آموزش میکاپ


آموزش میکاپ

امروزه میکاپ طرفداران زیادی پیدا کرده است. چه خانوم ها و چه آقایان به دنبال زیبایی چهره خود هستند، انجام میکاپ صحیح که باعث شود تمام زوایای صورت به درستی دیده شود از یک سری اصول طبعیت می کند. که دانستن این اصول به شما کمک می کند که میکاپ زیبا تری داشته باشید. هدف ما آموزش میکاپ به شما عزیزان است تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید و چهره ای جذاب برای خود خلق کنید.

آموزش میکاپ صورت در کلاس آموزش میکاپ تهران تاتو

یکی از مهم ترین عوامل در میکاپ صورت شناخت جنس پوست می باشد. اینکه پوستی که قرار است آرایش شود چه نوع جنسی دارد، چرب یا خشک بسیار می تواند در یک آرایش موفق کمک کننده باشد، گام بعدی شناسایی رنگ پوست می باشد و اینکه با توجه به رنگ پوست فرد از چه نوع کرم باید استفاده شود که به رنگ پوست نزدیگ تر باشد. میکاپ صورت امروزه پیشترف های زیادی کرده است در جهت زیبایی طبیعی صورت. توجه داشته باشید اگر میکاپ به درستی انجام نشود آرایش مصنوعی به نظر می آید. اولین قدم در آموزش میکاپ صورت این است که مقداری پرایمر بر روی سطح پوست بزنید و سپس کرم پودری را که بر اساس رنگ پوست انتخاب کرده اید بر سطح پوست به خوبی پخش کنید. گام بعدی استفاده از کانسیلر و کانتور است نقاطی از صورت را که می خواهد بر جسته تر به نظر برسد کانسیلیر بزنید و ننقاطی را که می خواهید کوچک به نظر برسد و یا زاویه دار نشان دهید از کانتور استفاده کنید و سپس تمام مواد را به خوبی بر روی سطح پوست پخش کنید. در مرحله بعدی برای فیکس کردن و خشک کردن پوست از پودر فیکس یا پنکیک استفاده کنید، بعد از اتمام این مراحل نوبت به زدن رژ گونه می رسد، جهت انتخاب رنگ رژ گونه به این نکته توجه داشته باشید که رنگ آن را بر اساس ترکیب رنگ سایه چشم و نوع آرایش انخاب کنید و درست بر روی گونه ها پخش کنید.

 

آموزش میکاپ چشم

یکی از بخش های مهم در میکاپ، میکاپ چشم می باشد در این قسمت اطلاعاتی در مورد آموزش میکاپ چشم به شما داده می شود. در اولین گام سطح هر دو پلک را با زدن پنکیک خشک کنید سپس ترکیب رنگ مناسب را انتخاب کنید در ادامه از رنگ پایه شروع کنید و درست بر روی کل پلک رنگ اولیه یا پخش کنید، با یک رنگ روشن تر زیر ابرو ها سایه بزنید و سپس با یک رنگ تیره از رنگ پایه روی چین پلک سایه تیره را بزنید و با حرکت رفت و برگش براش آن را پخش کنید. گوشه کنار چشم را سایه فید بزنید و خطی بکشید تا مرز بین سایه و پوست شما مشخص شود. توجه داشته باشید جهت میکاپ چشم باید به مدل چشم ها توجه داشته باشید. چشم ها ممکن است پفکی، برجسته یا گود باشند که هر کدام متفاوت میکاپ می شود.

 

نحوه صحیح رژ لب

اولین مرحله رنگ مورد نظر را با توجه به ترکیب رنگی که برای سایه چشم استفاده کرده اید انتخاب کنید و رنگ خط لب را متناسب با رنگ رژ انتخاب کنید با خط لب گوشه های لب را بکشید تا وسط لب گوشه های لب را پر رنگ تر و کنید وسپس رژ لب را ب روی لب ها بزنید.

 

کشیدن ابرو با مداد و سایه ابرو

رنگ مداد ابرو باید مثل رنگ موها یا کمی روش تر یا متضاد با رنگ مو انتخاب شود در صورتی که موهایتان رنگ طبیعی دارد باید رنگ ابر با رنگ پوست مطابقت داشته باشد. کشیدن ابرو ها با مداد ابروها را یک دست و یک شکل می کند در صورتی که ابروهایی کم پشت دارید از سایه ابرو جهت پر پشت کردن و برجسته کردن لبرو ها استفاده کنید.

آموزش میکاپ

 کشیدن خط چشم

کشیدن خط چشم باعث می شود چشم ها درشت تر به نظر برسد، خط چشم را باید متناسب با فرم چشم ها کشید تا زیبایی بیشتر داشته باشد. خط چشم ها مایع برای افراد تازه کار مناسب تر است زیرا کشیدن خط چشم با آن ها راحت تر است.مدل خط چشم را نیز مطابق با فرم صورت بکشید .

آموزش میکاپ

آموزش میکاپ عروس

شب عروسی از مهم ترین لحظات زندگی افراد به شمار می آید، میکاپ عروس در شب عروسی بسیار مهم است زیرا باعث می شود در این شب مهم جذاب و زیبا به نظر آید. پس انتخاب یک میکاپ آرتیست حرفه بسیار اهمیت دارد. در نتیجه سالن های زیبایی را انتخاب کنید که از کیفیت کار آن مطمئن هستید و کار حرفه ای انجام می دهند.

آموزش میکاپ حرفه ای عروس باید توسط میکاپ آرتیست حرفه ای انجام شود. در میکاپ و گریم عروس با استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن بخشی ازصورت را بر جسته تر و قسمت هایی که دچار ایراد هستند را کم رنگ تر می کنند. میکاپ هایی که برای عروس استفاده می شود سبک های متعددی دارد نظیر: میکاپ کلاسیک، میکاپ مصری، میکاپ لبنانی، میکاپ خلیجی، میکاپ هالیوودی که نوع آن باتوجه به سلیقه عروس خانوم ها و نظر میکاپ آرتیست انجام می گیرد.

یک میکاپ آرتیست حرفه ای عروس باید از نحوه استفاده درست وسایل آرایشی مانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو، کرم پودر، پنکیک، پرایمر ها پودر فیکس کننده و دیگر وسایل اطلاعات کافی داشته باشد.

آموزش میکاپ

آموزش میکاپ ساده

میکاپ های تند و زیاد جای خود را به میکاپ ها ساده داده اند، امروزه هدف از میکاپ بیشتر برطرف کردن ایرادات می باشد تا فرد چهره ای طبیعی داشته باشد تا یک چهره پر آرایش مصنوعی، در میکاپ های ساده ترکیب کردن رنگ کرم پورد ها با کانسلر و کانتور بسیار اهمیت دارد تا چهره فرد طبیعی به نظر آید. در این نوع میکاپ سایه چشم باید کم رنگ و ملیح باشد از سایه هایی با رنگ های تند خبری نیست و با زدن ریمل و خط چشم ساده میکاپ را تمام می کنند.

آموزش میکاپ

 

کلاس آموزش خودآرایی در تهران

تهران تاتو سنتر با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه میکاپ و گریم اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش گریم و میکاپ نموده است. این مجموعه در انتهای هر دوره مدرک بین المللی گریم و میکاپ را به هنر آموزان خود ارائه می نماید.

‎مباحث و سر فصل های دوره آموزشی میکاپ

‎پوست شناسی عصب شناسی

✔ ‎آسیب شناسی و پاکسازی مخصوص کار تاتو

✔ ‎قرینه سازی و خط کش ژله ایی  ماژیک

✔ ‎متعادل سازی چهره طراحی براساس جام چهره هر شخص و رفع عیوب چهره

✔ آموزش طراحی ابرو .هاشور نچرال  ؛هاشور تیغ ماهی شیدینگ و سایه ابرو میکس، ‎هاشور و سایه و تاتو ماژیکی

✔ ‎کاور سازی تخصصی ابرو بدون آثار دکوپاژ و رفع بدرنگی تاتو های قدیمی

✔ ‎طراحی انواع چشم بن مژه، خط چشم کاور و رفع پخش رنگ پلک در تاتو های قدیمی.دکوپاژ خط چشم های بد رنگ آبی و سبز

✔ طراحی سایه لب خط لب  رفع کبودیهای لب . حجیم سازی لب .رفع عیوب لب های نامتقارن مادرزادی و یا افراد سکته کرده

‎ رنگ شناسی

✔ ‎دایره رنگی آنالیز رنگ های اصلی و فرعی

✔ ‎معرفی بیس های رنگ های تاتو

✔ ‎پیگمنت شناسی ترکیب رنگ

روشن کردن رنگ ها

✔ ‎آشنایی با رنگ ترمیمی

✔ ‎آشنایی با رنگ ترکیبی آموزش رنگ های خنثی  لب ابرو چشم

✔ ‎معرفی های انواع بی حسی

✔ ‎پمادی لیدوکائین  ژله ای  مایع پدهای بی حسب قطره ایی یا جیلانگ

✔ ‎آشنایی کاما با انواع دستگاههای میکرو پیگمنتیشن کارتریجی

✔ ‎میکروبلیدینگ دوره تخصصی

✔ ‎فیبروز دوره تخصصی

 

آموزش میکاپ

خدمات ارائه شده توسط تهران تاتو سنتر 

✔ گریم تخصصی به همراه زیباترین شینیون های روز دنیا

✔ اصلاح و ابرو

✔ پاکسازی پوست

✔ ناخن و مژه

✔ شاین بدن

آموزش میکاپ

خدمات ارائه شده در زمینه آموزش توسط تهران تاتو سنتر 

✔ آموزش شناخت انواع پوست

✔ آموزش شناخت انواع چهره

✔ آموزش پاکسازی

✔ آموزش زیر ساز حرفه ایی برای میکاپ ماندگار

✔ آموزش کانتورینگ، هایلایت و فیکس میکاپ

✔ آموزش قرینه سازی ابرو

✔ آموزش انواع سایه چشم  گلامور، گلایتر، شنل خطی، اسموکی ۱۰  جلسه  نیمه خصوصی و خصوصى

✔ آموزش دوره پایه میکروپیگمنتیشن

✔ ‎آشنایی کامل مراقبت های بعد تتو آشنایی کامل با ممنوعیت های تتو

✔ ‎تمرین هنرجو رو پوست مصنوعى

✔ ارائه مدرک بین المللی قابل استعلام فنى حرفه اى

 

 

گریم حرفه ای توسط :مهتاب کمالى با بیش از ١٠ سال سابقه گریم تخصصی عروس، دارنده مدرک گریم بین المللى تخصصی از کلمبیا زیباترین وبیادماندنی ترین شب زندگیتان خود را به ما بسپارید. آموزش تخصصی میکاپ و خودآرایى زیر نظر مدرس بین المللی از کلمبیا خانم مهتاب کمالى و سایر خدمات ارائه شده شامل میکرو نانو لب، میکرو نانو ابرو، کاشت ناحن.

آموزش میکاپ

 

هزینه آموزش میکاپ

جهت کسب اطلاع از هزینه های دوره های آموزشی ما و همچنین نحوه برگزاری آن با ما در تماس باشید.

 

Summary
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
آموزش میکاپ
Description
آموزش میکاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button