لیفت مژه


لیفت مژه در تهران

لیفت مژه یک درمان یا به عبارت بهتر یک متد جدید است که مژه‌های شما را حالت دار، بلند و به صورت جدا از هم نشان می‌دهد. این متد بدون استفاده از مواد شمیایی مضر انجام می‌شود و بنابراین هیچ آسیب شیمیایی به مژه‌های شما وارد نمی‌کند.

لیفت مژه‌ ها، باعث می‌ گردد مژه‌ های شما به صورتی کاملاً ملایم و طبیعی حالت بگیرند و همچنین بلندتر و تیره‌تر به نظر بیایند. شاید شما نیز قبلا تجربه فر کردن مژه‌ ها با استفاده از دستگاه فرمژه را داشته باشید. اما همان طور که می‌ دانید فر مژه‌ها با خم کردن و شکننده کردن مژه‌ ها باعث حالت‌ دار شدن آن‌ ها می‌ گردند و از طرفی این حالت بعد از مدت کوتاهی نیز از بین خواهد رفت. شکننده شدن مژه‌ ها از عوارضی است که می‌ تواند باعث ریزش آن‌ ها گردد؛ بنابراین به نظر می‌ رسد لیفتینگ مژه ها راه حل مناسب‌ تری نسبت به روش‌ های قدیمی تر می باشد.

پیش از انجام هر یک از روش‌ های لیفت مژه ، لمینیت مژه یا اکستنش مژه با تکنسین‌ های مورد اعتماد خود مشورت نمایید. مثلا اگر شما مژه‌ های بسیار کوتاهی دارید عملیات لیفت مژه یا لمینیت مژه برای شما گزینه‌ های مناسبی نخواهند بود و بهتر است از اکستشن و یا کاشت مژه استفاده نمایید. اما اگر مژه‌های پرپشت و بلندی دارید ضروری نیست اکستنشن کنید و با یک لیفت مژه ساده نیز می‌ توانید تغییرات دلخواه خود را ایجاد نمایید.

 

چه کسانی می توانند لیفت مژه انجام دهند

اگر مژه های شما کوتاه می باشد در این صورت لیفت مژه روش مناسبی برای شما نخواهد بود. لیفت مژه برای کسانی مناسب است که اولا دارای مژه های صاف و مستقیم بوده و می خواهند آنها را حالت دار و فر نمایند، دوما فرمژه و یا اکستنشن برایشان کارساز نبوده و سوما نمی خواهند هر روز از ریمیل استفاده نمایند لیفت مژه ممکن است خطراتی برای شما داشته باشد. اگر پوست شما حساس می باشد و یا اینکه شما اگزما داشته باشید در این صورت بهتر است به دنبال روشی غیر از لیفت مژه برای تقویت مژگان خود باشید زیرا این روش ممکن است باعث حساسیت و سوزش چشمان شما گردد.

 

مزایای لیفتینگ مژه

** از آنجا که در این روش از مواد شیمیایی مضر استفاده نمی‌ گردد عوارض خطرناکی چشمان و مژه‌ های شما را تهدید نمی کند. چسب خمیر مانندی هم که برای کشیدن مژه‌های شما به سمت بالا استفاده می‌ گردد موقتی می باشد و آسیبی به مژه‌های شما نمی رساند.

** اگر اهل استفاده از لنز هستید، این را بدانید که در  لیفت مژه به چشم ها هیچ صدمه ای وارد نمی شود و شما می توانید به راحتی از لنز مورد نظرتان استفاده کنید.

** در لیفت مژه  امکان استفاده از سایر محصولات آرایشی بهداشتی برای فرد وجود دارد حتی فرد می تواند از ریمل هم استفاده کند. حتی در  لیفت مژه می توانید بدون نگرانی چشم ها را در صورت نیاز بمالید.

** در  لیفت مژه چشم ها سنگین نشده و احساس نا راحتی به فرد دست نمی دهد.

**  با قرار گرفتن در آب، مژه ها رنگ و حالت خود را از دست نمی دهند. البته بهتر است کسانی که از  لیفت مژه استفاده می کنند، از فعالیت های طولانی مدت در آب خودداری کنند.

** نکته مهم آن است که از مژه های مصنوعی در لیفت مژه استفاده نمی شود و به همین علت هم نیازی به ترمیم مژه ها نیست.

** روش طبیعی برای پر پشتی و محکم شدن مژه می باشد.

** عوارض(خشک شدن مژه، ریزش مژه) به همراه ندارد.

 

تفاوت لیفت و لمینت مژه

لمینت مژه یک روش کامل‌ تر می باشد که در آن از مواد تقویتی و رنگی هم برای مژه‌ ها استفاده می‌ گردد. خوب است بدانید که هدف از لمینت مژه رنگ کردن آن ها است، گویی که ریمل زده هستند و البته رنگ با تاب دادن به آن هاست که باعث جلوه دادن به چشم می شود؛ در حقیقت لمینت مژه چشم ها را بازتر و درشت تر نشان می دهد و همین هم باعث پرطرفدار شدن این روش در بین خانم ها شده است. لیفت مژه‌ ها، باعث می‌ گردد مژه‌ های شما به صورتی کاملاً ملایم و طبیعی حالت بگیرند و همچنین بلندتر و تیره‌تر به نظر بیایند.

چه موادی برای لیفت مژه استفاده می‌شود؟

ذکر این نکته لازم است که موادی که در لیفت مژه مورد استفاده قرار می گیرد، تشکیل یافته از مواد مختلفی است که قسمت عمده آن را کراتین شکل می‌دهد. این ماده بر اثر ماندن روی مژه‌ها، تا حد زیادی به پایه مژه نفوذ می‌کند و همانند چیزی شبیه کراتینه کردن موهای سر عمل می کند، اما در ابعادی که برای مژه‌ها مناسب است. این را هم بدانید که برای حالت گرفتن و تاثیر بهتر لیفت مژه از مواد شیمیایی و گیاهی دیگری هم در کنار کراتین استفاده می‌شود، چرا که این مواد باعث می‌شود مژه‌ها ضخیم‌تر به نظر برسند و در نتیجه آن چشم ها بازتر به نظر می رسند.

 

 

مراحل لیفت مژه

قبل از انجام لیفت مژه، باید مژه ها را توسط محلول پروتئین از هر گونه آلودگی و چربی پاکسازی شوند. سپس با استفاده از پدهای سیلیکونی ضد حساسیت، مژه های پلک پائین را مهار می شوند و برای افرادی که افتادگی پلک بالا دارند، با استفاده ازچسبهای نواری کاغذی که از داروخانه ها تهیه می شوند، پلک به سمت بالا کشیده می شود.

با استفاده از چسبهای مخصوصی که در پکهای مواد لیفت مژه موجود است، سیلیکون یا بیگودی را در پشت پلک بالا فیکس می شود و با کمک همان چسب، مژه ها را که از قبل با برس تمیز یا شانه های مخصوص مژه، مرتب می شوند و روی بیگودیها چسبانده می شود.

پس از فیکس شدن مژه ها بر روی بیگودیها، با استفاده از میکرو براش، کار مواد گذاری روی مژه را انجام می شود.

ابتدا سرم لیفت مژه که باعث افزایش طول و خمیده شدن مژه میشود زده می شود.

باید توجه داشته باشید که مواد لیفت مژه، که کار فر را انجام می دهند با مواد فرمژه بسیار متفاوت است. مواد فرمژه، مژه ها را فقط فر می کنند و خشک و شکننده می شوند، اما مواد لیفت مژه،هیچ آسیبی به مژه نمی زند. سپس با مکث کافی ، مواد را از روی مژه تمیز می شود و مواد مرحله  دوم که نقش تثبیت کننده را دارد ، بر روی مژه ها ریخته می شوند .

پس از یک مدت زمان معین، این مواد از روی مژه پاک می شوند و فیکساتور را استفاده می شود . و سپس این مواد نیز از مژه پاک می شوند و در مرحله ی آخر از مواد کراتینه که باعث تقویت و رشد مژه ها می شود و مژه ها را مشکی می کند، با استفاده از میکروبراش بر روی ساقه ی مژه ها زده می شود.

این مواد بسیار حساس بوده و کاملا باید دقت داشت که وارد چشم نشود زیرا چشم را می سوزانند و آسیب می زنند.

پس از مقداری مکث ، مواد از روی مژه ها پاک می شوند که در اینجا کار لیفت مژه ها به پایان می رسد .

 

چند بار باید لیفت مژه را انجام دهید؟

روش لیفت مژه دائمی نیست و باید تکرار شود تا به نتیجة دلخواه برسد. ماندگاری روش لیفت مژه در افراد مختلف، متفاوت است اما به طور متوسط دو تا سه ماه خواهد بود و بعد از آن فرد باید مراجعه مجدد داشته باشد. بنابراین تا زمانی که اثر این روش روی مژه‌ها باقی است، می‌توانید تأثیرات آن را ببینید و در زمانی که این تأثیرات از بین برود و مژه هایتان دوباره به حالت قبل برخواهد گشت.

 

مراقبت‌ از لیفت مژه

این روش از زمان شروع تا پایان تقریبا 40 دقیقه طول می‌کشد و ماندگاری آن تقریبا بین 6 الی 8 هفته می باشد. برخلاف اکستنشن‌ های مژه که به مراقبت‌های اساسی نیاز دارد و بسیار به مالش، تماس با آب و مواد چرب و کرم‌های شب حساس هستند، لیفت مژه هیچ نوع مراقبت خاصی نیاز ندارد. لازم به ذکر است که این روش به نام لمینت مژه هم شناخته می‌ گردد، اما شما می‌ توانید لیفت مژه را به تنهایی هم انجام بدهید.

توجه داشته باشید که نزدیک به 48 ساعت پس از انجام لیفت مژه از شستشوی صورت یا بخار کردن آن خودداری کنید. بعد از این مدت شما می‌ توانید از مواد تقویتی برای افزایش رشد و ضخامت مژه‌ های خود استفاده نمایید. حتی می‌ توانید از ریمل‌ ها برای زیباتر کردن مژه‌ ها نیز استفاده نمایید. اگر اهل ورزش کردن، بخصوص ورزش شنا هستید، مطمئن باشید که مشکلی برای مژه ها تان پیش نمی آید؛ زیرا شستشو، رفتن به حمام، شنا و سونا هیچ آسیبی به آن وارد نمی کند. هر چند توصیه می کنیم که خانم هایی که از  لیفت مژه استفاده می کنند، از فعالیت های طولانی مدت در آب خودداری کنند.

 

 

عوارض لیفت مژه

در صورت عدم تجربه و مهارت کافی تکنسین ممکن است مژه‌ های شما آسیب دیده و شکننده گردند. به همین علت برای پیدا کردن یک تکنسین با تجربه باید تحقیق کردن فراموش نشود. البته باید از رعایت بهداشت توسط تکنسین مطمئن باشید تا از بروز عواملی مانند عفونت‌های چشمی و گل مژه‌ها جلوگیری گردد

احتمال بروز مشکلات و بیماری های چشمی در لیفت مژه وجود خواهد داشت، پس نزد افراد متخصص این کار را انجام دهید.

خانم های باردار باید بدانند که استفاده از لیفت مژه در زمان بارداری و شیردهی با خطر همراه است.

خانم هایی که تصمیم به استفاده از لیفت مژه دارند، بهتر است قبل از انجام آن یک تست آلرژی در مورد آن انجام بدهند تا با این کار از بروز هر نوع آلرژی و حساسیت پیشگیری کنند.

در نهایت باید بدانید که یکی دیگر از معایب لیفت مژه ، قیمت به نسبت بالای آن است. به علاوه اکثر خانم ها برای گرفتن نتیجه بهتر می بایست 2 تا 3 بار به سالن زیبایی مورد نظر خود مراجعه کنند.

 

 

قیمت لیفت مژه

هزینه این روش بسته به مواد به کار رفته و دستمزد تکنسین‌ها متفاوت است. با مراجعه به سالن‌های آرایشی و مشاوره با تکنسین‌های ماهر می‌توانید از نحوه انجام و هزینه آن مطلع شوید.

 

 

 

مرکز زیبایی شقایق منصوری ارائه دهنده کلیه خدمات کاشت مژه ، لیفت مژه ، لمینت مژه و انواع میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهران .

 

نمونه کارهای لیفت مژه شقایق منصوری

هزینه-لیفت-مژه
قیمت-لیفت-مژه
لیفت-مژه-در-تهران
لیفت-مژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *