس به وسیله یک میکرو براش یا پاک کن مواد ریموو را به حالت برف پاک کنی بر روی پوست بمالید. کمی صبر کرده و سپس پوست را تمیز کنید. در مرحله بعدی خونابه ها را پاک کرده و مراحل ریموو را مجدد تکرار نمایید.

 

 

خدمات حرفه ای تخصصی میکروبلیدیگ تهران تاتو سنتر  

ارائه خدمات میکروبلیدیگ نظیر: انواع هاشور ابرو، سایه ابرو، خط چشم، خط لب، بن مژه

آموزش تخصصی انواع خدمات میکروبلیدیگ

آموزش جدیدترین سایه ابرو به روش شیدینگ

برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی و گروهی

هزینه آموزش میکروبلیدیگ

قیمت آموزش میکروبلیدینگ دارای قیمت ثابتی نبوده و بیشترین عاملی که در قیمت این آموزش تاثیر می گذارد، دستمزد آموزش استاد می باشد.  جهت اطلاع از هزینه های آموزش و ثبت نام می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید.

کلینیک تخصصی تهران تاتو سنتر دارای متخصصین حرفه ای و با تجربه بوده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. این مجموعه با برگزاری کلاس های و دوره های آموزشی میکروبلدینگ برای هنرجویان عزیز تخصص و تجربیات خود را به شما عزیزان مشتاق منتقل می کنند. چنانچه شما نیز به یادگیری انواع روش های زیبایی علاقه مند هستید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما تماس گرفته و از شرایط آموزش مطلع شوید.

آموزش تخصصی میکروبلیدینگ در تهران 

زیر نظر متخصص میکروبلیدینگ ، شقایق منصوری

 

 

جهت مشاوره یا رزور نوبت با ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button